کد خبر: ۲۸۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست استانداری:
سرپرست استانداری کرمان گفت: زمانبندی 224 پروژه اقتصاد مقاومتی در حال اجرای این استان از جمله 157 پروژه دولتی و مابقی بخش خصوص، از سوی دستگاه های متولی اعلام شود.
 سرپرست استانداری کرمان گفت: زمانبندی 224 پروژه اقتصاد مقاومتی در حال اجرای این استان از جمله 157 پروژه دولتی و مابقی بخش خصوص، از سوی دستگاه های متولی اعلام شود.

محمدجواد فدایی در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان افزود: با اعلام زمانبندی پروژه های اقتصاد مقاومتی اجرای پروژه ها در جلسات مختلف پیگیری می شود که به روند اجرای این طرح ها سرعت می بخشد.

وی اظهار داشت: فعالیت های بسیاری توسط دستگاه های اجرایی در راستای برنامه های گفتمان سازی و بازآفرینی شهری استان کرمان انجام شده و نقدها برای رفع اشکالات و تسریع در زمان اجرای پروژه ها مطرح می شود.
سرپرست استانداری کرمان گفت: اقدام مشترک دستگاه های اجرایی در اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی نباید موجب موازی کاری شود زیرا نشست های اقتصاد مقاومتی موجب استفاده بهتر از اعتبارات ملی و استانی می شود. 

وی عنوان کرد: ستاد بازآفرینی شهری برای اولویت بندی هزینه کرد دستگاه های اجرایی تشکیل شده و با برگزاری این نشست ها اشکالات در اجرای پروژه ها سریعتر برطرف می شود.
فدایی افزود: اخیرا شنیده می شود روند اقتصاد مقاومتی استان کرمان دچار رکود شده که مصداقی ندارد و جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی این استان و شهرستان ها طبق روال گذشته در حال برگزاری است.

خدمات ستاد بازآفرینی شهری کرمان به تمام مناطق استان گسترش یابد
وی بیان کرد: افراد مدعی، مصادیق ضعف پروژه های اقتصاد مقاومتی استان را اعلام کنند تا رسیدگی شود زیرا پروژهای اقتصاد مقاومتی کرمان با قوت گذشته در حال اجرا است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز در این نشست تاکید کرد: تمام نقاط این استان درگیر ستاد بازآفرینی خدمات در مناطق محروم نیست و باید این خدمات به تمامی استان تسری یابد.

حمید ملانوری ادامه داد: این فعالیت ها در چهار شهرستان استان کرمان در حال انجام است و اکنون شهرستان های عنبرآباد و راور نیز به آن اضافه شده است.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

وزیر کشور: آمار افرادی که [در نظرسنجی‌های دوره قبل گفته بودند در انتخابات شرکت می‌کنند]تقریبا دوبرابر آمار فعلی درمورد انتخابات ۱۴۰۰ است

فیلترینگ به سیگنال رسید

عضو هیات رئیسه اتاق کرمان: برق شهرک های صنعتی نباید قطع شود/ باید خسارت قطع برق پرداخت شود

افزایش ۴۷ درصدی کشفیات مواد مخدر استان کرمان/ دستگیری ۴۰ خرده فروش در اجرای طرح برخورد با خرده فروشان

نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان باید روند وحدت را تعیین،‌ تسهیل، تسریع و تحکیم کند/فضای سیاسی کشور بین خوف و رجا است

با تداوم بی احتیاطی‌ها، پیک چهارم حتمی است/ ویروس جهش یافته تمایل بیشتری به سنین پایین دارد

محرز خبرداد: تزریق بدون عارضه واکسن ایرانی کرونا به ۲۱ تن تا کنون

سخنگوی دولت: تصمیمات محمدجواد آذری جهرمی دیدگاه دولت در این زمینه است/ اینستاگرام محل کسب‌وکار گروه بزرگی از مردم شده است/ محدودسازی و یا تعطیلی اینستاگرام، کوچ دادن حدود یک میلیون ایرانی به سمت بیکاری و فقر می‌باشد

چه کسی گفته همه باید در مورد مسائل اجتماعی اظهارنظر کنند/در گذشته تا با موضوعی اجتماعی مواجه شدیم به شدت از استراتژی انکار استفاده کردیم

کارهای رسمی و فرمالیته و حرف‌های تکراری، تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیست

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست   ( نظر)

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند   ( نظر)