کد خبر: ۲۸۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه ثارالله کرمان:
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: رابطه و مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است، مردم و مسؤولان کشور نباید تحت تاثیر دروغ‌های آنان قرار بگیرند.
سردار غلامعلی ابوحمزه عصر امروز در جمع مسؤولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان کوهبنان اظهار داشت: دشمنان همواره در عرصه‌های مختلف به دنبال ناامید کردن مردم هستند تا امید را نسبت به گذشته، حال و آینده از مردم بگیرند و سیاه‌نمایی نسبت به توفیقات نظام اسلامی ایجاد کنند.

وی ابراز داشت: یکی از اهداف دشمنان در داخل کشور ایجاد یاس و ناامیدی و قرار دادن مردم در برابر نظام با بهره‌گیری از شبهات است، چون آنان نقاط قوت انقلاب را نمی‌بینند.

ابوحمزه خاطرنشان کرد: ما در تمام عرصه‌ها توفیقات بسیار خوبی داشتیم، اما همواره دشمنان به دنبال پررنگ کردن مباحث اقتصادی هستند.

وی تاکید کرد: دشمنان به دنبال شیطنت از طریق رسانه‌های وابسته هستند تا مشکلات موجود را به مقام معظم رهبری ربط دهند در حالی که قانون اساسی وظایف تمام قوا و ... را مشخص کرده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت: دشمن و عوامل آنان در داخل کشور به این نتیجه رسیدند که اگر بخواهند به انقلاب ضربه بزنند باید ستون اصلی انقلاب که همان بحث ولایت و امامت است را مورد هجمه قرار دهند.

وی تصریح کرد: وظایف مقام معظم رهبری در قانون اساسی تعیین سیاست‌های کلی نظام، ایجاد هماهنگی بین قوا، انتصاب فرماندهان عالی رتبه در سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، تعیین فقهای شورای نگهبان و رئیس سازمان صدا و سیما و ... است.

وی ادامه داد: اگر قرار بود مقام معظم رهبری تمام وظایف را انجام دهند، پس نقش قوا چیست، همه وظیفه داریم که قانون اساسی را به عنوان میثاق معنوی انقلاب سرلوحه امورات خویش قرار دهیم.

ابوحمزه گفت: دشمن مرتب ذهن و افکار مردم را به سمت و سوی رهبری سوق می‌دهد، چون هدف او زدن ستون هست و پوشش آن را مردم می‌داند.

وی بیان داشت: دشمنان از یک طرف به دنبال فشار و تحریم به کشور ما هستند و از طرف دیگر می‌گویند تنها راه حل رفع مشکلات ارتباط با آمریکاست.

ابوحمزه تاکید کرد: طی سال‌های گذشته آمریکایی‌ها در هیچ نقطه‌ای دست از خباثت بر نداشتند و همواره به دنبال جنایت در جای جای جهان هستند.

وی خاطرنشان کرد: اروپایی‌ها همواره در کنار آمریکایی‌ها بودند، لذا به فرموده مقام معظم رهبری اینان نیز قابل اعتماد نیستند و مذاکره با آمریکا راه به جایی نمی‌برد، چون هیچ نقطه روشنی در پرونده آمریکا وجود ندارد و همواره شاهد جنایت و خیانت آنان هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: جنگ تحمیلی و انواع فتنه‌ها را طی سال‌های گذشته آمریکایی‌ها طراحی و حمایت کردند، لذا باید هوشیار باشیم.

وی بیان داشت: رابطه و مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است، مردم و مسؤولان کشور نباید تحت تاثیر دروغ‌های آنان قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: دشمنان به دنبال کلید زدن چند برجام علیه کشور ما بودند که ما با حزب ‌لله و گروه‌های مقاومت کاری نداشته باشیم و در مقابل عناصر مزدور آنان در کشورهای مختلف ایستادگی نکنیم.

ابوحمزه تصریح کرد: دشمنان پیشرفت موشکی ما را نمی‌خواهند با قوانین اسلامی از جمله قصاص مخالفت دارند.

وی بیان داشت: دشمنان همواره القا می‌کنند در جمهوری اسلامی آزادی نیست و دوست ندارند ما از نیروهای انقلابی و متدین از جمله سردار سلیمانی و سیدحسن نصرالله و ... که در برابر آمریکایی می‌ایستند حمایت کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تاکید کرد: این ساده‌اندیشی است که ما فکر کنیم با برجام دشمنی‌ها تمام می‌شود، آنان با اصل انقلاب مشکل دارند.

وی خاطرنشان کرد: کشورهایی که با آمریکا رابطه دارند با مشکلات فراوانی روبه‌رو هستند پس ما باید درس عبرت بگیریم.

یادگار دوران دفاع مقدس گفت: بعد از ولایت و رهبری دشمنان روحانیت متدین، انقلابی و بصیر، ولایتمدار، ساده زیست و حامی مردم که همواره به مردم آگاهی می‌دهند را هدف قرار دادند.

ابوحمزه یادآور شد: دشمنان در برابر پاسداران و بسیجیان هم حرف‌ها دارند در حالی که همواره این عزیزان در خدمت به ولایت و انقلاب بودند.

وی گفت: دو دسته خواسته‌های دشمنان را اجابت می‌کنند که منافقان زیرک و متهجرین احمق هستند که گروه اول عالمانه عمل کرده و گروه دوم در زمین دشمن بازی می‌کنند و حرف دشمن را متوجه نمی‌شوند، لذا بیشترین خدمت را به دشمنان می‌کنند.

ابوحمزه تصریح کرد: دشمنان نمی‌توانند حضور ما را در سوریه و عراق شاهد باشند در حالی که مقام معظم رهبری فرمودند اگر جوانان ما نمی‌رفتند و دشمن را در جبهه مقاومت شکست نمی‌دادند ما باید در برخی استان‌ها با داعش می‌جنگیدیم.

وی گفت: نباید تحت تاثیر ماهواره و شبکه‌های اجتماعی دشمنان قرار بگیریم، آنان همواره به دنبال جوسازی و گسترش حرف ناحق هستند.

ابوحمزه ابراز داشت: سپاه به تمام دولت‌ها از سال 68 تاکنون کمک کرده چون امر ولایت‌فقیه است، لذا سپاه و بسیج همواره تابع اذن ولی فقیه بوده و خواهد بود.

وی بیان داشت: در بحث راهسازی، ساخت مراکز درمانی و بیمارستانی و ... سپاه خدمت‌رسانی کرده است که نمونه بارز آن رساندن آب به خرمشهر و آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن بود.

ابوحمزه تاکید کرد: عده‌ای به دنبال جو سازی علیه سپاه و بسیج هستند در حالی که سپاه همواره در کمترین زمان با کمترین بودجه، پروژه‌ها و کارها را به سرانجام رسانده است.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی قابل حل هستند، چون ما در عرصه‌های نظامی و امنیتی، سیاسی و فرهنگی موفقیت‌های بسیار خوب و چشمگیری داشتیم.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: باید انقلابی فکر و عمل کنیم، حرف بزنیم و در نهایت انقلابی بمانیم و دستورات و منویات مقام معظم رهبری را اجرا کنیم و بندهای 24گانه اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

وی بیان داشت: تمام مشکلات با تدابیر امام راحل و مقام معظم رهبری حل و فصل شده و امروز هم مشکلات اقتصادی قابل حل و فصل است، چون انقلاب همانند کوهی مقاوم در برابر توفان سهمگین توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان ایستاده است.

ابوحمزه بیان داشت: بنا به توصیه مقام معظم رهبری مسؤولان باید تدبیر، تلاش و توکل را سرلوحه کار خویش قرار دهند، چرا که مردم همواره در صحنه حضور دارند.

وی تاکید کرد: دشمن مشکلات برخی مسؤولان را به حساب انقلاب می‌گذارند در حالی که اسلام، نظام و انقلاب تقصیری ندارد.

ابوحمزه گفت: سپاه و بسیج همواره به مسؤولان کمک خواهند کرد، البته در صورتی که دستورات مقام معظم رهبری را اجرا کنند.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انتشار تصاویری با عنوان «گور دسته‌جمعی در کرمان» به‌خاطر حاد شدن شرایط کرونا / شهرداری کرمان: کذب است؛ روند دفن اموات به‌طور عادی و استاندارد در حال انجام است

زالی: در کرونای دلتا نقاهت طولانی‌تر و تا ۲۱ روز جواب تست مثبت است / این سویه حتی در فضای باز سرایت پذیری بالاتری دارد / گروه‌های سنی ۵۰ تا ۶۰ سال بیشترین بستری بیمارستانی را دارند

زالی: در کرونای دلتا نقاهت طولانی‌تر و تا ۲۱ روز جواب تست مثبت است / این سویه حتی در فضای باز سرایت پذیری بالاتری دارد / گروه‌های سنی ۵۰ تا ۶۰ سال بیشترین بستری بیمارستانی را دارند

صف هزارنفری خبرنگاران برای دریافت واکسن کرونا/ چرا سامانه ثبت نام خبرنگاران فعال نشد؟

نماینده مجلس: تصویب شتابزده طرح صیانت، ظرفیت دولت سیزدهم را حذف کرد

ربیعی: مسیری که ما رفتیم‌، اشتباه نبود / تورم و کاهش ارزش پول ملی، نتیجه تحریم‌های بی‌سابقه و وحشتناک بود / در این دولت از درآمدهای ارزی بیش از صدمیلیارد دلاری هم ‌خبری نبود / از نظر صدا و سیما، ظاهرا هنوز هم تحریم واقعیت ندارد / صدا و سیما همچنان دولت یازدهم و دوازدهم را نقد کند و بگذارد دولت سیزدهم در آرامش به کارها برسد

جهانگیری: کشور در سال ۹۲ در شرایط اوج اختلافات بود به گونه‌ای که رئیس جمهور وقت علیه رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه نوار پخش می کرد / روحانی قبل از دوران ریاست جمهوری گنجینه اسرار کشور بودند / اسرائیل آدم می‌فرستاد داخل نفت کش ما، آن را منفجر می‌کرد/ هیچ کس نگفت پول نفت چگونه جابه‌جا می‌شد / خیلی از دوستان با نادانی کامل به دولت فشار آوردند و زخم زبان زدند / برخی از سر دلسوزی خواستار استعفای دولت بودند اما ما در مقابل مردم مسئول بودیم و باید می‌ایستادیم

روحانی: با چنگ انداختن به صورت هم با هتاکی و تخریب یکدیگر نمی توانیم کشور را به پیشرفت برسانیم / باید به این نتیجه برسیم که دوران تندروی به پایان رسیده است / من می دانم کار وزیر خارجه و دستگاه دیپلماسی ما چه قدر دشوار بود / وزیر خارجه امریکا در مذاکراتی به وزیر خارجه ما گفت من استقبال مردم اصفهان از روحانی را دیدم، مردم امیدوار بودند

اصلاحیه مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان

علی اکبر صالحی: سازمان انرژی اتمی اثبات کرد که حداکثر هوشمندی را در مذاکرات و در متن برجام به خرج داده است

پربازدید ها

اصلاحیه مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

روحانی: بخشی از واقعیت را به مردم نگفتیم؛ چون نمی‌شد و مفید نبود / می‌ترسیدم وحدت ملی صدمه ببیند؛ بسیاری از مسائل را به جان خریدیم / طبق چارچوب اعلامی رهبری می‌توانستیم به برجام بازگردیم؛ اما جای دیگری برای ما گرفتاری ایجاد کرد

علی اکبر صالحی: سازمان انرژی اتمی اثبات کرد که حداکثر هوشمندی را در مذاکرات و در متن برجام به خرج داده است

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ۱۲ مرداد برگزار می‌شود

اگر رییسی به سهم خواهی‌ها تن بدهد با مشکل مواجه می‌شود/ مجلس به وزیر زن رای اعتماد نمی‌دهد/ طرح صیانت از فضای مجازی بسیار بی رحمانه برای دو دولت است

اینستاگرام پست نماینده موافق طرح فضای مجازی را حذف کرد

دوگانگی اصلاح طلب و اصلاح طلبی معضل امروز است/ با کنار رفتن اصلاح طلبان از قدرت جریان فرصت طلب هم کناره گیری خواهند کرد

تقی پور وزیر سابق ارتباطات گفت الان بهترین زمان ورود است

روحانی: با چنگ انداختن به صورت هم با هتاکی و تخریب یکدیگر نمی توانیم کشور را به پیشرفت برسانیم / باید به این نتیجه برسیم که دوران تندروی به پایان رسیده است / من می دانم کار وزیر خارجه و دستگاه دیپلماسی ما چه قدر دشوار بود / وزیر خارجه امریکا در مذاکراتی به وزیر خارجه ما گفت من استقبال مردم اصفهان از روحانی را دیدم، مردم امیدوار بودند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)