کد خبر: ۲۸۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
ولی الدین مصلحتی مجری برق روستایی کشورعنوان کرد:
مجری برق روستایی کشور گفت: دولت یازدهم و دوازدهم خدمات ماندگاری در زمینه برقرسانی به مناطق روستایی و محروم انجام داده است.
مجری برق روستایی کشور گفت: دولت یازدهم و دوازدهم خدمات ماندگاری در زمینه برق رسانی به مناطق روستایی و محروم انجام داده است.

دولت تدبیر خدمات زیادی در زمینه برق رسانی انجام داده است

ولی الدین مصلحتی شربیانی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران جیرفت افزود: طی چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی در حوزه برق رسانی به روستاها فعالیت های بسیار بزرگی در کشور انجام شده است.
وی بیان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی چهار هزار و 350 روستا در کشور برق دار بودند ولی امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فقط در استان کرمان بیش از پنج هزار و 500 روستا از نعمت روشنایی برخوردار هستند.

مصلحتی شربیانی اظهار داشت: مشکلات برق رسانی به روستاها در سراسر دنیا زیاد است ولی در کشور ایران هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد و تمام تلاش خود را برای برخورداری مردم روستاها از نعمت برق انجام می‌دهیم.

مجری برق روستایی کشور گفت: پیگیر برق رسانی به تمام روستاهای کشور هستیم از این رو امیدواریم بزودی جشن پایان برقدار شدن روستاهای کشور را برگزار ‌کنیم.

مشاور مدیرعامل توانیر هم در این نشست گفت: خدمات زیادی در حوزه برق استان کرمان انجام شده است و این استان، دومین استان کشور در زمینه تعداد زیاد روستاهای برق دار شده است.
علی چهل‌امیرانی افزود: امیدوارم جشن پایان برق رسانی تمام روستاها بزودی انجام شود تا همه مردم روستاها از نعمت برق برخوردار شوند.

مجری طرح برق روستایی کشور و مشاور مدیرعامل توانیر با دعوت کمالی پور نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در خانه ملت برای افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح برق رسانی در روستاهای جیرفت به این منطقه سفر کرد.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ۱۲ مرداد برگزار می‌شود

روحانی: بخشی از واقعیت را به مردم نگفتیم؛ چون نمی‌شد و مفید نبود / می‌ترسیدم وحدت ملی صدمه ببیند؛ بسیاری از مسائل را به جان خریدیم / طبق چارچوب اعلامی رهبری می‌توانستیم به برجام بازگردیم؛ اما جای دیگری برای ما گرفتاری ایجاد کرد

دولت آینده دغدغه ی واردات و تولید واکسن نخواهد داشت/ تحویل 14 میلیون دُز واکسن خریداری شده از سبد کواکس

اگر رییسی به سهم خواهی‌ها تن بدهد با مشکل مواجه می‌شود/ مجلس به وزیر زن رای اعتماد نمی‌دهد/ طرح صیانت از فضای مجازی بسیار بی رحمانه برای دو دولت است

فرد پشت طرح «صیانت» می گوید پهنای باند برای اینستاگرام محدود خواهد شد / اینستاگرام پلاس ایرانی را راه می اندازیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود

جهانگیری: در مقطعی از تلویزیون به عنوان «اتاق شیطان یاد» می‌شد، اما امروز در همه روستاها از تجهیزات دنیای ارتباطات استفاده می‌شود / نباید زمانی که با یک پدیده جدید روبرو می شویم تنها به فکر عوارض سیاسی و اجتماعی و ممنوعیت استفاده از آن باشیم / اینترنت از مواضع آشکار عدالت خواهی است / امروز نمی‌توان به مردم دروغ گفت / امکانپذیر نیست که در دنیای امروز مطلبی را از مردم مخفی و یا بر آنها تحمیل کرد

دوگانگی اصلاح طلب و اصلاح طلبی معضل امروز است/ با کنار رفتن اصلاح طلبان از قدرت جریان فرصت طلب هم کناره گیری خواهند کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)