کد خبر: ۲۹۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان :
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: امروز دشمن در حوزه جنگ روانی و افکار عمومی با ابزار رسانه برنامه ریزی کرده و به تاثیرگذاری و نفوذ رسانه در راستای اهدافش دل بسته است.
 مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: امروز دشمن در حوزه جنگ روانی و افکار عمومی با ابزار رسانه برنامه ریزی کرده و به تاثیرگذاری و نفوذ رسانه در راستای اهدافش دل بسته است.

احمد علیرمضانی روز دوشنبه در نشست با اهالی رسانه با موضوع دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ضمن اشاره به جایگاه و تاثیرگذاری رسانه ها در جامعه و با بیان اینکه دشمن فقط نابسامانی ها را می گوید و می خواهد دلها را متزلزل کند به گونه ای که برخی باور می کنند ، افزود: در حالی که هر کس به اندازه توان خود باید اقدامات انجام شده را بگوید تا امید در جامعه همچنان ساری و جاری باشد.

وی تاکید کرد: اگر دشمن سد راه جمهوری اسلامی ایران نمی شد پیشرفت های بیشتری داشتیم و هیچ فردی جلودار انقلاب اسلامی نیست و به قول امام خمینی (ره) انقلاب سنگرهای کلیدی جهان را فتح کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان تاکید کرد: اکنون صرفه نظر از گرایش ها و سلایق سیاسی همه به انقلاب، رهبری و امام معتقد هستیم.

علیرمضانی تصریح کرد: امروز دشمن در عرصه رسانه مانند دزدی است که می خواهد فکر ملت ما را متزلزل کند و ما وظیفه داریم با هم در کنار هم اقدامات انجام شده را بگوییم و از کشور دفاع کنیم.
وی افزود: رسانه ها ابزار قدرت و حاکمیت حکمرانان در سراسر دنیا هستند و به همین لحاظ دشمنان ما بیشترین امیدشان به استفاده از ابزار رسانه در مقابله با تفکر انقلاب اسلامی و نظام اسلامی است و میلیاردها دلار در این زمینه هزینه و اتاق های فکر تشکیل داده و با تولید محتوا، هجوم هماهنگی را انجام می دهند.

علیرمضانی با اشاره به شلیک موشک از سوی مقاومت به سمت اسرائیل و عقب نشینی اسرائیل از غره تصریح کرد: دشمن در حوزه نظامی توفیقی ندارد و به موفقیت در این حوزه هم امیدی ندارد و در عرصه سیاسی نیز نتوانستند دولت های دیگر را در تحریم ها همراه خود کرده، از شعارهایشان عقب نشستند و به اصطلاح خودشان معافیت دادند.

وی اظهار داشت: دشمن در حوزه نظامی هیچ قدرت، توفیق و امیدی ندارد و اتفاق اخیر غزه نشان داد به محض شلیک موشک از سمت مقاومت به اسرائیل تن به آتش بس داد و وزرایش استعفا می دهند.

علیرمضانی با تاکید بر اینکه کابینه رژیم صهیونیستی در حال متلاشی شدن است تصریح کرد: دشمن در برابر قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران ناتوان است. 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به امید داشتن دشمن به جنگ اقتصادی برابر جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن به جنگ در حوزه اقتصادی دل بسته اما بروز برخی از مشکلات در این حوزه به خود ما بر می گردد.

وی به موفق نبودن دشمن در حوزه سیاسی با اشاره به دلایل فراوان اشاره و خاطرنشان کرد: در حوزه سیاسی نیز موفقیتی برای دشمن حاصل نشده است.
علیرمضانی افزود: اکنون دشمن به عملیات روانی و جنگ رسانه ای دل خوش کرده است و اگر با تدبیر، عقلانیت، تمرکز و شجاعت جواب دشمن را بدهیم شکی نیست که دشمن شکست خواهد خورد.

وی گفت: همراهی، همدلی و همکاری اهالی رسانه نیاز مبرم در زمینه شکست دشمن در ابعاد مختلف بویژه جنگ رسانه ای است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان ادامه داد: باید بدانیم انتشار برخی پیام ها در فضای مجازی بدون تفکر ناخواسته ما را به سربازان دشمن تبدیل می کند.

وی افزود: رسانه ها مراقبت کنند پیام دشمن شاد کن در فضای مجازی و رسانه ای منتشر نشود و دقت کنند با انتشار اخبار و پیام ها دل مردم را نلرزانند.
علیرمضانی تاکید کرد: صدا و سیما به عنوان رسانه نظام و زبان گویای انقلاب اسلامی بر آن است در مقابل هجمه ناجوانمردانه دشمن از کیان و افتخارات دشمن دفاع کند و این مهم وظیفه ای برای سایر رسانه ها نیز هست.

وی به معاونت های مختلف صدا و سیما و 2 واحد مدیریتی در این رسانه اشاره کرد و گفت: این مجموعه تولید محتوا می کنند و سایر بخش ها پشتیبان این اقدامات هستند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان افزود: 27 عنوان برنامه تلویزیونی تاکنون در راستای اقدامات انجام شده در 40 ساله انقلاب اسلامی در صدا و سیمای کرمان انجام شده است. 
وی ادامه داد: این رسانه در برنامه بلندای افتخار بدون تمرکز بر جریان خطی خاص از تمام استانداران کرمان به منظور ارائه دستاوردهای 40 سال گذشته دعوت شده است.

علیرمضانی به برنامه تلوزیونی کارنامه نیز اشاره کرد و گفت: در این برنامه 33 مرکز صدا و سیما عصاره خدمات انجام شده در انقلاب اسلامی را طی 40 سال اخیر در اختیار شبکه های سراسری قرار می دهند.

وی افزود: در گفت و گوی ویژه خبری نیز فرمانداران و نمایندگان شهرستان های استان به اقدامات 40 ساله انقلاب اسلامی در شهرستان های خود اشاره و آنها را تبیین می کنند.
علیرمضانی از تهیه تعدادی مستندات ویژه در صدا و سیمای مرکز کرمان به عنوان دیگر اقدام این رسانه در راستای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی نام برد و گفت: تهیه برنامه مستند برای 40 سردار شهید استان کرمان در راستای 40 سالگی انقلاب ساخته شده است.

وی گفت: هشت هزار دقیقه برنامه در راستای معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سیمای کرمان تاکنون ساخته و پخش شده است که این آمار تا دهه فجر بیشتر خواهد شد.
علیرمضانی افزود: برای معرفی برنامه های معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی از ظرفیت سایر رسانه ها نیز استفاده خواهد شد.

وی اظهار داشت: طبق آخرین نظرسنجی انجام شده میزان مراجعه مردم به شبکه استانی حدود 60درصد است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان تصریح کرد: در 23 برنامه رادیویی کرمان نیز حدود 11 هزار و 12 دقیقه برنامه در زمینه معرفی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی اجرا شده است.
علیرمضانی افزود: در حوزه فضای مجازی نیز مستند مسجد جامع کرمان در چهار قسمت سه دقیقه ای تولید و بارگذاری شده است.

وی از تولید و نشر ویدئوکلیپ های انقلاب اسلامی در 16 کلاکت در فضای مجازی، تولید 40 قطعه اینفگرافی، تولید چهار موشن گرافی 30 ثانیه ای، تولید پوستر انقلاب، انجام سه پژوهش و چهار قطعه موسیقی به عنوان اقدامات انجام شده این مرکز نام برد.

به گفته علیرمضانی کنگره 6 هزار و 500 شهید استان اسفند سال جاری در کرمان برگزار می شود و در بخش سایر رسانه ها، بودجه ای به رسانه هایی که در این بخش کار کنند تعلق خواهد گرفت.
منبع: ایرنا
برچسب ها: رسانه ، جنگ روانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مدارس استان کرمان در حال ضدعفونی شدن هستند / تصمیم‌گیری درباره تعطیلی مدارس به عهده ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس است / هر تصمیم جدیدی گرفته شود به اطلاع مردم خواهیم رساند

اتوبوس‌های شهری در کرمان ضد عفونی می‌شوند / راننده‌های تاکسی خودروی خود را به‌صورت نیم‌بها ضدعفونی کنند

آمادگی مهار ویروس کرونا را داریم / همکاری مردم نقش سازنده‌ای در پیشگیری از کرونا دارد / مردم از شرایط تعطیلی مدارس برای مسافرت استفاده نکنند / اجناس نمایشگاه بهاره در سایر مراکز عرضه می‌شود

درصد کنسلی ها و رزروی ها برابر بوده است/ اقلام ضد عفونی کننده مرتباً در اختیار همکاران و مسافرین قرار می گیرد/ آموزش های لازم در ارتباط با کرونا به هتلدران داده شده است/ پیش بینی می کنیم برای ایام نوروز وضعیت خوبی داشته باشیم

تعداد مراجعین به باشگاه‌های ورزشی کاهش داشته است / از ورود افرادی که دارای علایم بیماری هستند به استخرها جلوگیری می‌شود / کلیه مسابقات غیر ضروری لغو شدند

هنوز جواب آزمایشات افراد مشکوک به کرونا ویروس اعلام نشده/کیت های اولیه آزمایشات کرونا به کرمان می آید/کرمان جزء مناطق کم خطر کرونا ویروس است

هنوز جواب آزمایشات افراد مشکوک به کرونا ویروس اعلام نشده/کیت های اولیه آزمایشات کرونا به کرمان می آید/کرمان جزء مناطق کم خطر کرونا ویروس است

احتمال ورود ملخ‌های صحرایی به استان کرمان تا چند روز آینده / پیش‌بینی افزایش هجوم ملخ‌ها به ایران نسبت به سال گذشته / مقابله با ملخ صحرایی نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها

معاون وزیر بهداشت: آمار 50 فوتی کرونا در قم تکذیب شد/ اگر تعداد فوت‌شدگان نصف این آمار هم باشند استعفا می‌دهم / با قرنطینه موافق نیستیم

دستگاه قضایی با محتکران اقلام بهداشتی و پیشگیرانه برخورد می‌کند / فعالیت واحد‌های عرضه اقلام بهداشتی و درمانی از سوی ضابطان دستگاه قضایی رصد می‌شود / تدابیر لازم برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به زندان‌ها اندیشیده شده است

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۲ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مردم از رای گذشته خود عبرت می‌گیرند و به فضل الهی یک مجلس و دولت انقلابی، مدیریت جامعه را به دست می گیرد/ مسئولان با اظهار نظر درباره دختر آبی می خواستند مردم به شفاف‌سازی آرای نمایندگان نپردازند/فرانسه، با لباس دوستی اما با اهداف آمریکا جلو می آید/جامعه آگاه باشد تا برخی با شعار خدامحوری در بین صفوف مسلمانان تفرقه‌افکنی نکنند/مسئولان بدون اذن امامشان مذاکره نکنند   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)

ما کرمانی ها کم حرف می زنیم/ وضعیت درمان در استان مطلوب نیست/ جداسازی دانشگاه ها تصمیم خوبی نبود/ زیرساخت های درمانی نو نوار شدند/با مریض و با همراه مریض ارتباط برقرار نمی کنیم/ اقتصاد بخش خصوصی استان‌های همجوار، روی مریض‌های شمال استان کرمان می‌چرخد   (۲ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)