کد خبر: ۲۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: روزانه هزار تماس تلفنی با سامانه 125 گرفته می شود که بیش از 90 درصد از این تماس ها مزاحمت تلفنی است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: روزانه هزار تماس تلفنی با سامانه 125 گرفته می شود که بیش از 90 درصد از این تماس ها مزاحمت تلفنی است.

به گزارش ایرنا، علی عسکری روز پنجشنبه در جریان بازدید از غرفه ایرنا در چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان افزود: همچنین شهروندان در حین اعزام تیم های آتش نشانی به محل ماموریت، مسیر تردد را باز بگذارند و به هیچ عنوان در خیابان ها ازدحام ایجاد نکنند.
وی اظهار داشت: بالغ بر 2 هزار و 400 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی 6 ماه ابتدای امسال توسط تیم های این سازمان در شهر کرمان انجام شده که بیشترین این مقدار مربوط به منازل مسکونی و به علت بی احتیاطی شهروندان بوده است لذا فراگیری اقدامات ایمنی توسط شهروندان ضرورت دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: هر سال با توجه به زمان سرما استفاده از وسایل گرمایشی آغاز می شود و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با توجه به آمار مسمویت با گاز منو اکسید کربن در کشور، از مهرماه آموزش ها را از رسانه ها مدارس و دانشگاه ها آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون گزارشی از مسمومیت با گاز منو اکسیدکربن در استان کرمان گزارش نشده است عنوان کرد: همچنین این سازمان اکیپی برای بازدید از اماکن عمومی و حساس راه اندازی کرده است.

عسکری افزود: آموزش های درون و برون سازمانی در آتش نشانی کرمان دنبال می شود و تمامی اقشار جامعه کرمان از جمله کودکان، محصلان، کارمندان و زنان خانه دار شامل این آموزش ها می شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به امکانات موجود، مقابله با حوادث بسیار دشوار است لذا در پی پیشگیری از حوادث هستیم و در این زمینه 32 ساعت آموزش برای هر آتش نشان داوطلب و آموزش فراگیری علم روز آتش نشانی برای پرسنل این سازمان در کرمان اجرایی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان بیان کرد: 10 ایستگاه آتش نشانی فعال با 200 نفر پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در کرمان فعال است که این آمار نسبت به استاندارد کشوری وضعیتی مناسب را نشان می دهد.

چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان همزمان با هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان از 19 تا 24 آبان در مجتمع نمایشگاهی جنوب شرق واقع در جاده باغین به کرمان برپا شده است. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

محمودصادقی: خروج از پروتکل الحاقی نیاز به تصمیم فراقوه‌ای دارد/ طرح مجلس خروج از برجام است نه رفع تحریم‌ها

برای مردم تعیین تکلیف نمی‌کنیم/ مردم با رفتار مدرن اقتصادی که داشتند تقاضا برای مرغ را به تعویق انداختند

ربیعی: تصمیم درباره برجام و برنامه هسته‌ای فراقوه‌ای است/ وزارت اطلاعات وظیفه خود را در زمینه اطلاع‌رسانی و هشدار قبل از حادثه انجام داده است

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟

تاکید رهبران سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر بازگشت بایدن به برجام

روحانی: شهرهای قرمز با همکاری مردم وارد شرایط مناسب‌تری می‌شوند

نماینده سابق مجلس: مصوبه مجلس موجب رشد قیمت‌ها می‌شود

ظریف و اقتضای دولتمردی

به صادرکنندگان اطمینان داده شود که با تصمیمات لحظه ای ، خللی در برنامه ریزی های صادراتی آنها ایجاد نمی شود

ساده‌انگاری است که تصور کنیم آمران و عاملان این جنایت برای مراحل بعد از انجام ترور برنامه‌ریزی نکرده باشند

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۹ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

ظریف و اقتضای دولتمردی   ( نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

سرنخ‌های وزارت اطلاعات از عوامل ترور شهید فخری‌زاده   ( نظر)

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود   ( نظر)

وزیر بهداشت: سخنان احمدی نژاد درست نیست؛ هیچ وجهی برای استفاده از داروهای کرونا در ایران دریافت نشده است   ( نظر)

شناسایی و دستگیری سارق کنتورهای آب در کرمان   ( نظر)