کد خبر: ۲۸۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
ارسال به دوستان
ذخیره
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت:
علاء الدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور تلاش کرد که فضای مناسبی را در عرصه سیاست های دولت در داخل و خارج از کشور ترسیم کند. ولی پشتوانه چنین اتفاقی اقدامات عملی در دستگاه اجرایی است.
 نماینده بروجرد و رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: رئیس جمهور نیازمند صحبت های جدید با مردم است تا بتواند درجامعه اقناع ایجاد کند.

وی افزود: واقعیت این است که امروز بحث بی اعتمادی مردم به بخش مهمی از مسئولین اجرایی کشور بسیار قابل توجه است و تغییر بی اعتمادی به اعتماد فقط با گفتار درمانی حل نمی شود، مردم منتظر اقدامات عملی هستند تا تصمیمات دولت در بحث ارز و سکه و قیمت ها به کجا می رسد و در این زمان است که می توان رفاقت و آشتی با جامعه را تقویت کرد.

علاء الدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مورد سخنان رئیس جمهور با مردم تاکید کرد: ایشان تلاش کرد که فضای مناسبی را در عرصه سیاست های دولت ترسیم کند. ولی پشتوانه چنین اتفاقی ورود دولت به شیوه های اجرایی و قابل مشاهده برای مردم است و تا چیزی بصورت واقعی دیده نشود نمی توان در مورد آن صحبت کرد.

وی درمورد سخنان رئیس جمهور درمورد رفتار مقامات آمریکایی در برجام و تحریم ها گفت: فکر می کنم دکتر روحانی با توجه به تجربه ای که از خروج آمریکایی ها از برجام و اعمال تحریم ها دارند به هیچ وجه قایل به این نیستند که زمینه ای برای مذاکره با آمریکا وجود داشته باشد.

بروجردی با اشاره به اینکه آمریکایی ها هم اکنون توطئه هایی را علیه کشور سازماندهی کرده اند و در پی مذاکره با سایر کشورها برای ادامه سم پاشی های خود هستند، افزود: البته ما کار خودمان را انجام می دهیم، چون جمهوری اسلامی ایران بزرگتر از آن است که آمریکا بتواند تاثیری در تغییر سیاست های کشور داشته باشد.

علاء الدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران کشور بزرگی است که با 15 کشور همسایه است و در واقع ارتباطات دریایی و زمینی بسیاری با جهان دارد. لذا با تکیه بر این مزیت می تواند مدیریت تحریم ها را با ساده ترین شیوه اجرایی کند.

وی گفت: آمریکا کشوری متخلف در مجموعه بین المللی شناخته شده و ما اگر زمانی بخواهیم با آمریکا مذاکره کنیم حتما از موضع قدرت این کار را انجام خواهیم داد نه از موضع ضعف.منبع:جام جم آنلاین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم

لزوم نگاه جدی‌تر مدیران ارشد کشوری به حل بحران‌های استان کرمان/ مصوبات ستاد بحران در شهرستان بافت باید با جدیت پیگیری شود

رشد ۱۳۱ در صدی سود تلفیق سال ۱۳۹۹ نسبت به سال مشابه قبل و تخصیص سود ۲۰۰ ریالی به هر سهم

واژگونی خودرو در محور بردسیر به باغین 2 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت

سیل اخیر به ۲۰۰ منزل مسکونی کرمان خسارت وارد کرد

مردم خوزستان ناراحتی خود را بروز دادند هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت/ در همه جا از جمله مراسم‌های مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های باشد

تفاوت در عوارض بعد از تزریق واکسن کرونا در افراد مختلف

کشف ۶۰۰ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در رفسنجان

بیش از ۶۰ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال کرمان واکسن کرونا دریافت کردند

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر

پربازدید ها

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم

مردم خوزستان ناراحتی خود را بروز دادند هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت/ در همه جا از جمله مراسم‌های مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های باشد

لزوم نگاه جدی‌تر مدیران ارشد کشوری به حل بحران‌های استان کرمان/ مصوبات ستاد بحران در شهرستان بافت باید با جدیت پیگیری شود

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم   ( نظر)

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر   ( نظر)

قتل در یک جشن تولد در ریگان؛ قاتل کمتر از یک ساعت دستگیر شد   ( نظر)

استاندار کرمان: وضعیت کرونا در کرمان بسیار نگران کننده است   ( نظر)