کد خبر: ۲۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون وزیر کشور:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و نیز رئیس مرکز حراست وزارت کشور از استاندار سابق کرمان به عنوان فردی مجاهد، متخصص، دست پاک و دلسوز یاد کرد و گفت:دکتر فدائی بهترین انتخاب برای مدیریت استان کرمان بود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و نیز رئیس مرکز حراست وزارت کشور از استاندار سابق کرمان به عنوان فردی مجاهد، متخصص، دست پاک و دلسوز یاد کرد و گفت:دکتر فدائی بهترین انتخاب برای مدیریت استان کرمان بود.

 جواد ناصریان پیش از ظهر امروز که برای مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمان به این استان سفر کرده است در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: مهمترین شاخص در جابجایی‌هایی که در دوره‌های مختلف در وزارت کشور انجام می‌شود، امانتداری، تخصص و تجربه علمی افراد است.

وی با بیان اینکه سیاستی را در وزارت کشور داریم و استانداران معمولا غیربومی انتخاب می‌شوند گفت: اما استان کرمان به‌ لحاظ شرایطی که دارد فرق می‌کند و نگاه وزارت کشور است که کرمان از استاندار بومی برخوردار باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به اینکه امیدواریم استاندار جدید منشاء خیر و برکت برای استان باشد افزود: در شرایط فعلی کشور، نیازمند افراد متخصص و امانتدار هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور بیان داشت: سیاست وزارت کشور در انتصاب استانداران، معمولا بر نیروهای غیربومی است، اما استان کرمان به دلیل شرایط خاص از جمله پهناوری، بافت اقتصادی و فرهنگی که دارد، نگاه دولت این بوده که فردی آشنا به استان انتصاب یابد.

ناصریان عنوان کرد: محمدجواد فدایی با حضور در استانداری کرمان، دین خود را به انقلاب، کشور و رهبری ادا کند.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه تنش‌های سیاسی همیشه مانع توسعه می‌شود، گفت: مثلث توسعه‌ای نخستین ایده‌ای که رزم‌حسینی استاندار سابق کرمان در این استان اجرایی کرد، آرامشی را به مجموعه استان داد که حضور سرمایه‌گذار و سپرده‌گذار را فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: آمارهای اقتصادی که در استان‌های مختلف داریم و حجم فعالیت‌ها نشان می‌دهد که در استان کرمان آرامش برقرار است و این کار منشا خیر و برکت بوده است.

ناصریان ادامه داد: تلاش استاندار جدید کرمان بر این باید باشد که استان را در همین آرامش نگه دارد و هم کار خود را به نحو مطلوب انجام دهد.

وی تصریح کرد: تمام نهاد‌هایی که به نوعی منابع مالی در اختیار دارند، در استان کرمان پروژه اجرا می‌کنند که ظرفیت خوبی برای استان ایجاد کرده است.

ناصریان افزود: شرایط برای حضور سرمایه‌گذار باید به نحوی فراهم شود که احساس کند، ثبات در استان برقرار است که این مسئله در دوره استانداری رزم‌حسینی و با هدایت‌های امام جمعه کرمان ایجاد شد.

وی بیان کرد: اکنون باید مشکل مردم را درک کرد و برای حل آن تدبیر داشت، هر چند که شرایط جامعه با توجه به تحریم‌ها متفاوت شده است.


منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

بیش از ۱۸ درصد شهدای استان کرمان از خانواده عشایر هستند / عشایر در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارند / شهادت برای جاری شدن حق و عدالت است

بیمه‌ها آموزش بیماران دیابتی را پوشش دهند / قیمت انسولین در کشور مناسب است / ۸۰ درصد بیماران دیابتی از کنترل مطلوبی برخوردار نیستند

اثر شهادت سردار سلیمانی، از سلیمانی میدان‌های نبرد، بیشتر خواهد بود /دشمن بر روی جنگ روانی و تبلیغی در کنار جنگ‌های اقتصادی علیه ما سرمایه‌گذاری کرده

شرق استان کرمان پیشگاه در صلح و سازش / مختومه شدن بیش از ۶ هزار پرونده در شرق کرمان با صلح و سازش

گرانی‌های اخیر به رسانه‌های محلی کرمان فشار آورده است/ غیرفعال شدن رسانه‌های محلی، موجب تک صدایی شدن جامعه می‌شود

نباید دیگر شاهد چنین مصیبت هایی باشیم/ما با شرمندگی نتوانستیم آنچنان که باید بر توان و قدرت مردم اضافه کنیم/مردم از پوست و استخوان خود برای نظام و کشور مایه می گذارند

روابط‌عمومی‌ها به درستی زیست بوم جدید روزنامه نگاری را درک نکردند / رسانه و روابط عمومی باید اعتماد و سرمایه اجتماعی را ترمیم کند

بخش عمده اختلافات حوزه کارگری، طرح‌های طبقه‌بندی مشاغل است / هر چه در راستای معیشت کارگران کمک کنیم به تولید و زیربنای ملی کمک کرده‌ایم / کارفرما و کارگر متعهد در کشور کم نداریم

منصور ایرانمنش: شورا در خصوص لوایح امسال تدابیر خوبی اندیشیده است/مشرفی:آقای شهردار شما مردم را بدبخت کردید/مویدی:تمام افراد متخصص را بیرون کردید/شهردار: با تخلف محوری مخالفیم/خدادادی: تخلفات شهرداری را گزارش ندهید شرعا مسئول هستید/شما در سال ۹۶ نامه اداره امور مالیاتی را اجرا نکردید

تسهیلات ویژه‌ای در شهرک‌های صنعتی جنوب کرمان ارائه می‌شود / مشکلی در تامین زیرساخت‌های واحدهای صنعتی جنوب کرمان وجود ندارد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۹۲ نظر)

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۳ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)