کد خبر: ۲۸۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی :
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: استان کرمان ظرفیت برگزاری متنوع در حوزه‌های فرهنگی و هنری را داراست.
گفتارنو/ مهدیه هاشمی: 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان  بیان داشت: استان کرمان ظرفیت برگزاری متنوع در حوزه‌های فرهنگی و هنری را داراست.

به گزارش گفتار نو، محمدرضا علیزاده در نشست خبری سومین جشنواره‌ ستاره‌های صحنه گفت: سومین جشنواره ستاره‌های صحنه امسال در کرمان با کمک بخش خصوصی با حمایت مس سرچشمه رفسنجان برگزار می‌شود که مجری آن آموزشگاه هنرهای نمایشی آرین است.

وی افزود: برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری در استان ظرفیت‌های خاصی را به دنبال که از جمله آن می‌توان به کشف استعدادها در حوزه فعالیت‌های هنری، تبادل نظرات و تعامل بین هنرمندان و مجریان و ایجاد فضای نشاط و شادابی بین عامه مردم است.

علیزاده گفت: این جشنواره فرصت جدیدی است که افراد با استعداد شناخته شوند و به نوعی یک کارگاه آموزشی و هنری است که فضای تعامل بین افراد با استعداد را به وجود می‌آورد و در کل می‌تواند منجر به پرورش استعدادها شود.

مدیر کل ارشاد اسلامی استان کرمان ابراز داشت: جشنواره ستاره‌های صحنه نماد و مصداق مشارکت دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی است  که حائز اهمیت می‌باشد و محور برگزاری این جشنواره یک موسسه غیر دولتی است.

وی یادآور شد: واگذاری این جشنواره به بخش غیر دولتی نکته قابل اهمیتی است که در این دوره رخ داده و این جشنواره به نوعی در تقویم موردی کشور ثبت شده و در سطح کشور جشنواره‌های متنوعی داریم اما در این سطح برگزار نمی‌شود.

علیزاده با بیان این که بنگاه‌های اقتصادی استان در کجای فعالیت‌های هنری قرار دارند گفت: در خصوص برگزاری این جشنواره به طور خاص از مجتمع مس سرچشمه تشکر می‌کنیم هر چند اعتقاد داریم هنوز بیش از این لازم است بنگاه‌های اقتصادی کشور به بخش هنر بپردازند و حمایت کنند که فعالیت بیشتر و حمایت آنها باعث برگزاری رویدادها و رخدادهای بیشتری می‌شود.

وی افزود: ما در سطح استان طرح‌های زیادی داریم اما مشکل عمده آن‌ها نبود منابع مالی است  لذا ما فقط می‌توانیم حمایت معنوی در خصوص صدور مجوزها داشته باشیم.

مدیر کل ارشاد اسلامی استان کرمان یادآور شد: استان کرمان ظرفیت برگزاری برنامه‌های متنوعی در حوزه فرهنگی و هنری دارد و خوشبختانه بخش غیر دولتی با کادر بسیار عالی و در نظر گرفتن جوانب امر در استان این جشنواره را برگزار می‌کند اما نیازمند حمایت سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها هستیم.

وی بیان داشت: جشنواره رویدادی فرهنگی و هنری است که نیاز به مشارکت مردم و کمک سایر نهادهاست و نباید سازمان‌ها به آن به عنوان منبع درآمد نگاه کنند و این جشنواره می‌تواند بستری برای معرفی کرمان در زمینه گردشگری، اقتصادی و سایر موارد باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم

لزوم نگاه جدی‌تر مدیران ارشد کشوری به حل بحران‌های استان کرمان/ مصوبات ستاد بحران در شهرستان بافت باید با جدیت پیگیری شود

رشد ۱۳۱ در صدی سود تلفیق سال ۱۳۹۹ نسبت به سال مشابه قبل و تخصیص سود ۲۰۰ ریالی به هر سهم

واژگونی خودرو در محور بردسیر به باغین 2 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت

سیل اخیر به ۲۰۰ منزل مسکونی کرمان خسارت وارد کرد

مردم خوزستان ناراحتی خود را بروز دادند هیچ گله‌ای از آنها نمی‌توان داشت/ در همه جا از جمله مراسم‌های مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های باشد

تفاوت در عوارض بعد از تزریق واکسن کرونا در افراد مختلف

کشف ۶۰۰ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در رفسنجان

بیش از ۶۰ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال کرمان واکسن کرونا دریافت کردند

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

نماینده جیرفت خبرداد: حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه دولت سیزدهم   ( نظر)

تصادف مرگبار در خیابان شهدای خانوک شهر کرمان+تصاویر   ( نظر)

قتل در یک جشن تولد در ریگان؛ قاتل کمتر از یک ساعت دستگیر شد   ( نظر)

استاندار کرمان: وضعیت کرونا در کرمان بسیار نگران کننده است   ( نظر)