کد خبر: ۲۸۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سال تحصیلی جدید جمعیت دانش آموزی استان کرمان رشد 4 درصدی دارد و قریب به 630 هزار دانش آموز در 7600 مدرسه و 29 هزار کلاس درس مشغول به تحصیل می شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سال تحصیلی جدید جمعیت دانش آموزی استان کرمان رشد 4 درصدی دارد و قریب به 630 هزار دانش آموز در 7600 مدرسه و 29 هزار کلاس درس مشغول به تحصیل می شوند.

"احمد اسکندری نسب" صبح امروز اول مهرماه در مراسم نواختن زنگ مهر و ایثار و بازگشایی مدارس در کرمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهداء اظهار کرد: این هفته درس ایثار، از خودگذشتگی و جوانمردی را برای همه ما ارمغان می آورد و امیدواریم در مسیر تعلیم و تربیت به گونه ای حرکت کنیم که جامعه هدف با این آرمان ها مانوس شود.

وی افزود: وزارت آموزش و پرورش از وزارتخانه های تاثیرگذار است که کار خود را براساس سند تحول بنیادین که تنها راهکار و برنامه اجرایی آموزش و پرورش در سراسر کشور است و به عنوان نقشه راه همه دست اندرکاران تعلیم و تربیت در دستور کار قرار دارد.

اسکندری نسب با بیان اینکه امروز همه فرهنگیان شریف ایران اسلامی با رویکرد فرهنگی و تربیتی کار و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد، تصریح کرد: در استان کرمان زیرساخت های لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید فراهم شده و هیچ کلاسی بدون معلم نیست.

وی بیان کرد: در سال تحصیلی جدید جمعیت دانش آموزی استان کرمان رشد 4 درصدی دارد و قریب به 630 هزار دانش آموز در 7600 مدرسه و 29 هزار کلاس درس مشغول به تحصیل می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در ادامه با اشاره به همدلی اعضای شورای آموزش و پرورش استان گفت: تحول در محتوا و برنامه های آموزش و پرورش، نیروی انسانی و اداره آموزش و پرورش استان را دنبال می کنیم و در این راستا شعار «تکریم معلم، مدرسه پویا و مدیریت منابع» را در دستور کار قرار داده ایم که برگرفته از سند تحول است.

وی افزود: راه یابی و رسیدن به اهداف بلند آموزش و پرورش بدون کمک و مشارکت مردم و دستگاه های اجرایی میسر نخواهد بود و آموزش و پرورش به عنوان خانه دوم آینده سازان کشور در تلاش است کانون گرمی از محبت، صفا و زندگی کردن در مدارس ایجاد کند و معتقدیم مدرسه محوری در دستور کار وزارت قرار گرفته و می گیرد.

اسکندری نسب تصریح کرد: معتقدیم اصلی ترین فعالیتی که باید انجام شود، در مدرسه است و مدرسه می تواند داشن آموزی تربیت کند که در طراز نظام جمهوری اسلامی باشد و باید به بچه ها صبر، تحمل، همکاری، نوعدوستی و ایران‌دوستی بیاموزیم.

 این مراسم با حضور جمعی از مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

از افت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد علی رغم درآمد 700 میلیارد دلاری نفت وتنزل رتبه ايران در رتبه فساد تا تبدیل منابع آب کشور به ابزار محبوبیت‌طلبی و رشد قارچ گونه 13 بانک

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید

کنار کشیدن از صندوق رای، مشکلات را حل نمی کند/ شورای نگهبان مهربان تر برخورد کند

رئیس جمهور: دستگاه‌های مسوول تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موج چهارم بیماری کرونا در کشور بکار گیرند

مونسان: کرمان مقصد اصلی گردشگران خارجی می‌شود/ تمدید فرصت استفاده از تسهیلات صنایع دستی تا پایان اسفند/ طرح زیرگذر باغ شاهزاده ماهان  غیرقابل توجیه است

ما قیمت گذاری می‌کنیم اما در بازار یک اتفاق دیگر می‌افتد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)