کد خبر: ۲۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یکی از اهداف این شرکت کاهش مراجعات حضوری است و تا پایان آذرماه فروش انشعاب و خدمات پس از فروش بطور غیرحضوری انجام می شود.
 معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یکی از اهداف این شرکت کاهش مراجعات حضوری است و تا پایان آذرماه فروش انشعاب و خدمات پس از فروش بطور غیرحضوری انجام می شود.

علی افتخاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری ایرنا در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان افزود: هم اکنون 24 خدمت در 30دفتر فعال پیشخوان دولت، خدمات پس از فروش انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: اینک به صورت پایلوت تمامی فعالیت های فروش انشعات و خدمات پس از فروش در شهرستان زرند بطور غیر حضوری در حال انجام است و تا پایان آبان هیچ خدمتی در داخل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان انجام نخواهد شد.
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان افزود: همچنین در راستای به حداقل رساندن حضور مردم به داخل شرکت توزیع برق شمال کرمان، ارائه حدمات نرم افزاری و مراجعه سایت های شرکت دنبال می شود.

وی با بیان اینکه افراد بیشترین مراجعه را در بحث فروش انشعات و خدمات پس از فروش برق دارند اظهار داشت: برای فروش انشعاب برق سالانه حدود 23 هزار مراجعه کننده داریم و با توجه به 670 هزار مشترک در شمال استان، عمده ترین خدمات در بخش پس از فروش انجام می شود.
افتخاری تاکید کرد: صدور قبض برق کاغدی برغم هزینه بالا همچنان ادامه دارد اما اطلاع رسانی قبوض توسط تلفن های همراه و نرم افزار شرکت نیز انجام می شود.

وی تصریح کرد: پرداخت هزینه در بخش غیر حضوری با حضوری هیچ تفاوتی ندارد و تمامی قیمت ها مصوب شرکت توزیع برق شمال استان تعیین شده است و با توجه به تجمیع امور در دفاتر پیشخوان، با کاهش هزینه های رفت آمد مشترکان مواجه هستیم.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یک هزار و 200 نفر ساعت آموزش برای دفاتر پیشخوان انجام شده است و نظارت بر روند امور توسط شرکت به صورت مستمر انجام می گیرد.

تلفات برق شمال کرمان هشت درصد کاهش می یابد
معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان نیز گفت: تامین و عرضه برق مطمئن و پایدار جزو وظایف اصلی شرکت است و در اسناد تهیه شده، پیش بینی شده شرکت توزیع برق شمال کرمان بهره ورترین شرکت در افق 1404 باشد.

احمد گنجعلیخانی با بیان اینکه برای رسیدن به این افق پنج هدف اصلی و کلان تعریف شده است افزود: کاهش تلفات برق از 11 درصد کنونی به هشت درصد یکی از این اهداف بشمار می رود.
وی تصریح کرد: در افق 1404 نرخ خاموشی به ازای هر مشترک باید در سال به چهار ساعت برسد، یعنی به ازای هر مشترک روزانه 40 ثانیه خاموشی داشته باشیم.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان ادامه داد: در نظر داریم سقف پیک برق در سال 1404 از محل انرژی های نو و تجدید پذیر به 20 درصد یا 200 مگاوات برسد و این مقدار در حال حاضر 22 مگاوات است.

وی اظهار داشت: میزان دسترسی به انرژی برق در یک روز و کاهش مراجعات حضوری به پنج درصد از دیگر اهداف کلان شرکت است.
گنجعلیخانی گفت: برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در قالب استراتژی های خرد و کلان تعریف شده است.
وی افزود: همچنین برای رسیدن به بهره وری در افق چشم انداز 1404 سیستم داشبورد مدیریتی برای پایش برنامه ها و سیستم کدینگ برنامه ها برای مدیریت هزینه ها در شرکت توزیع برق شمال استان کرمان راه اندازی شده است.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اظهار داشت: کاهش نزولات جوی باعث کاهش تولید برق در سالجاری و افزایش خاموشی های ناخواسته شد و برای جبران کمبود احتمالی برق در سال آینده برنامه هایی شامل استفاده از نیروگاه های بخش خصوصی و استفاده از طرفیت نیروهای تجدید پذیر و همکاری صنایع در بحث خاموشی ها و غیره اجرا می شود.

چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان همزمان با هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان از 19 تا 24 آبان در مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق کرمان برپا شده است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: برق شمال ، مشترکین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

این سطح از استرس و اضطراب طبیعی و بهینه است/ افکار ضد و نقیض را حذف کنید/ افراد خودگویی های مثبت داشته باشند

مشکلی برای برگزاری مراسم در تالارها وجود ندارد / با توجه به شیوع ویروس کرونا همه تورها کنسل شده است / واحدهای اقامتی و رستوران‌ها دچار آسیب شدیدی شده‌اند

از شنبه کشور در حالت عادی خواهد بود/کسی نباید از شرایط سوء استفاده کند/واقعیت ها را به مردم بگویید

محور ارتباطی کرمان – یزد به دلیل توفان شن بسته شد / نیروهای راهداری به حالت آماده‌باش درآمدند

استخر دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعطیل است/ با تعطیلی استخرها موافقت نکردند/توصیه کلی این است که مردم در مراکز تجمعی وارد نشوند/ استخرها ظرفیتش را به نصف برسانند/ کلر آب استخر، ویروس کرونا را از بین می برد!

کرمان در وضعیت سفید کرونا قرار دارد / مدارس و دانشگاه‌ها باید به روال عادی برگردند / با مراکز عرضه کننده قلیان برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد

مدارس استان کرمان در حال ضدعفونی شدن هستند / تصمیم‌گیری درباره تعطیلی مدارس به عهده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس است / هر تصمیم جدیدی گرفته شود به اطلاع مردم خواهیم رساند

اتوبوس‌های شهری در کرمان ضد عفونی می‌شوند / راننده‌های تاکسی خودروی خود را به‌صورت نیم‌بها ضدعفونی کنند

آمادگی مهار ویروس کرونا را داریم / همکاری مردم نقش سازنده‌ای در پیشگیری از کرونا دارد / مردم از شرایط تعطیلی مدارس برای مسافرت استفاده نکنند / اجناس نمایشگاه بهاره در سایر مراکز عرضه می‌شود

درصد کنسلی ها و رزروی ها برابر بوده است/ اقلام ضد عفونی کننده مرتباً در اختیار همکاران و مسافرین قرار می گیرد/ آموزش های لازم در ارتباط با کرونا به هتلدران داده شده است/ پیش بینی می کنیم برای ایام نوروز وضعیت خوبی داشته باشیم

پربازدید ها

درصد کنسلی ها و رزروی ها برابر بوده است/ اقلام ضد عفونی کننده مرتباً در اختیار همکاران و مسافرین قرار می گیرد/ آموزش های لازم در ارتباط با کرونا به هتلدران داده شده است/ پیش بینی می کنیم برای ایام نوروز وضعیت خوبی داشته باشیم

نمی‌خواهیم قصه سال گذشته قیمت شکر در کرمان تکرار شود / شکر باید با قیمت ۴۷۰۰ تومان به دست مردم برسد / شکر ۶ هزار تومانی نتیجه سوء مدیریت برخی مسئولین است/فروشگاه بهاره لغو شد/ کالاهای اساسی در فروشگاه ها به صورت فروش فوق العاده عرضه خواهد شد

جنوب کرمان معین تامین پرتقال کشور انتخاب شد / در تأمین سیب درختی هیچ مشکلی نداریم / عرضه مرغ بالای دو کیلو و 200 گرم در بازار کرمان ممنوع است

احتمال ورود ملخ‌های صحرایی به استان کرمان تا چند روز آینده / پیش‌بینی افزایش هجوم ملخ‌ها به ایران نسبت به سال گذشته / مقابله با ملخ صحرایی نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها

مشکلی برای برگزاری مراسم در تالارها وجود ندارد / با توجه به شیوع ویروس کرونا همه تورها کنسل شده است / واحدهای اقامتی و رستوران‌ها دچار آسیب شدیدی شده‌اند

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۲ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مردم از رای گذشته خود عبرت می‌گیرند و به فضل الهی یک مجلس و دولت انقلابی، مدیریت جامعه را به دست می گیرد/ مسئولان با اظهار نظر درباره دختر آبی می خواستند مردم به شفاف‌سازی آرای نمایندگان نپردازند/فرانسه، با لباس دوستی اما با اهداف آمریکا جلو می آید/جامعه آگاه باشد تا برخی با شعار خدامحوری در بین صفوف مسلمانان تفرقه‌افکنی نکنند/مسئولان بدون اذن امامشان مذاکره نکنند   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

ما کرمانی ها کم حرف می زنیم/ وضعیت درمان در استان مطلوب نیست/ جداسازی دانشگاه ها تصمیم خوبی نبود/ زیرساخت های درمانی نو نوار شدند/با مریض و با همراه مریض ارتباط برقرار نمی کنیم/ اقتصاد بخش خصوصی استان‌های همجوار، روی مریض‌های شمال استان کرمان می‌چرخد   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)