کد خبر: ۲۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
ارسال به دوستان
ذخیره
محمدعلی جوشایی:
وی در خصوص سوالی راجع به وضعیت خانه شهر گفت: خانه شهر به زودی مرمت می‌شود و به چرخه فعالیت خود باز می‌گردد همچنین اولین کنسرت بعد از بازسازی ویژه بانوان در این محل برگزار خواهد شد.

به گزارش گفتار نو، محمدعلی جوشایی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه گفت: حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری یکی از ارکان مهم و تحت نظارت شهردار است.

وی افزود: پهناور بودن و مشکلاتی که در سطح شهر با آن مواجه هستیم باعث نشده تا نتوانیم آن طور که باید وضعیت خدمات فرهنگی و اجتماعی مردم را پاسخگو باشیم.

جوشایی گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری به زودی به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تبدیل خواهد شد و زیر ساخت‌های آن فراهم شده و در آینده‌ای نزدیک به ۱۹ سازمان فرهنگی اجتماعی در کشور می‌پیوندیم.

وی خاطرنشان ساخت: : شهرداری حوزه وسیعی دارد که اگر درست برنامه‌ریزی نکنیم بسیاری از ظرفیت‌ها آن مغفول می‌ماند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمان با بیان این که در سازمان فرهنگی اجتماعی سه مدیریت ایفای نقش می‌کنند ابراز داشت: مدیریت اجتماعی و گردشگری، مدیریت فرهنگی. هنری. ورزشی و مدیریت نیروی انسانی که در آینده اسکلت این سازمان را تشکیل می‌دهند.

وی از سه برنامه کوتاه مدت (یک ساله)، میان مدت (سه ساله) و بلند مدت در سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری خبر داد و افزود: باید فضا را برای کارهای فرهنگی مثل جشنواره‌ و جمع شدن خانواده‌ها فراهم کنیم

وی یادآور شد: به زودی جشن یک سالگی فرهنگسرای قمر بنی هاشم که یکی از تخصصی‌تر فرهنگسراهای کرمان است برگزار می‌شود در ضمن جشن بادبادک‌ها با پیوست فرهنگی و احترام به والدین در دستور کار برنامه‌های ما قرار دارد.

جوشایی خاطرنشان کرد: در حوزه اجتماعی هم کارهای مهمی پیش رو داریم از جمله تشکیل شوراهای محله که در بررسی‌های صورت گرفته ۶۰ محله شناسایی شده‌اند که به طور رسمی باید در شوراهای ۱۳،۷،۵ و ۱۷ نفره تشکیل شود.

وی افزود: در این شوراها از سیاسی کاری پرهیز شده و هر شخص با هر گرایش می‌تواند در این شوراها فعالیت داشته باشد و سیاست درهای باز در راستای تعامل با شهرداری جزو برنامه‌های این شورا می‌باشد.

جوشایی گفت: در حال حاضر سه فرهنگسرا و هفت خانه فرهنگ در سطح شهر کرمان در حال فعالیت هستند که در آینده نزدیک این آمار باید به ۶ فرهنگسرا و حداقل ۳۰ خانه فرهنگ افزایش یابد.

وی در خصوص سوالی راجع به وضعیت خانه شهر گفت: خانه شهر به زودی مرمت می‌شود و به چرخه فعالیت خود باز می‌گردد همچنین اولین کنسرت بعد از بازسازی ویژه بانوان در این محل برگزار خواهد شد.

جوشایی گفت: یکشنبه‌های بدون پلاستیک و سه شنبه‌های بدون خودرو را در برنامه‌های فرهنگی خود داریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آیا منزل شخصی محل نگهداری طلا، پول، سکه و اسناد ارزشمند است؟

در دوران قبل، دولت حداقل روزانه یک میلیون بشکه نفت با قیمت ۱۲۰ دلار صادر می‌کرد/ در دولت قبل بانک‌های ما در شرایط امروز نبودند

گردشگری را فانتزی تعریف می‌کنیم/گردشگری، بیشترین آسیب را از کرونا دیده است/گردشگری می‌تواند یکی از پیشران‌های اقتصادی استان کرمان باشد

فشارهای شدید دارایی و تامین اجتماعی صنعت گردشگری را به ورطه نابودی کشانده است/ کرونا بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان به صنعت گردشگری استان کرمان آسیب وارد کرد/ 43 درصد هتل ها تعطیل شدند

مشارکت دولت و بخش خصوصی در انتقال آب خلیج فارس به ثمر نشست

اين عاقبت وطن‌پرستي است

وزارت صمت بخشی از اختیارات خود را به استان‌ها تفویض کند

باید به بخش خصوصی میدان بدهیم اما این کار را نمی‌کنیم

خانجانی: مشکلات کشور مربوط به شخص روحانی، دولت او و اصلاح طلبان نیست/ هر دانش آموخته سطح نازل سیاسی می‌داند که مشکلات ربطی به دولت روحانی ندارد/ اول اصولگرایان بابت دوره احمدی‌نژاد عذرخواهی کنند

اصولگرایان همه پیرمردهای خود را حفظ کرده‌اند!/ اصولگرایان، جوانان را در انتخابات مجلس حذف کردند

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)