کد خبر: ۲۷۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
ائمه جمعه استان در خطبه های خود چه گفتند ؟
مساله فلسطین و روز قدس محور اصلی خطبه‌های این هفته استان را تشکیل می‌داد د رکنار آن قابل مذاکره نبودن توان موشکی ایران و لزوم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص آینده مذاکرات از دیگر محورهای خطبه‌های این هفته بود.

مساله فلسطین و قدس محور اصلی خطبه‌های این هفته استان را تشکیل می‌داد در کنار آن غیرقابل مذاکره بودن توان موشکی ایران و لزوم تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص آینده مذاکرات از دیگر محورهای خطبه‌های این هفته بود.

ائمه جمعه در خطبه های خود چه گفتند

نام شهرستان

نام خطیب

چکیده خطبه

کرمان

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی

نمی‌شود که مسئول حکومت اسلامی باشید اما در نماز جمعه شرکت نکنید.

 

مسئول جامعه اسلامی باید اهل توبه و استغفار باشد و مرتب خود را مواظبت کند تا عهدهای الهی نقض نشود و توصیه کرد که نامه‌های امام علی(ع) به فرمانداران و مسئولان حکومت اسلامی را بخوانید و درس بگیرید.

 

دشمن به دنبال آن است که جریانات صنفی را به آشوب تبدیل کند و مسئولان باید هوشیار باشند که با حل کردن مسائل اقتصادی، این مسائل به مسائل اجتماعی و آشوب نینجامد.

 

مسئله موشکی غرور ملی ما است و دشمن تلاش بر خدشه دار کردن حیثیت ما را دارد، ایران از پیشرفت موشکی خود کوتاه نخواهد آمد.

رفسنجان

حجت الاسلام رمضانی پور

در ادامه انتظارات رهبری از شورای عالی انقلاب فرهنگی باید مسائل فرهنگی کشور بطور کامل رصد شود و فرهنگ دینی و ارزشی در جامعه غالب شود.

 

ظرفیت های موجود در شهرستان بسیار بالاست انچه می تواند این ظرفیت ها را بروز کند مدیریت شهرستان است که در راس انها فرماندار و نماینده قرار دارد و مشکلات شهرمان را باید در درون خودمان حل کنیم.

 

بسیار متاسفیم که استاندار کرمان این مجاهد پیشروی اقتصادی ، به دلیل مشکلات شخصی نتوانستند ادامه خدمت دهند.

سیرجان

حجت الاسلام سید محمود حسینی

ملت ما هرگز نخواهد پذیرفت هم تحریم باشد و هم محدودیت در انرژی هسته ای را تحمل کند و اگر اروپا هم نتواند خواسته قانونی و به حق ملت ایران را در برجام عملی کند زمان را از دست نخواهیم داد و از پیشرفت ها ی لازم عقب نمی مانیم.

 

تشدید جنایات و کشتار مسلمانان فلسطینی، صهیونیست ها در مرحله سقوط قرار داده تا جایی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال امنیت خود توسط دیگران است و خود را باخته است.

جیرفت

حجت الاسلام رضا سعادت فر

مقام معظم رهبری در مقابل بدعهدی های تیم های مذاکره کننده جبهه انقلابی گرفتند و این دستور را صادر کردند.

 

به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی این رژیم کودک کش و جنایت کار 25 سال آینده را نخواهد دید.

 

مسائل فرهنگی از دیگر مشکلات امروز خانواده هاست که نیاز به برنامه ریزی و فعالیت جهادی دارد از این رو مسئولان در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشند.

 

بخش آسمینون

حجت الاسلام و المسلمین رضا احمدی نیک

نمایندگان مجلس حواسشان جمع باشد که با فشارهای بیرونی در تصویب این لوایح تسلیم نشوند چرا که تصویب این طرح ها در واقع خیانت به کشور است و هیچ کمکی به اقتصاد کشور و معیشت مردم نمی کند، بلکه به ضرر نظام و مردم است.

 

دشمن در مقطع فعلی بر سه محور فشار اقتصادی ، فشار روانی و در مرحله سوم فشار عملی و با هدف سیطره بر کشور متمرکز است.که فشار اقتصادی بر ملت ایران از سال ها قبل توسط دشمنان آغاز شده است و مقصود اصلی مذاکره کنندگان ایرانی در ماجرای برجام مقابله با این فشارها و به صورت مشخص برداشتن تحریم ها بود.

رودبارجنوب

حجت الاسلام والمسلمین عباس گروهی

به زودی و در کمتر از ۲۵ سال شاهد نابودی اسرائیل جنایتکار خواهیم بود.

 

امیرالمومنین( ع )مقتدر مظلوم بودند و حضرت امام خمینی (ره) نیز مانند جد خود مقتدر مظلوم بود که در مقابل رژیم سفاک و حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی ایستاد و آن را ساقط کرد.

ریگان

حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی

صلابت و ایستادگی امام در مقابل منافقین هم بی نظیر بود وقتی بنی صدر بعد از ۱۷ماه رییس‌جمهور بودن که خسارت های زیادی هم به کشور وارد کردند از یک سو با گروه های ضد انقلاب میدان میداد و طرح ترور بسیاری از شخصیت ها در همان زمان رخ داد و از سوی دیگر بنی صدر در برابر مصوبات مجلس و قوه قضاییه و شورای نگهبان و برخی نهاد های انقلابی ایستادگی می کرد.

 

دشمن با فشارهای روانی می خواهد قدرت ملی را به چالش بکشاند که متاسفانه عده ای هم در داخل با دشمن هم صدا شده اند،پیشرفت های هسته ای و توانایی های موشکی، عدالت خواهی بین المللی و حمایت از ملت های مظلوم از نقاط قوت و قدرت ملی است که اینها هیچ کدام قابل مذاکره نیست

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لزوم توزیع بنزین یورو 4 در کلان‌شهر کرمان

برای رشته های دانشگاهی نیازسنجی منطقه ای نشده است /اعتبار مدرک فنی و حرفه ای در بعضی از کشورها از مدرک دکترا هم بیشتر است/ 65 درصد از افراد دوره دیده، جذب بازار کار شده اند / خانواده ها فرزند پزشک می خواهند

کارهای مالی زنجانی فیک بود/همین حالا ۴ صراف در زندان هستند

هشدارهای انتخاباتی مرعشی: اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت نکنند جلیلی رئیس مجلس می‌شود و پایداری‌ها حاکم مطلق/شرایط فعلی شباهتی به دهه هشتاد ندارد

شبکه آبیاری نداریم/درختان جدید بولوار جمهوری دچار تنش آبی اند/ در منطقه دو و سه شدیدا با کمبود آب با کیفیت مواجه هستیم/ یاس های هلندی به مجموعه تولید برگرداننده می شوند

شهرداری:نصب آب سرد کن در پیاده روها بر عهده شهرداری نیست/ تعداد آب سرد کن های جنگل قائم کافی است/دانشگاه علوم پزشکی: در سال گذشته یک مورد آلودگی داشتیم که مربوط به آب سرد کن های بین راهی بود/ آب سرد کن های سطح شهر همگی به آب شهری وصل هستند/ با کسانی که از آب سرد کن های سنتی استفاده کنند برخورد می کنیم

ظرف 3سال اینده 30 هزار واحد صنفی شهر کرمان، الک می شوند/بیکاری بخش های دیگربه بخش اصناف آمده است/ قانون نظام صنفی خیلی روشن و مدرن عمل کرده است/رقابت، هم می‌تواند به نفع واحد صنفی و هم به نفع مصرف کننده باشد

حتی اگر درختان توت سم پاشی نشده باشند،باز هم مصرف آن ها مضر است/ توت های خیابانی حاوی درصد بالایی از فلزات سنگین اند

افراد زیادی فقط نذر کردند که به مجلس بروند و خط و ربط برایشان مهم نیست/ مجلس دهم سه فراکسیون اقلیت دارد/ هرکس بیاید و بتواند به رقیب خود رکب یا متلک بگوید با یک خنده و اخم سه میلیون رأی در کشور جابه جا می‌شود

زمین‌خواران با استقرار کانکس در برخی زمین‌ها به دنبال تصرف زمین‌های دولتی هستند

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)

فرشاد از نمایندگان مجلس خواست برای اختصاص اعتبارات ملی به پروژه های شهری کرمان پیگیری کنند/ فدایی از تاخیر 15 روزه در افتتاح پل سیدی، از مردم عذرخواهی کرد/شهردار عدم عرضه قیر در کشور و افزایش قیمت فولاد را از مشکلات پروژه برشمرد   (۳ نظر)