کد خبر: ۲۸۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل راهداری استان کرمان با اشاره به بالارفتن بیش از حد قیمت لاستیک وارداتی و کمبود لاستیک تولید داخل گفت: تعداد ۱۰۰حلقه لاستیک در روز برای استان پهناور کرمان با این تعداد ماشین‌آلات سنگین کافی نیست.
 مدیرکل راهداری استان کرمان با اشاره به بالارفتن بیش از حد قیمت لاستیک وارداتی و کمبود لاستیک تولید داخل گفت: تعداد ۱۰۰حلقه لاستیک در روز برای استان پهناور کرمان با این تعداد ماشین‌آلات سنگین کافی نیست.

سیدعلی سیدعلیخانی در چهارمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان که با حضور فدائی سرپرست استانداری کرمان در سالن پیامبراعظم (ص) برگزار شد با بیان اینکه در استان کرمان 16هزار کامیون داریم  اظهارداشت: استان کرمان چهارمین ناوگان بزرگ حمل و نقل کشوری را داراست.

وی با اشاره به تعداد زیاد ماشین‌های سنگین در استان گفت: تفاضا ما این است که نسبت به اختصاص سهمیه لاستیک بیشتری برای ناوگان خودروهای سنگین استان کرمان اقدام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه تعداد 100حلقه لاستیک در روز برای استان پهناور کرمان با این تعداد ماشین‌آلات سنگین کافی نیست بیان کرد: سهمیه لاستیک استان کرمان در روز حداقل باید به 250حلقه لاستیک برسد.

وی با اشاره به افزایش قیمت ارز، بالارفتن بیش از حد قیمت لاستیک وارداتی و کمبود لاستیک تولید داخل گفت: متاسفانه در این روزها شاهد این هستیم که کامیون‌داران ما به واسطه عدم توانایی در تهیه لاستیک مناسب از لاستیک معیوب استفاده می‌کنند.

سیدعلیخانی تصریح کرذ: از 40 شکایتی که توسط پلیس بدست من رسیده است قریب 30 شکایت مربوط به لاستیک معیوب بوده است که این مسئله و معضل باید جدی گرفته شود.

در این جلسه علی‌اکبر مشرفی مدیرعامل کارخانه لاستیک بارز کرمان با بیان اینکه در زمان حال مشکل خاصی در تامین لاستیک خودروهای سنگین نداریم و موجودی انبارها لاستیک را تأمین کرده‌ایم اظهارداشت: روزی قریب 100حلقه لاستیک به کرمان اختصاص داده‌ایم.

مدیرعامل کارخانه لاستیک بارز کرمان با اشاره به اینکه سهمیه لاستیک خودروهای سنگین در کرمان روزانه 55 حلقه لاستیک بوده است گفت: کل موجودی انبار را به کرمان اختصاص داده‌ایم و تعمیرات طبق برنامه زمان‌بندی بوده است و از اواخر هفته آینده به روال قبل باز می‌گردیم.
منبع: تسنیم
برچسب ها: لاستیک ، کامیونداران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ۱۲ مرداد برگزار می‌شود

روحانی: بخشی از واقعیت را به مردم نگفتیم؛ چون نمی‌شد و مفید نبود / می‌ترسیدم وحدت ملی صدمه ببیند؛ بسیاری از مسائل را به جان خریدیم / طبق چارچوب اعلامی رهبری می‌توانستیم به برجام بازگردیم؛ اما جای دیگری برای ما گرفتاری ایجاد کرد

دولت آینده دغدغه ی واردات و تولید واکسن نخواهد داشت/ تحویل 14 میلیون دُز واکسن خریداری شده از سبد کواکس

اگر رییسی به سهم خواهی‌ها تن بدهد با مشکل مواجه می‌شود/ مجلس به وزیر زن رای اعتماد نمی‌دهد/ طرح صیانت از فضای مجازی بسیار بی رحمانه برای دو دولت است

فرد پشت طرح «صیانت» می گوید پهنای باند برای اینستاگرام محدود خواهد شد / اینستاگرام پلاس ایرانی را راه می اندازیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود

جهانگیری: در مقطعی از تلویزیون به عنوان «اتاق شیطان یاد» می‌شد، اما امروز در همه روستاها از تجهیزات دنیای ارتباطات استفاده می‌شود / نباید زمانی که با یک پدیده جدید روبرو می شویم تنها به فکر عوارض سیاسی و اجتماعی و ممنوعیت استفاده از آن باشیم / اینترنت از مواضع آشکار عدالت خواهی است / امروز نمی‌توان به مردم دروغ گفت / امکانپذیر نیست که در دنیای امروز مطلبی را از مردم مخفی و یا بر آنها تحمیل کرد

دوگانگی اصلاح طلب و اصلاح طلبی معضل امروز است/ با کنار رفتن اصلاح طلبان از قدرت جریان فرصت طلب هم کناره گیری خواهند کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)