کد خبر: ۲۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
ارسال به دوستان
ذخیره
محمدعلی جوشایی:
وی در خصوص سوالی راجع به وضعیت خانه شهر گفت: خانه شهر به زودی مرمت می‌شود و به چرخه فعالیت خود باز می‌گردد همچنین اولین کنسرت بعد از بازسازی ویژه بانوان در این محل برگزار خواهد شد.

به گزارش گفتار نو، محمدعلی جوشایی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه گفت: حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری یکی از ارکان مهم و تحت نظارت شهردار است.

وی افزود: پهناور بودن و مشکلاتی که در سطح شهر با آن مواجه هستیم باعث نشده تا نتوانیم آن طور که باید وضعیت خدمات فرهنگی و اجتماعی مردم را پاسخگو باشیم.

جوشایی گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری به زودی به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تبدیل خواهد شد و زیر ساخت‌های آن فراهم شده و در آینده‌ای نزدیک به ۱۹ سازمان فرهنگی اجتماعی در کشور می‌پیوندیم.

وی خاطرنشان ساخت: : شهرداری حوزه وسیعی دارد که اگر درست برنامه‌ریزی نکنیم بسیاری از ظرفیت‌ها آن مغفول می‌ماند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمان با بیان این که در سازمان فرهنگی اجتماعی سه مدیریت ایفای نقش می‌کنند ابراز داشت: مدیریت اجتماعی و گردشگری، مدیریت فرهنگی. هنری. ورزشی و مدیریت نیروی انسانی که در آینده اسکلت این سازمان را تشکیل می‌دهند.

وی از سه برنامه کوتاه مدت (یک ساله)، میان مدت (سه ساله) و بلند مدت در سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری خبر داد و افزود: باید فضا را برای کارهای فرهنگی مثل جشنواره‌ و جمع شدن خانواده‌ها فراهم کنیم

وی یادآور شد: به زودی جشن یک سالگی فرهنگسرای قمر بنی هاشم که یکی از تخصصی‌تر فرهنگسراهای کرمان است برگزار می‌شود در ضمن جشن بادبادک‌ها با پیوست فرهنگی و احترام به والدین در دستور کار برنامه‌های ما قرار دارد.

جوشایی خاطرنشان کرد: در حوزه اجتماعی هم کارهای مهمی پیش رو داریم از جمله تشکیل شوراهای محله که در بررسی‌های صورت گرفته ۶۰ محله شناسایی شده‌اند که به طور رسمی باید در شوراهای ۱۳،۷،۵ و ۱۷ نفره تشکیل شود.

وی افزود: در این شوراها از سیاسی کاری پرهیز شده و هر شخص با هر گرایش می‌تواند در این شوراها فعالیت داشته باشد و سیاست درهای باز در راستای تعامل با شهرداری جزو برنامه‌های این شورا می‌باشد.

جوشایی گفت: در حال حاضر سه فرهنگسرا و هفت خانه فرهنگ در سطح شهر کرمان در حال فعالیت هستند که در آینده نزدیک این آمار باید به ۶ فرهنگسرا و حداقل ۳۰ خانه فرهنگ افزایش یابد.

وی در خصوص سوالی راجع به وضعیت خانه شهر گفت: خانه شهر به زودی مرمت می‌شود و به چرخه فعالیت خود باز می‌گردد همچنین اولین کنسرت بعد از بازسازی ویژه بانوان در این محل برگزار خواهد شد.

جوشایی گفت: یکشنبه‌های بدون پلاستیک و سه شنبه‌های بدون خودرو را در برنامه‌های فرهنگی خود داریم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کمتر از ۱۰ درصد از جمعیت کرمان واکسینه شده‌اند

فریب تبلیغات سایت ھای قمار و شرط بندی آنلاین را نخورید

احتمالا وضعیت استان کرمان از هفته آینده سیاه می‌شود

دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۱۲ فقره سرقت در کرمان

آخرین آمار کرونا در ایران، ۶ مرداد ۱۴۰۰: فوت ۳۰۳ نفر در شبانه روز گذشته

رهبر معظم انقلاب: در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد / آمریکایی‌ها تحریم‌ها را برنداشتند و برنمی‌دارند / اکنون که به امریکایی‌ها گفته می‌شود، تضمین دهید که توافق را در آینده نقض نخواهید کرد، می‌گویند تضمین نمی‌دهیم

معاون وزیر کشور: مشکلات خودروسازان بم حل می‌شود

زمان دقیق مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی مشخص شد

مظفری، رئیس دیوان عدالت اداری شد

رای مجلس به اعمال اصل ۸۵ درمورد طرح جنجالی فضای مجازی / کمیسیون فرهنگی مسئول بررسی طرح شد / طرح دیگر به صحن علنی بازنمی گردد / کمیسیون طرح را مستقیما به شورای نگهبان ارسال می‌کند؛ در صورت تائید، به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد / نمایندگان مخالف: با توجه به تحریم ها، محال است که پلتفرم‌ها بتوانند در ایران دفتر راه‌اندازی کنند؛ بنابراین بر اساس این طرح، بعد از ۴ ماه فیلتر می‌شوند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)