کد خبر: ۲۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان:
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.

 حسین امیری خامکانی در مراسم معارفه استاندار جدید کرمان ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج اظهار کرد: اعضای مجمع نمایندگان استان به دلیل جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و بحث اهمیت لایحه شهرداری ها در این جلسه حضور ندارند و در چند روز گذشته تاکید فراوانی داشتیم که این جلسه به تعویق بیفتد که متاسفانه نشد.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تشکر از فعالیت‌ها، زحمات و اقدامات مهندس رزم حسینی در دوران استانداری خود در استان کرمان تصریح کرد: نام ایشان به نیکی در بین مردم استان کرمان ماندگار خواهد ماند و تصمیمات شجاعانه ایشان در اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است و توجه ویژه ایشان به جنوب استان کرمان و پروژه های بزرگ انتقال آب و ... بر کسی پوشیده نیست.

امیری خامکانی با اشاره به ارتباط قوی بین مجمع نماینگان استان کرمان با مهندس رزم حسینی در دوران فعالیت ایشان در استانداری کرمان تصریح کرد: فدایی فرزند استان است که تجارب علمی و اجرایی ایشان سبب شده اشراف کامل نسبت به استان کرمان داشته باشد و ایشان با ظرفیت ها بالقوه و بالفعل استان آشنایی دارند و روحیه ارام و معتدل ایشان امید به اینده را برای مردم این دیار بیشتر می کند.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با تاکید بر اینکه باید یک تعامل دو طرفه بین مجمع نمایندگان استان و استانداری کرمان برای پیشبرد استان کرمان در این دوره جدید نیز به وجود آید اظهار کرد: بحث بیکاری و مسائل معشیتی یکی از چالش های اصلی خانوارها است و شاهد هستیم که فقر به دهک بالایی جامعه کشیده شده است که انتظار داریم با مدیریت جهادی، ایثار و گذشت بتوانیم این فشار را بر روی مردم کاهش دهیم.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید مدیران استانی و کشوری پای کار بوده و جهادی عمل کنند اظهار کرد: انتظار است مدیران استانی تا می‌توانند کار خود را پیش ببرند. هم اکنون زمان تدوین بودجه سال اینده است که مدیران باید به اعتبارات توجه ویژه ای داشته باشند. متاسفانه افتتاح و بهره برداری از برخی از پروژه های استانی عمر طولانی پیدا کرده اند که بیش از نرم استانی است و باید در این زمینه بتوانند اقدام موثری را انجام دهند.

امیری خامکانی با اشاره به اینکه وضعیت آب استان کرمان به نفس نفس افتاده است خاطر نشان کرد: خط ریلی بافق کرمان که شاهرگ ریلی کشور و استان کرمان است باید هرچه سریعتر تامین مالی گردد و این ریل می تواند بر روی وضعیت صنعت گردشگری و حمل و نقل استان تاثیر خواهد گذاشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لطیف کار؛ تجلی عینی شرافت اخلاقی

چرا شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج همفکران خود از شورای شهر مخالف است؟

31 مجتمع در حال بهره برداری ، 49 مجتمع در حال استعلام و 34 مجتمع در حال ساخت است/ واحدهای رفاهی که در مسیر رودخانه قرار دارند،  بدون مجوز ساخته شدند و زیر نظر ما نیستند

دهقان: ۳ هزار تن شکر در طی ۲ هفته به استان می‌آید و توزیع می‌شود/ حسینی نژاد: نگویید ۳ هزار تن شکر به استان می‌آید بلکه بگویید از سه هزار تن شکر وعده داده شده تنها هزار تن به استان آمده است/ در حال حاضر از ۲۰ فروشگاه کرمان، ۱۸ فروشگاه شکر ندارند/ ما نتوانستیم نیاز شکر استان را تأمین کنیم

مشکل فرم مدارس در سنوات قبل، پایین بودن کیفیت پارچه بود/ بسیاری از عفونت‌های دختران به دلیل کیفیت لباس است/در سنوات قبل هیچ کاهش قیمتی در فرم مدارس اتفاق نیفتاده است

جناب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی! این سطح از عدالت شایسته تقدیر است

دلمان برای مذاکره صادراتی قرص نیست/با تغییر مکرر قوانین، فرصت برنامه ریزی و تصمیم گیری از بنگاه‌های تولیدی گرفته شده است/ تغییر مکرر و بی ثباتی در قوانین دغدغه‌ی اصلی فعالین اقتصادی است

شهربابک به معلم مرد نیاز دارد

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)