کد خبر: ۲۹۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار شهرستان شهربابک با اشاره به اینکه حدود ۴ هزار میلیارد تومان پروژه در این شهرستان در حال اجرا داریم گفت: احداث ۴۵ واحد بوم‌گردی در شهربابک در برنامه است که حدود نیمی از آنها افتتاح شده است.
فرماندار شهرستان شهربابک با اشاره به اینکه حدود ۴ هزار میلیارد تومان پروژه در این شهرستان در حال اجرا داریم گفت: احداث ۴۵ واحد بوم‌گردی در شهربابک در برنامه است که حدود نیمی از آنها افتتاح شده است
.
علیرضا اسدی اظهار داشت: توسعه گردشگری در شهرستان شهربابک در اولویت فرمانداری و در دست اقدام است و طی این مدت چند کمپ گردشگری در جاده‌های منتهی به شهربابک احداث و یا در حال احدلث است.

فرماندار شهرستان شهربابک با بیان اینکه روستای میمند در اختیار کارگروهی زیر نظر سازمان گردشگری مرکز در حال فعالیت گردشگری است گفت: احداث 45 واحد بوم‌گردی در شهربابک در برنامه است که حدود نیمی از آنها افتتاح شده است.

وی با اشاره به اینکه گردشگری عشایری را با توجه به وجود عشایر و اقلیم شهرستان شهربایک در دستور کار داریم افزود: ساخت هتل در شهربابک در حال انجام است که در راستای توسعه گردشگری و اقامت گردشگران در شهرستان است.

اسدی با بیان اینکه در بخش کشاورزی شهرستان نیز تلاش داریم با حداقل آب بیشترین بهره‌وری را داشته باشیم خاطر‌نشان کرد: در حال حاضر 600 حلقه چاه آب کشاورزی در شهرستان شهربابک در حال تولید آب است.

وی با اشاره به اینکه 250 هکتار اراضی ما با آبیاری قطره‌ای آبیاری می‌شود و دنبال آن هستیم که آبیاری غرق‌آبی در شهرستان را جمع کنیم گفت: سه مزرعه در سطح شهرستان ساماندهی شده که به‌صورت تجمیعی فعالیت می‌کنند.

فرماندار شهرستان شهربابک با بیان اینکه 250 هکتار سطح زیر کشت زعفران داریم که هر سال در حال توسعه است افزود: مردم به فکر تغییر الگوی کشت خود هستند و کشت زیره هم در برنامه است.

وی از اجرای حدود 4 هزار میلیارد تومان پروژه صنعتی در سطح شهرستان شهربابک خبر داد و تصریح کرد: پروژه اسید کارخانه ذوب خاتون‌آباد در شهربابک به‌زودی افتتاح می‌شود که زمینه اشتغالزایی شده است.

اسدی با اشاره به اینکه به‌زودی پروژه چاه فیروزه که یک پروژه بزرگ است در شهربابک کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود گفت: حدود 120 نفر از کارگران شاغل در مس خاتون‌آباد مشغول به‌کاربودند که بیکار شدند اما با پیگیری‌های انجام شده حدود نیمی از آنها مشغول به کار مجدد شدند و پیگیری برای به‌کارگیری مابقی آنها نیز تا پایان امسال ادامه دارد.
منبع: تسنیم
برچسب ها: شهربابک ، میمند ، پروژه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

محمودصادقی: خروج از پروتکل الحاقی نیاز به تصمیم فراقوه‌ای دارد/ طرح مجلس خروج از برجام است نه رفع تحریم‌ها

برای مردم تعیین تکلیف نمی‌کنیم/ مردم با رفتار مدرن اقتصادی که داشتند تقاضا برای مرغ را به تعویق انداختند

ربیعی: تصمیم درباره برجام و برنامه هسته‌ای فراقوه‌ای است/ وزارت اطلاعات وظیفه خود را در زمینه اطلاع‌رسانی و هشدار قبل از حادثه انجام داده است

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟

تاکید رهبران سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر بازگشت بایدن به برجام

روحانی: شهرهای قرمز با همکاری مردم وارد شرایط مناسب‌تری می‌شوند

نماینده سابق مجلس: مصوبه مجلس موجب رشد قیمت‌ها می‌شود

ظریف و اقتضای دولتمردی

به صادرکنندگان اطمینان داده شود که با تصمیمات لحظه ای ، خللی در برنامه ریزی های صادراتی آنها ایجاد نمی شود

ساده‌انگاری است که تصور کنیم آمران و عاملان این جنایت برای مراحل بعد از انجام ترور برنامه‌ریزی نکرده باشند

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۹ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

ظریف و اقتضای دولتمردی   ( نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

سرنخ‌های وزارت اطلاعات از عوامل ترور شهید فخری‌زاده   ( نظر)

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود   ( نظر)

وزیر بهداشت: سخنان احمدی نژاد درست نیست؛ هیچ وجهی برای استفاده از داروهای کرونا در ایران دریافت نشده است   ( نظر)

شناسایی و دستگیری سارق کنتورهای آب در کرمان   ( نظر)