کد خبر: ۲۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یکی از اهداف این شرکت کاهش مراجعات حضوری است و تا پایان آذرماه فروش انشعاب و خدمات پس از فروش بطور غیرحضوری انجام می شود.
 معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یکی از اهداف این شرکت کاهش مراجعات حضوری است و تا پایان آذرماه فروش انشعاب و خدمات پس از فروش بطور غیرحضوری انجام می شود.

علی افتخاری روز یکشنبه در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری ایرنا در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان افزود: هم اکنون 24 خدمت در 30دفتر فعال پیشخوان دولت، خدمات پس از فروش انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: اینک به صورت پایلوت تمامی فعالیت های فروش انشعات و خدمات پس از فروش در شهرستان زرند بطور غیر حضوری در حال انجام است و تا پایان آبان هیچ خدمتی در داخل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان انجام نخواهد شد.
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان افزود: همچنین در راستای به حداقل رساندن حضور مردم به داخل شرکت توزیع برق شمال کرمان، ارائه حدمات نرم افزاری و مراجعه سایت های شرکت دنبال می شود.

وی با بیان اینکه افراد بیشترین مراجعه را در بحث فروش انشعات و خدمات پس از فروش برق دارند اظهار داشت: برای فروش انشعاب برق سالانه حدود 23 هزار مراجعه کننده داریم و با توجه به 670 هزار مشترک در شمال استان، عمده ترین خدمات در بخش پس از فروش انجام می شود.
افتخاری تاکید کرد: صدور قبض برق کاغدی برغم هزینه بالا همچنان ادامه دارد اما اطلاع رسانی قبوض توسط تلفن های همراه و نرم افزار شرکت نیز انجام می شود.

وی تصریح کرد: پرداخت هزینه در بخش غیر حضوری با حضوری هیچ تفاوتی ندارد و تمامی قیمت ها مصوب شرکت توزیع برق شمال استان تعیین شده است و با توجه به تجمیع امور در دفاتر پیشخوان، با کاهش هزینه های رفت آمد مشترکان مواجه هستیم.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: یک هزار و 200 نفر ساعت آموزش برای دفاتر پیشخوان انجام شده است و نظارت بر روند امور توسط شرکت به صورت مستمر انجام می گیرد.

تلفات برق شمال کرمان هشت درصد کاهش می یابد
معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان نیز گفت: تامین و عرضه برق مطمئن و پایدار جزو وظایف اصلی شرکت است و در اسناد تهیه شده، پیش بینی شده شرکت توزیع برق شمال کرمان بهره ورترین شرکت در افق 1404 باشد.

احمد گنجعلیخانی با بیان اینکه برای رسیدن به این افق پنج هدف اصلی و کلان تعریف شده است افزود: کاهش تلفات برق از 11 درصد کنونی به هشت درصد یکی از این اهداف بشمار می رود.
وی تصریح کرد: در افق 1404 نرخ خاموشی به ازای هر مشترک باید در سال به چهار ساعت برسد، یعنی به ازای هر مشترک روزانه 40 ثانیه خاموشی داشته باشیم.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان ادامه داد: در نظر داریم سقف پیک برق در سال 1404 از محل انرژی های نو و تجدید پذیر به 20 درصد یا 200 مگاوات برسد و این مقدار در حال حاضر 22 مگاوات است.

وی اظهار داشت: میزان دسترسی به انرژی برق در یک روز و کاهش مراجعات حضوری به پنج درصد از دیگر اهداف کلان شرکت است.
گنجعلیخانی گفت: برای رسیدن به این اهداف برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در قالب استراتژی های خرد و کلان تعریف شده است.
وی افزود: همچنین برای رسیدن به بهره وری در افق چشم انداز 1404 سیستم داشبورد مدیریتی برای پایش برنامه ها و سیستم کدینگ برنامه ها برای مدیریت هزینه ها در شرکت توزیع برق شمال استان کرمان راه اندازی شده است.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان اظهار داشت: کاهش نزولات جوی باعث کاهش تولید برق در سالجاری و افزایش خاموشی های ناخواسته شد و برای جبران کمبود احتمالی برق در سال آینده برنامه هایی شامل استفاده از نیروگاه های بخش خصوصی و استفاده از طرفیت نیروهای تجدید پذیر و همکاری صنایع در بحث خاموشی ها و غیره اجرا می شود.

چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان همزمان با هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان از 19 تا 24 آبان در مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق کرمان برپا شده است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: برق شمال ، مشترکین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ۱۲ مرداد برگزار می‌شود

روحانی: بخشی از واقعیت را به مردم نگفتیم؛ چون نمی‌شد و مفید نبود / می‌ترسیدم وحدت ملی صدمه ببیند؛ بسیاری از مسائل را به جان خریدیم / طبق چارچوب اعلامی رهبری می‌توانستیم به برجام بازگردیم؛ اما جای دیگری برای ما گرفتاری ایجاد کرد

دولت آینده دغدغه ی واردات و تولید واکسن نخواهد داشت/ تحویل 14 میلیون دُز واکسن خریداری شده از سبد کواکس

اگر رییسی به سهم خواهی‌ها تن بدهد با مشکل مواجه می‌شود/ مجلس به وزیر زن رای اعتماد نمی‌دهد/ طرح صیانت از فضای مجازی بسیار بی رحمانه برای دو دولت است

فرد پشت طرح «صیانت» می گوید پهنای باند برای اینستاگرام محدود خواهد شد / اینستاگرام پلاس ایرانی را راه می اندازیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

استاندار کرمان: آماده استقرار بیمارستان‌های صحرایی هستیم

سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۰ تا دوشنبه ۱۰ مرداد اعلام می‌شود

جهانگیری: در مقطعی از تلویزیون به عنوان «اتاق شیطان یاد» می‌شد، اما امروز در همه روستاها از تجهیزات دنیای ارتباطات استفاده می‌شود / نباید زمانی که با یک پدیده جدید روبرو می شویم تنها به فکر عوارض سیاسی و اجتماعی و ممنوعیت استفاده از آن باشیم / اینترنت از مواضع آشکار عدالت خواهی است / امروز نمی‌توان به مردم دروغ گفت / امکانپذیر نیست که در دنیای امروز مطلبی را از مردم مخفی و یا بر آنها تحمیل کرد

دوگانگی اصلاح طلب و اصلاح طلبی معضل امروز است/ با کنار رفتن اصلاح طلبان از قدرت جریان فرصت طلب هم کناره گیری خواهند کرد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)