کد خبر: ۲۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
ارسال به دوستان
ذخیره
دیشب به‌اتفاق جمعی از نویسندگان و راویان دفاع مقدس در مراسم شب خاطره حوزه هنری که این بار در محضر مقام معظم رهبری برگزار می‌شد شرکت کردیم. محل نشستن من از جایی که قرار بود رهبری بنشینند کمی دور بود و حضور فشرده خبرنگارها کلاً ارتباط دیدم را با محل نشستن رهبری و تریبون خاطره گو ها قطع کرده بود.

احمد یوسف زاده نویسنده کتاب مشهور آن 23 نفر و اردوگاه اطفال در اینستاگرام خود نوشت:

دیشب به‌اتفاق جمعی از نویسندگان و راویان دفاع مقدس در مراسم شب خاطره حوزه هنری که این بار در محضر مقام معظم رهبری برگزار می‌شد شرکت کردیم. محل نشستن من از جایی که قرار بود رهبری بنشینند کمی دور بود و حضور فشرده خبرنگارها کلاً ارتباط دیدم را با محل نشستن رهبری و تریبون خاطره گو ها قطع کرده بود. 

بیست دقیقه قبل از اذان رهبر آمدند و بعضی از نویسندگانی که از پیش کتاب‌هایشان را در بازرسی تحویل داده بودند از میان جمع یکی‌یکی برده شدند آن‌طرف حفاظ فلزی که کتاب‌هایشان را شخصاً به رهبر تحویل بدهند. 

با خودم گفتم کاش من هم کتاب اردوگاه اطفال را آورده بودم. نویسنده‌ها یکی‌یکی کتاب‌هایشان را دادند به رهبر و ایشان تورقی می‌کردند و سؤالاتی می‌پرسیدند. نزدیک اذان آقای قره داغی رئیس انتشارات سوره مهر تا مرا دید که آن پشت نشسته‌ام گفت تو کجایی دارم دنبالت می‌گردم. خلاصه رفتیم و یک جلد کتاب که آورده بود داد و راه را باز کردند که بروم خدمت رهبری. 

رفتم جلو روبوسی کردیم و چیزی که برایم جالب بود اینکه ایشان با ذکر فامیلم احوالپرسی کردند. کتاب را ورق زدند و با اشاره به‌عکس روی جلد پرسیدند شما توی این عکس هستید عرض کردم خیر. توضیحات کوتاهی راجع به کتاب دادم و ایشان بعد از نگاه کردن به صفحات و ضمایم کتاب آن را به یکی از افراد آنجا دادند.
همه‌چیز اتفاقی شد. یک اتفاق قشنگ. چند لحظه بعد صدای اذان پیچید توی حسینیه.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

تازه‌ترین وضعیت شیوع کووید ۱۹ در استان کرمان+ جدول

کلاهبرداری سایبری با پیامک جعلی توقیف خودرو

سارقان درب بازکن های تصویری در کرمان دستگیر شدند/ متهمین دو برادر هستند/ مالخر هم دستگیر شد

سرما بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان به کشاورزی جنوب کرمان خسارت زد/کمبود بارندگی و کاهش دمای خاک از دلایل شدت سرمازدگی بود/ فرهنگ بیمه محصولات کشاورزی باید در جامعه نهادینه شود

گردشگری فرصتی است که اگر از دست برود دیگر به دست نمی‌آید+ ویدئوی کامل گفت‌وگو

عباس عبدی: اگر نظام سلطه می خواهد با آزاد کردن ارز قیمت سکه را پائین ببرد، پس چرا وقتی قیمت آن بالا رفت اصولگرایان در برابر نظام سلطه از دولت دفاع نکردند!

ابطحی: اصلاح‌طلبان همچنان مانند 10 سال گذشته زير فشارهای مختلف خواهند بود/ مردم بايد بدانند که با شرکت نکردن در انتخابات مشکلات کشور حل نمی‌شود/اصلاح‌طلبان نمی‌خواهند براي انتخابات 1400 کانديدای اجاره‌اي معرفی کنند/ رئيس دفتر روحانی ادعا کرد اصلاح‌طلبان هيچ نقشي در پيروزي روحانی در انتخابات نداشته‌اند/ دليل اصلی سخت شدن شرايط کشور حضور دونالد ترامپ در قدرت بوده است

آمدن رئیسی انتخابات 1400 مشروط به چیست؟

یک محکوم به قصاص در رفسنجان به زندگی بازگشت

قتل جوان کهنوجی با شلیک چند گلوله

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)