کد خبر: ۲۸۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
ارسال به دوستان
ذخیره
سردار نقدی در کرمان عنوان کرد:
معاون فرهنگی سپاه با تاکید براینکه انقلاب و رهبری آزادی انتخاب را آوردند، گفت: وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم. نقدی ابراز داشت: آنها که می گویند چرا رهبری کاری نمی کند تصورات شاهنشاهی را دارند که یک نفر همه چیز را درست کند. وی ادامه داد: رهبری ضامن انتخاب آزادانه است و اگر ایشان نبودند برخی مسئولیت ها موروثی می کردند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رسالت انقلاب اسلامی این بود که برای ملت استقلال، آزادی و مردم سالاری را بیاورد ولی وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم.

به نوشته بوتیانیوز سردار محمدرضا نقدی در جمع دانشگاهیان و نخبگان سیاسی و اجتماعی در فرهنگسرای دفاع مقدس کرمان گفت: انقلاب اسلامی تنها انقلاب در دنیا است که پس از ۴۰ سال همچنان بر آرمانها و اهداف خود ایستاده است.

وی تشریح کرد: در شوروی پس از لنین حکومت به دست کسی افتاد بیشترین جنایت را مرتکب شد و حتی حزب کمونیست نیز پس از مرگ استالین از او برائت جست.

نقدی ادامه داد: در چین انقلاب به دست کسی افتاد که مائو دوبار او را به خاطر مواضعش در برابر آمریکا تبعید کرده بود.

وی ابراز داشت: در فرانسه نیز طی مدت کوتاهی چندین انقلاب رخ داد ولی هربار کسانی روی کار آمدند که ظالم تر از نفر قبلشان بودند.

نقدی با بیان اینکه در تاریخ سابقه ندارد که یک ملت در برابر همه ابرقدرت ها بیاستد، تاکید کرد: این اتفاق در حالی روی می دهد دشمنان از هیچ کاری برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی فروگذار نکردند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران ادامه داد: امروز آمریکا در عراق، یمن، لبنان، سوریه، افغانستان و… شکسته خورده است.

نقدی با تاکید بر اینکه ترامپ، گورباچف آمریکا است و همانگونه که گورباچف با اقدامات خود بر کمونیست خط بطلان کشید، تشریح کرد: آنچه به غلط در رسانه ها جنگ اقتصادی آمریکا خوانده می شود در واقع خط بطلانی است که بر تمام نظریات اقتصاد لیبرال و اقتصاد آزاد کشیده می شود.

نقدی با ابراز اینکه آمریکا فقط ۱۸ کودتا در دهه شصت علیه ایران برنامه ریزی کرده است، ادامه داد: فهرست اقدامات آمریکا علیه ایران یک کتاب است ولی با وجود این مردم در مقابلشان ایستادند و انقلاب را پیش بردند.

نقدی بیان داشت: امروز انقلاب اسلامی در اوج نشاط و قدرت است و استکبار را له می کند اما دشمن می خواهد با سحر رسانه ای و نفوذ ما را ناکارآمد نشان دهد.

این مقام مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی، ایران را از انتهای جدول پیشرفت به کشورهای صدر نزدیک کرده است، تشریح کرد: انقلاب اسلامی کشوری که اکثریت را آن را بیسواد مطلق تشکیل می دادند را به رتبه ۱۶ تولید علم در دنیا رساند.

وی با تشریح اینکه اعداد و ارقام پیشرفت های در حوزه سلامت قابل مقایسه نیست، گفت: فقط در یک مورد انقلاب اسلامی سن امید به زندگی را ۲۱ سال افزایش داده است.

نقدی با اعلام اینکه شاه با عمل کردن به توصیه های اقتصادی آمریکا، کشور را به یک وارد کننده بزرگ تبدیل کرده بود، افزود: امروز در اوج مشکلات اقتصادی و تحریم ها ما جز ۲۰ اقتصاد برتر دنیا هستیم.

معاون فرهنگی سپاه با ابراز اینکه در حالی دشمن ما را به نقض حقوق زن می کند که ۶۵ درصد زنان پیش از انقلاب حتی نمی توانستند اسم خودشان را بنویسند ولی الان ۶۰ درصد دانشجویان را دختران تشکیل می دهند: ادامه داد: کل ورزشکاران زن پیش از انقلاب چند ده نفر بیشتر نبودند ولی الان چند هزار زن ورزشکار داریم که برای کشور افتخار ایجاد می کنند.

وی با بیان اینکه برخی سوال می کنند که انقلاب چه کرد و یا با بهانه ها می خواهند نقاط قدرت ما را ضعف نشان دهند، پاسخ داد: رسالت انقلاب اسلامی این بود که برای ملت استقلال، آزادی و مردم سالاری را بیاورد و به احسن وجه به وظیفه خود عمل کرد.

معاون فرهنگی سپاه با تاکید براینکه انقلاب و رهبری آزادی انتخاب را آوردند، گفت: وقتی خودمان تصمیم گرفتیم که یک مسئول ضعیف انتخاب کنیم چرا تقصیر انقلاب می اندازیم.

نقدی ابراز داشت: آنها که می گویند چرا رهبری کاری نمی کند تصورات شاهنشاهی را دارند که یک نفر همه چیز را درست کند.

وی ادامه داد: رهبری ضامن انتخاب آزادانه است و اگر ایشان نبودند برخی مسئولیت ها موروثی می کردند.

این مقام فرهنگی با تاکید براینکه مردم باید انتخاب آگاهانه داشته باشند، اظهار داشت: مردم باید از مسئولان بخواهند که زلف اقتصاد را به زلف روابط خارجی گره نزنند.

نقدی اعلام داشت: رهبر انقلاب اسلامی بارها تاکید کردند که آمریکا غیرقابل اعتماد است ولی رفتند به دنبال مذاکره و نتیجه را هم دیدند، امروز هم ایشان می گویند اروپا غیرقابل اعتماد است اما بازهم به دنبال مذاکره هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دور آبیاری درختان جنگل قائم 35 روزه و درختان پارک جنگلی 20 روزه است

گران شدن سرسام‌آور کاغذ تیر خلاص بر پیکر کتاب‌فروشی‌های ایران است/ خرید کتاب به صفر رسیده / سیاست‌گذاران در حد شعار، ژست و برنامه‌های بی‌خاصیت از کتاب حمایت می‌کنند

سرویس‌دهی پنج دستگاه اتوبوس حومه به شهرهای اطراف، تعیین تکلیف شود/حمل و نقل در خارج شهر از عهده‌ی شهرداری خارج است/اتوبوس‌ها از لحاظ فنی صلاحیت خدمات‌دهی به حومه شهر را ندارند

۱۷۰ محله‌ی شهری و روستایی آسیب‌پذیر در استان وجود دارد

لایحه معاونت امور زنان درباره اصلاح قانون موجود درباره دیه در کمیسیون لوایح دولت است/ در حال تلاش برای ورود بانوان به ورزشگاه هستیم

طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جریمه مضاعف فوریتی شد

قطع درخت در محدوده شهر بدون داشتن مجوز خلاف قانون است

چه کسانی صبح‌ها به سینما می‌روند؟/ سانس‌های سینما تا قبل از ساعت 15 نیم بها خواهد شد

سه حقوقدان جدید شورای نگهبان برای شش سال انتخاب شدند/یک دهه شصتی و نماینده مجلس در جمع منتخبان

تخریب دیوار‌های ارگ بم با لودر، تکذیب شد

پربازدید ها

توصیه اعضای کمیسیون امنیت ملی به رئیس جدید برای اتخاذ مواضع معتدل در حوزه دیپلماسی

جنجال در مجلس بر سر اموال نامشروع

انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان از سوی رهبر انقلاب

برگزاری جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان

سه حقوقدان جدید شورای نگهبان برای شش سال انتخاب شدند/یک دهه شصتی و نماینده مجلس در جمع منتخبان

طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جریمه مضاعف فوریتی شد

اطلاعیه مهم دبیرخانه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان در خصوص "شورای اصلاحات جنوب"

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۷ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۶ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۵ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۴ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

زنده باد شفافیت   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)