کد خبر: ۲۸۱۴۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا در رأس هیأتی از اعضا گروه دوستی پارلمانی به اکرا پایتخت غنا سفر کرد .
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا در رأس هیأتی از اعضا گروه دوستی پارلمانی به اکرا پایتخت غنا سفر کرد .

حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا در رأس هیأتی از اعضا گروه دوستی پارلمانی به اکرا پایتخت غنا سفر کرد .
 
هیات پارلمانی کشورمان در مدت اقامت خود در غنا علاوه بر دیدار با همتای غنایی خود با  رئیس مجلس ، نایب رئیس ، وزیر امور خارجه ، وزیر امور اراضی ومنابع طبیعی و وزیر بهداشت غنا دیدار  و پیرامون مسائل مورد علاقه طرفین و راهکارهای توسعه و گسترش ارتباطات سیاسی ، اقتصادی  بویژه روابط پارلمانی گفتگو خواهند کرد .
 
غنا کشوری در غرب آفریقا  و در سال ۱۹۵۷ به رهبری قوام نکرومه از انگلیس استقلال یافت . غنا دومین تولید کننده طلا بعد از آفریقای جنوبی است و همواره روابط اقتصادی  رو به رشدی با جمهوری اسلامی ایران دارد و ششمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در آبان ماه ۱۳۹۶ برگزار گردید.
 
حبیب الله نیکزادی پناه و علی اکبری نمایندگان مردم بم و شیراز در مجلس شورای اسلامی و از اعضا گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا در سفر به اکرا حضور دارند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: