کد خبر: ۲۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون وزیر کشور:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و نیز رئیس مرکز حراست وزارت کشور از استاندار سابق کرمان به عنوان فردی مجاهد، متخصص، دست پاک و دلسوز یاد کرد و گفت:دکتر فدائی بهترین انتخاب برای مدیریت استان کرمان بود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و نیز رئیس مرکز حراست وزارت کشور از استاندار سابق کرمان به عنوان فردی مجاهد، متخصص، دست پاک و دلسوز یاد کرد و گفت:دکتر فدائی بهترین انتخاب برای مدیریت استان کرمان بود.

 جواد ناصریان پیش از ظهر امروز که برای مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمان به این استان سفر کرده است در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: مهمترین شاخص در جابجایی‌هایی که در دوره‌های مختلف در وزارت کشور انجام می‌شود، امانتداری، تخصص و تجربه علمی افراد است.

وی با بیان اینکه سیاستی را در وزارت کشور داریم و استانداران معمولا غیربومی انتخاب می‌شوند گفت: اما استان کرمان به‌ لحاظ شرایطی که دارد فرق می‌کند و نگاه وزارت کشور است که کرمان از استاندار بومی برخوردار باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به اینکه امیدواریم استاندار جدید منشاء خیر و برکت برای استان باشد افزود: در شرایط فعلی کشور، نیازمند افراد متخصص و امانتدار هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور بیان داشت: سیاست وزارت کشور در انتصاب استانداران، معمولا بر نیروهای غیربومی است، اما استان کرمان به دلیل شرایط خاص از جمله پهناوری، بافت اقتصادی و فرهنگی که دارد، نگاه دولت این بوده که فردی آشنا به استان انتصاب یابد.

ناصریان عنوان کرد: محمدجواد فدایی با حضور در استانداری کرمان، دین خود را به انقلاب، کشور و رهبری ادا کند.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه تنش‌های سیاسی همیشه مانع توسعه می‌شود، گفت: مثلث توسعه‌ای نخستین ایده‌ای که رزم‌حسینی استاندار سابق کرمان در این استان اجرایی کرد، آرامشی را به مجموعه استان داد که حضور سرمایه‌گذار و سپرده‌گذار را فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: آمارهای اقتصادی که در استان‌های مختلف داریم و حجم فعالیت‌ها نشان می‌دهد که در استان کرمان آرامش برقرار است و این کار منشا خیر و برکت بوده است.

ناصریان ادامه داد: تلاش استاندار جدید کرمان بر این باید باشد که استان را در همین آرامش نگه دارد و هم کار خود را به نحو مطلوب انجام دهد.

وی تصریح کرد: تمام نهاد‌هایی که به نوعی منابع مالی در اختیار دارند، در استان کرمان پروژه اجرا می‌کنند که ظرفیت خوبی برای استان ایجاد کرده است.

ناصریان افزود: شرایط برای حضور سرمایه‌گذار باید به نحوی فراهم شود که احساس کند، ثبات در استان برقرار است که این مسئله در دوره استانداری رزم‌حسینی و با هدایت‌های امام جمعه کرمان ایجاد شد.

وی بیان کرد: اکنون باید مشکل مردم را درک کرد و برای حل آن تدبیر داشت، هر چند که شرایط جامعه با توجه به تحریم‌ها متفاوت شده است.


منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

ببینید| صدای معروف رادیو کرمان خاموش شد

نمکی: اگر آزمایشات انسانی نتیجه دهد، بهار ۱۴۰۰ از تولیدکنندگان مطرح واکسن کرونا خواهیم بود

نظر آشنا درمورد مصوبه مجلس: می خواهند گشایش های قطعی از طرف بایدن را به اسم نتیجه طرح مجلس و به نفع خودشان مصادره کنند؛ برای انتخابات ۱۴۰۰ هم مصرف خوبی خواهد داشت

روایت عطالله مهاجرانی از زیارت حرم حضرت زینب با لطف سردار سلیمانی

ناسزا گفتن و توهین به روحانی از تریبون مجلس /آقای رئیس جمهور از کرونا نمی‌میری

باید طرح‌هایی دنبال شود که پویا و کارآمد باشد/ خوب نیست برای یک طرح دوبار مصوبه بگیریم

کرونا جان 26 نفر را در کرمان گرفت

محمودصادقی: خروج از پروتکل الحاقی نیاز به تصمیم فراقوه‌ای دارد/ طرح مجلس خروج از برجام است نه رفع تحریم‌ها

برای مردم تعیین تکلیف نمی‌کنیم/ مردم با رفتار مدرن اقتصادی که داشتند تقاضا برای مرغ را به تعویق انداختند

ربیعی: تصمیم درباره برجام و برنامه هسته‌ای فراقوه‌ای است/ وزارت اطلاعات وظیفه خود را در زمینه اطلاع‌رسانی و هشدار قبل از حادثه انجام داده است

پربازدید ها

بعضی دوستان به امریکا «گرا» می دهند که با ما بهتر می توانید کار کنید / خبرش را بهم می دهند که دوستان به امریکا گفته اند این ها در قدرت نمی مانند و قدرت این ها چند روزه است / صراحتا گفته اند اگر ترامپ انتخاب می شد، پیروزی ما در انتخابات ۱۴۰۰ قطعی بود/ در مذاکرات دوره ی دولت قبل، به یک توافق نانوشته با آژانس رسیده بودند که در مقابلش هیچی هم نگرفته بودند / به آسانی می گویند ظریف جاسوس است، پدربزرگش هم عامل بهایی ها؛ ابزار تبلیغ و حاشیه امن در اختیار دوستان است

رئیس دفتر رئیس جمهور: محسن فخری زاده عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای بود و نشان درجه دو خدمت از رئیس جمهور گرفت/ این موضوع به دلیل ملاحظات امنیتی اطلاع‌رسانی نشد/ با عملیات روانی می‌خواهند عضو دولت را مخالف دولت معرفی کنند

انجمن حمایت از توسعه استان محل حضور نخبگان و بزرگان استان کرمان است/ از ظرفیت نخبگان برای پیشبرد برنامه‌های توسعه استفاده می‌کنیم

دریابان شمخانی: سیستم اطلاعاتی، احتمال وقوع حادثه علیه شهید فخری‌زاده را پیش‌بینی کرده بود

ظریف و اقتضای دولتمردی

نماینده سابق مجلس: طرح مجلس منجر به لغو تحریم‌ها نمی‌شود/ از دل این طرح چالش‌های جدیدی مطرح خواهد شد که ممکن است تنش‌های حاضر را تحکیم بخشد

اصلاح طلبی تمام شدنی نیست/ دچار سوء مدیریت هستیم /هدف اصلی برای مدیران بیشتر بقا است تا توجه به شاخص های توسعه و پیشرفت و کشورداری خوب/ کمتر کسی است که نداند رجل سیاسی یعنی شخصیت برجسته سیاسی اعم از زن و مرد

ربیعی: تصمیم درباره برجام و برنامه هسته‌ای فراقوه‌ای است/ وزارت اطلاعات وظیفه خود را در زمینه اطلاع‌رسانی و هشدار قبل از حادثه انجام داده است

نماینده سابق مجلس: مصوبه مجلس موجب رشد قیمت‌ها می‌شود

نظر آشنا درمورد مصوبه مجلس: می خواهند گشایش های قطعی از طرف بایدن را به اسم نتیجه طرح مجلس و به نفع خودشان مصادره کنند؛ برای انتخابات ۱۴۰۰ هم مصرف خوبی خواهد داشت

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۹ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

پرطرفدارترین ها

ظریف و اقتضای دولتمردی   ( نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

سرنخ‌های وزارت اطلاعات از عوامل ترور شهید فخری‌زاده   ( نظر)

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله جعفری به صورت محدود   ( نظر)

وزیر بهداشت: سخنان احمدی نژاد درست نیست؛ هیچ وجهی برای استفاده از داروهای کرونا در ایران دریافت نشده است   ( نظر)

شناسایی و دستگیری سارق کنتورهای آب در کرمان   ( نظر)