کد خبر: ۲۸۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
ارسال به دوستان
ذخیره
احمدعلی مقدم با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید استان خواستار توجه جدی این وزارتخانه به حساسیت‌های ویژه این استان شد و اظهار داشت: استان کرمان به‌لحاظ وسعت و پراکندگی بزرگترین استان کشور است و با توجه به منابع زیادی که از نظر معادن، کشاورزی و صنعت دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با اظهار تأسف از اینکه کمتر به این استان توجه می‌شود، ادامه داد: نمونه آن همین بس که مدتی است استان از نظر استاندار و معاون سیاسی و امنیتی به‌صورت سرپرست اداره می‌شود و این تعلل وزارت کشور قابل توجیه نیست. مقدم اشکال اساسی را در مدیریت وزارت کشور دانست و خاطرنشان کرد: سؤالم این است که چرا قبل از اینکه فرد جایگزینی را برای سکانداری امور اجرائی استان تعیین نکردند اصرار بر تغییر رزم‌حسینی استاندار سابق داشتند که وی مجبور به استعفا شود آیا بهتر نبود که قبلاً در مورد جایگزین وی به توافق می‌رسیدند سپس دست به تغییر می‌زدند.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید استان خواستار توجه جدی به حساسیت‌های ویژه این استان شد و گفت: برای توسعه استان بهتر است بدون تعصبات جناحی و سهم‌خواهی‌ها فردی بومی و متعهد را به‌عنوان استاندار کرمان معرفی کنند.

احمدعلی مقدم با اشاره به تأخیر وزارت کشور در معرفی استاندار جدید استان خواستار توجه جدی این وزارتخانه به حساسیت‌های ویژه این استان شد و اظهار داشت: استان کرمان به‌لحاظ وسعت و پراکندگی بزرگترین استان کشور است و با توجه به منابع زیادی که از نظر معادن، کشاورزی و صنعت دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان با اظهار تأسف از اینکه کمتر به این استان توجه می‌شود، ادامه داد: نمونه آن همین بس که مدتی است استان از نظر استاندار و معاون سیاسی و امنیتی به‌صورت سرپرست اداره می‌شود و این تعلل وزارت کشور قابل توجیه نیست.

مقدم اشکال اساسی را در مدیریت وزارت کشور دانست و خاطرنشان کرد: سؤالم این است که چرا قبل از اینکه فرد جایگزینی را برای سکانداری امور اجرائی استان تعیین نکردند اصرار بر تغییر رزم‌حسینی استاندار سابق داشتند که وی مجبور به استعفا شود آیا بهتر نبود که قبلاً در مورد جایگزین وی به توافق می‌رسیدند سپس دست به تغییر می‌زدند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، استان کرمان را دارای نیروی کارآمد زیادی دانست و تصریح کرد: به‌حمدالله در استان کرمان قطع‌الرجال نیامده که تعیین فرد واجد شرایط برای وزیر کشور سخت شود چنانچه شنیده می‌شود سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان و اعتدالیون موجب تأخیر در معرفی استاندار شده است.

این فعال سیاسی عنوان داشت: اگر این موضوع صحت داشته باشد باید گفت، سیاسیون اصلاح‌طلب و اعتدالیون دلسوز مردم استان نیستند و منافع جناحی خود را به منافع استان ترجیح می‌دهند از طرف دیگر اگر وزارت کشور و دولت به‌فکر استان و مردم این خطه بودند بلافاصله فرد جایگزین را به هیئت دولت معرفی می‌کردند که امور استان دستخوش رکود نشود.

مقدم با بیان انتظار خود از نمایندگان استان کرمان مطرح کرد: ما از نمایندگان گله داریم و این انتظار به‌حق و به‌جایی است که صرفاً  به تذکر اکتفا نکنند بلکه به‌صورت جدی، بدون اغماض و مماشات پیگیر تعیین هرچه سریعتر استاندار کرمان شوند که البته اگر اینطور عمل می‌کردند تا کنون مشکل مقام اجرائی استان حل شده بود.

وی ادامه داد: برای پیشرفت و توسعه استان و رفع معضلات و مشکلات عدیده استان بهتر است بدون تعصبات جناحی و سهم‌خواهی‌ها فردی را به‌عنوان استاندار کرمان معرفی کنند که بومی، متعهد، کارآمد و دارای روحیه انقلابی باشد زیرا مسائل استان جای کار زیاد و شبانه‌روزی دارد.

این فعال سیاسی گفت: زمام استانداری استان کرمان نیرویی انقلابی و جهادی را می‌طلبد تا با گماردن مدیران متعهد و انقلابی بتواند بر مسائل و مشکلات استان فائق آید و به مردم نجیب و فهیم کرمان خدمت کند.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

هراس از ليدربودنِ رئيس دولت اصلاحات

تحریم‌ها در دراز مدت نمی‌تواند ادامه پیدا کند

معاون اول رئیس جمهور بعدی زن باشد

روحانی اصولگرا: اصلاح‌طلبان بیایند اصولگریان هم به سمت گزینه پخته بروند

فعال سیاسی اصولگرا: اصلاح طلبان شانس خوبی برای انتخابات ۱۴۰۰ دارند

واکنش سردار حاجی زاده به تهدیدات ترامپ برای حمله نظامی به ایران

یک جوان روستایی از کرمان تبدیل به حاج قاسم سلیمانی شد/ برخی‌ها تلاش دارند تا با استناد به خطایی که در یک جمعی صورت گرفته، دفاع مقدس را به بی‌تدبیری متهم کنند

آیت الله هاشمی بنا داشت جنگ را تمام کند/قطعنامه به امام تحمیل نشد؛ تشخیص امام بود/ آمریکا قطعا وارد جنگ با ایران نمی‌شود

جوان کهنوجی در کنکور تجربی رتبه یازده کشوری شد/ محمدطاها سالاری حاضر به استفاده از سهمیه ایثارگری نشد

تکذیب معرفی رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت

پربازدید ها

تأثیر 35 تا 40 درصدی تحریم‌ها عدد کمی نیست/ طبق قانون اساسی هیچ مقامی نمی‌تواند هیچ شهروندی را اجبار کند که از حزبی بیرون برود/ در تدوین سه طرح انتخاباتی مجلس با من مشورتی نشده/ بهتر است قوانین مجلس مبتنی بر لوایح باشد/هر یک روزی که وزیر صمت نداشته باشیم بهره‌وری‌های زیادی از دست می‌رود

هراس از ليدربودنِ رئيس دولت اصلاحات

فرمانده سپاه: هر کسی را که در ماجرای ترور سردار سلیمانی نقش داشته، می‌زنیم؛ این یک پیام جدی است

روحانی: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر، نگران کننده است

توصیه عطریانفر: اجازه دهند اصلاح‌طلبان نماینده تمام عیار خود را در 1400 داشته باشد

این فرمانده ارتش ایران همکلاس صدام بود

تکذیب معرفی رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت

تحریم‌ها در دراز مدت نمی‌تواند ادامه پیدا کند

معاون اول رئیس جمهور بعدی زن باشد

فرماندار وقت کرمان دو خودرو برای ما تدارک دید و همراه ما کرد/تنها دارایی ما همین دو خودرو بود که تیپ ثارالله را راه اندازی کردیم

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)