کد خبر: ۲۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس کل دادگستری کرمان:
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.

 یدالله موحد در بزرگداشت روز نسیم مهر، ویژه حمایت از خانواده مددجویان زندانیان با حضور اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اظهار داشت: انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان، سال گذشته 2 میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه‌های مختلف به جامعه هدف خود کمک کرده است.

وی بیان داشت: این کمک‌ها در زمینه هزینه تحصیلی فرزندان زندانیان، امر بهداشت و درمان، تهیه جهیزیه و ... بوده است که توانسته از برخی مشکلات و انحراف‌ها جلوگیری کند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اهدای کارخانه گلاب و آب معدنی بردسیر به انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان گفت: با این کار درآمدهای انجمن افزایش یافته و امیدواریم بتوانیم تعداد بیشتری مددجو زیر پوشش قرار دهیم.

موحد با بیان اینکه 71 درصد زندانیان استان کرمان متاهل هستند، عنوان کرد: 60 درصد خانواده زندانیان واقعا با بحران اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مواجه بوده و دچار گسست خانوادگی می‌شوند.

وی زندان را یک دارو برای تامین امنیت و عدالت کیفری دانست و تصریح کرد: اما این داروی تلخ پیامدها و عواقب بسیار وخیمی دارد که اگر از مددجویان حمایت نشده و از آسیب‌ها جلوگیری نشود، خودش یک درد بزرگتر از انحراف اولیه و جرم رخ داده است.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

جهانگیری: ترامپ اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد/ آمریکایی‌ها یک دوره تاریخ ایران را مرور کند

پسته از مرزهای پاکستان صادر و قاچاق می‌شود

شورای هماهنگی اصلاح طلبان وضعیت استان ها را بررسی می کند

از مخالفت شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج اصلاح‌طلبان از شورای شهر برای انتخابات مجلس تا انشعاب در اصولگرایان

مدیرعامل گل‌گهر تغییر کرد

وام ساخت مسکن ۶۵ درصد افزایش پیدا کرد/برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم

بازار مسکن در کرمان بعد از رکود ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است/ آمار سایت معاملات املاک و مستغلات، واقعی نیست/در یک پروسه یک ساله افزایش قیمت ۵۰ درصدی خواهیم داشت/ متقاضیان بازار مسکن، غیر تخصصی عمل می‌کنند

شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات مجلس ایراد نگرفته است

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)