کد خبر: ۲۸۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
ارسال به دوستان
ذخیره
سردار نقدی در کرمان عنوان کرد:
معاون فرهنگی سپاه با تاکید براینکه انقلاب و رهبری آزادی انتخاب را آوردند، گفت: وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم. نقدی ابراز داشت: آنها که می گویند چرا رهبری کاری نمی کند تصورات شاهنشاهی را دارند که یک نفر همه چیز را درست کند. وی ادامه داد: رهبری ضامن انتخاب آزادانه است و اگر ایشان نبودند برخی مسئولیت ها موروثی می کردند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسالت انقلاب اسلامی این بود که برای ملت استقلال، آزادی و مردم سالاری را بیاورد ولی وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم.

به نوشته بوتیانیوز سردار محمدرضا نقدی در جمع دانشگاهیان و نخبگان سیاسی و اجتماعی در فرهنگسرای دفاع مقدس کرمان گفت: انقلاب اسلامی تنها انقلاب در دنیا است که پس از ۴۰ سال همچنان بر آرمانها و اهداف خود ایستاده است.

وی تشریح کرد: در شوروی پس از لنین حکومت به دست کسی افتاد بیشترین جنایت را مرتکب شد و حتی حزب کمونیست نیز پس از مرگ استالین از او برائت جست.

نقدی ادامه داد: در چین انقلاب به دست کسی افتاد که مائو دوبار او را به خاطر مواضعش در برابر آمریکا تبعید کرده بود.

وی ابراز داشت: در فرانسه نیز طی مدت کوتاهی چندین انقلاب رخ داد ولی هربار کسانی روی کار آمدند که ظالم تر از نفر قبلشان بودند.

نقدی با بیان اینکه در تاریخ سابقه ندارد که یک ملت در برابر همه ابرقدرت ها بیاستد، تاکید کرد: این اتفاق در حالی روی می دهد دشمنان از هیچ کاری برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی فروگذار نکردند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران ادامه داد: امروز آمریکا در عراق، یمن، لبنان، سوریه، افغانستان و… شکسته خورده است.

نقدی با تاکید بر اینکه ترامپ، گورباچف آمریکا است و همانگونه که گورباچف با اقدامات خود بر کمونیست خط بطلان کشید، تشریح کرد: آنچه به غلط در رسانه ها جنگ اقتصادی آمریکا خوانده می شود در واقع خط بطلانی است که بر تمام نظریات اقتصاد لیبرال و اقتصاد آزاد کشیده می شود.

نقدی با ابراز اینکه آمریکا فقط ۱۸ کودتا در دهه شصت علیه ایران برنامه ریزی کرده است، ادامه داد: فهرست اقدامات آمریکا علیه ایران یک کتاب است ولی با وجود این مردم در مقابلشان ایستادند و انقلاب را پیش بردند.

نقدی بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی در اوج نشاط و قدرت است و استکبار را له می کند اما دشمن می خواهد با سحر رسانه ای و نفوذ ما را ناکارآمد نشان دهد.

این مقام مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی، ایران را از انتهای جدول پیشرفت به کشورهای صدر نزدیک کرده است، تشریح کرد: انقلاب اسلامی کشوری که اکثریت را آن را بیسواد مطلق تشکیل می دادند را به رتبه ۱۶ تولید علم در دنیا رساند.

وی با تشریح اینکه اعداد و ارقام پیشرفت های در حوزه سلامت قابل مقایسه نیست، گفت: فقط در یک مورد انقلاب اسلامی سن امید به زندگی را ۲۱ سال افزایش داده است.

نقدی با اعلام اینکه شاه با عمل کردن به توصیه های اقتصادی آمریکا، کشور را به یک وارد کننده بزرگ تبدیل کرده بود، افزود: امروز در اوج مشکلات اقتصادی و تحریم ها ما جز ۲۰ اقتصاد برتر دنیا هستیم.

معاون فرهنگی سپاه با ابراز اینکه در حالی دشمن ما را به نقض حقوق زن می کند که ۶۵ درصد زنان پیش از انقلاب حتی نمی توانستند اسم خودشان را بنویسند ولی الان ۶۰ درصد دانشجویان را دختران تشکیل می دهند: ادامه داد: کل ورزشکاران زن پیش از انقلاب چند ده نفر بیشتر نبودند ولی الان چند هزار زن ورزشکار داریم که برای کشور افتخار ایجاد می کنند.

وی با بیان اینکه برخی سوال می کنند که انقلاب چه کرد و یا با بهانه ها می خواهند نقاط قدرت ما را ضعف نشان دهند، پاسخ داد: رسالت انقلاب اسلامی این بود که برای ملت استقلال، آزادی و مردم سالاری را بیاورد و به احسن وجه به وظیفه خود عمل کرد.

معاون فرهنگی سپاه با تاکید براینکه انقلاب و رهبری آزادی انتخاب را آوردند، گفت: وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم.

نقدی ابراز داشت: آنها که می گویند چرا رهبری کاری نمی کند تصورات شاهنشاهی را دارند که یک نفر همه چیز را درست کند.

وی ادامه داد: رهبری ضامن انتخاب آزادانه است و اگر ایشان نبودند برخی مسئولیت ها موروثی می کردند.

این مقام فرهنگی با تاکید براینکه مردم باید انتخاب آگاهانه داشته باشند، اظهار داشت: مردم باید از مسئولان بخواهند که زلف اقتصاد را به زلف روابط خارجی گره نزنند.

نقدی اعلام داشت: رهبر انقلاب اسلامی بارها تاکید کردند که آمریکا غیرقابل اعتماد است ولی رفتند به دنبال مذاکره و نتیجه را هم دیدند، امروز هم ایشان می گویند اروپا غیرقابل اعتماد است اما بازهم به دنبال مذاکره هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وزیر کشور: آمار افرادی که [در نظرسنجی‌های دوره قبل گفته بودند در انتخابات شرکت می‌کنند]تقریبا دوبرابر آمار فعلی درمورد انتخابات ۱۴۰۰ است

فیلترینگ به سیگنال رسید

عضو هیات رئیسه اتاق کرمان: برق شهرک های صنعتی نباید قطع شود/ باید خسارت قطع برق پرداخت شود

افزایش ۴۷ درصدی کشفیات مواد مخدر استان کرمان/ دستگیری ۴۰ خرده فروش در اجرای طرح برخورد با خرده فروشان

نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان باید روند وحدت را تعیین،‌ تسهیل، تسریع و تحکیم کند/فضای سیاسی کشور بین خوف و رجا است

با تداوم بی احتیاطی‌ها، پیک چهارم حتمی است/ ویروس جهش یافته تمایل بیشتری به سنین پایین دارد

محرز خبرداد: تزریق بدون عارضه واکسن ایرانی کرونا به ۲۱ تن تا کنون

سخنگوی دولت: تصمیمات محمدجواد آذری جهرمی دیدگاه دولت در این زمینه است/ اینستاگرام محل کسب‌وکار گروه بزرگی از مردم شده است/ محدودسازی و یا تعطیلی اینستاگرام، کوچ دادن حدود یک میلیون ایرانی به سمت بیکاری و فقر می‌باشد

چه کسی گفته همه باید در مورد مسائل اجتماعی اظهارنظر کنند/در گذشته تا با موضوعی اجتماعی مواجه شدیم به شدت از استراتژی انکار استفاده کردیم

کارهای رسمی و فرمالیته و حرف‌های تکراری، تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیست

پربازدید ها

مرعشی به روحانی: چه خوش بی‌مهربانی هر دو سر بی/که یکسر مهربانی دردسر بی/ وقتی دولت دوستان خود را تنها می‌گذارد، طبیعی است که تنها می‌ماند/ اصلاح‌طلبان از دولت بابت حوادثی مانند گرانی بنزین، خیلی گله‌مند هستند

آغاز واکسیناسیون از ماه جاری/واکسن خارجی تا وقتی واکسن داخلی برسد یک ضرورت است

ظریف: خيلی راحت بود در اين دوران حرف‌هايی بزنم كه بپسندند تا از اين فشارهای عظيمی كه در داخل بر روي من بود، كاسته شود/ من اقدامی نكردم كه باری بر معيشت مردم اضافه كنم/ رهبری گفتند تو وظيفه داری نظرت را به صراحت به من بگويی حتی اگر 180 درجه مقابل نظر من است/نماينده مجموعه حاكميت هستم لذا بايد از چيزهايي دفاع كنم كه خودم منتقد برخي از آنها هستم/ يك روز معلوم می‌شود كه من همه واقعيات را گفتم/ 150كشور در دنيا به آمریکا گفتند كه ما با سياست تو در برجام مخالف هستيم/ چه كسی مردم را مجبور كرده در خانه برای حاج قاسم گريه كنند؟ / اين مردم بودند كه سياست فشار حداكثری را به شكست كشاندند

صوفی: خاتمی تا جایی که این نهاد به ثبت برسد، وظیفه هدایت آن را بر عهده خواهد داشت

اعضای حقیقی «نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان» چه کسانی هستند؟

جهانگیری: در پایان روزهای تحریم هستیم/ زمستان رفت و روسیاهی ماند برای کسانی که چوب لای چرخ دولت گذاشتند

سیلی نماینده مجلس به صورت سرباز/ نماینده مجلس قصد عبور غیرقانونی از خط ویژه را داشت

فعال اصولگرا: سید حسن خمینی پایگاه رأی بالایی ندارد

۷ شرط ایران برای آغاز مذاکرات برجامی

نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان باید روند وحدت را تعیین،‌ تسهیل، تسریع و تحکیم کند/فضای سیاسی کشور بین خوف و رجا است

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست   ( نظر)

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند   ( نظر)