کد خبر: ۲۹۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار سابق کرمان با بیان اینکه ما نباید با عملکرد خودمان و فرار از مسئولیت، مردم و جوانان را نسبت به نظام بدبین کنیم گفت: شایعات باعث بی‌اعتمادی مردم می‌شود.

استاندار سابق کرمان با بیان اینکه ما نباید با عملکرد خودمان و فرار از مسئولیت، مردم و جوانان را نسبت به نظام بدبین کنیم گفت: شایعات باعث بی‌اعتمادی مردم می‌شود.

به گزارش تسنیم علیرضا رزم‌حسینی امروز در آئین تودیع و معارفه استاندار جدید کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه کرمان، ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، امیری رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: بهعنوان یک شهروند افتخار می‌کنم که یک کرمانی هستم.

وی افزود: خدا را شاکرم که در حد بضاعت فکری و جسمی‌ و با کمک همکارانم قدمی کوچک در راه توسعه استان بردارم.

استاندار سابق کرمان با بیان سه خاطره از شورای تامین استان گفت: در اسفند سال 94 همزمان چهارشنبه‌سوری، مراسم عزاداری در خانه سردار سلیمانی و همزمان کنسرت موسیقی در شهر بود.

وی با یادآوری اینکه شورای تامین استان برگزار شد و عده‌ای بر تعطیلی کنسرت موسیقی تاکید داشتند اما بنده به‌عنوان استاندار مسئولیت را پذیرفتم و کنسرت موسیقی هم برگزار شد افزود: ما نباید با عملکرد خودمان و فرار از مسئولیت، مردم و جوانان را نسبت به نظام بدبین کنیم.

رزم‌حسینی با اشاره به اینکه درایت، تدبیر و قاطعیت راهبرد شورای تامین استان در این سال‌ها بود و در بیان خاطره دوم گفت: سخنرانی مطهری نماینده مجلس در شیراز را لغو کرده بودند و در دنیا فضای رسانه‌ای در این رابطه ایجاد شده بود.

وی با اینکه مطهری به استان کرمان آمد و بعضی‌ها می‌خواستند سخنرانی وی در کرمان را هم لغو کنند اما بعد از گفت‌وگوهای چند ساعته مسئولیت را پذیرفتم و سخنرانی او را لغو نکردیم یاداور شد: مراسم سخنرانی مطهری در کرمان و در دانشگاه باهنر برگزار شد و آبی از آب تکان نخورد.

استاندار سابق کرمان با یاداوری اینکه در اعتراضات دیماه که فراخوان هم داده بودند گفت: به نیروی انتظامی دستور دادیم حتی اگر سنگ هم خوردید حق ندارید با معترضان برخورد کنید و به‌خوبی مدیریت شد.

وی با بیان اینکه ما به صد نفر از معترضین دستگیر شده در کرمان کار دادیم و آنها صاحب شغل شدند عنوان کرد: اینها فرزندان این کشور هستند که ناآگانه منحرف شده بودند.

رزم‌حسینی با اشاره به اینکه امروز گزارش کار همکارانم را ارائه می‌کنم افزود: از رئیس جمهور تشکر می‌کنم که به بنده اختیارات داد و بعد از استعفاء نیز دو پست وزارتی به من پیشنهاد دادند که با عذرخواهی قبول نکردم.

بیشتر بخوانید
کرمان| رزم حسینی رسما از استانداری کرمان کناره‌گیری کرد

کرمان| تجربه دوران جنگ "رزم حسینی" در مدیریت اقتصادی کرمان موثر بود

وی با بیان اینکه از بزرگان اصلاح‌طلب و اصولگرا در کشور تشکر می‌کنم که با وحدت کنار من بودند افزود: از خبرنگارانی که در سرما و گرما همراهم بودند و بعضا خسته و گرسنه به خانه برمی‌گشتند هم تشکر می‌کنم.

استاندار سابق کرمان وجود معین‌های اقتصادی در استان کرمان را یک ظرفیت بزرگ دانست و گفت: معین‌های اقتصادی را دلگرم کنید و خدمات آنها را برای مردم تبیین و تشریح کنید، بگذارید در کرمان بمانند.

وی با اشاره به اینکه فدایی یک فرد پاکدست است و از جناح‌های سیاسی خواستارم با وی همکاری کنند بیان کرد: یکسری محدودیت‌ها داریم و نمیتوانیم به همه خواسته‌ها پاسخ بدهیم و نمی‌توانیم هر کسی را فرماندار بگذاریم.

رزم‌حسینی عنوان کرد: طرح ساماندهی افاغنه ایده مهمی بود که اگر اجرایی شود مشکل استان حل می‌شود.

وی با بیان اینکه شایعات باعث بی‌اعتمادی مردم می‌شود گفت: از دستگاه قضایی و شورای تامین استان کرمان تقاضا دارم تا این شایعات را پیگیری کند.

به گزارش ایسنا استاندار سابق کرمان با اشاره به شایعات ماه های اخیر مطرح شده در فضای مجازی بر علیه خود اظهار کرد: خیلی از افراد از بنده خواستند که برای کرمان و کرمانی‌ها بمانم؛ حال سوالم از عده ای این است که چه گناهی برای کرمانی‌ها کردم و جای چه کسی را گرفته بودم و تنگ کرده بودم که این همه شایعه و حرف و حدیث را برای من درآوردید؟

وی  افزود: به عنوان استاندار سابق و استاندار دولت اسلامی از شورای تامین استان می خواهم که منشا این شایعات را پیگیری کنند. بحث شخصی نیست. زیرا اعتقاد دارم با این شایعات اعتماد مردم را می سوزانیم. اگر امروز رسیدگیی نکنیم شتری است که در خانه همه مسئولین روزی خواهد خوابید و انتظار بنده به عنوان یک شهروند این است که رسیدگی ویژه ای در راستا داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لطیف کار؛ تجلی عینی شرافت اخلاقی

چرا شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج همفکران خود از شورای شهر مخالف است؟

31 مجتمع در حال بهره برداری ، 49 مجتمع در حال استعلام و 34 مجتمع در حال ساخت است/ واحدهای رفاهی که در مسیر رودخانه قرار دارند،  بدون مجوز ساخته شدند و زیر نظر ما نیستند

دهقان: ۳ هزار تن شکر در طی ۲ هفته به استان می‌آید و توزیع می‌شود/ حسینی نژاد: نگویید ۳ هزار تن شکر به استان می‌آید بلکه بگویید از سه هزار تن شکر وعده داده شده تنها هزار تن به استان آمده است/ در حال حاضر از ۲۰ فروشگاه کرمان، ۱۸ فروشگاه شکر ندارند/ ما نتوانستیم نیاز شکر استان را تأمین کنیم

مشکل فرم مدارس در سنوات قبل، پایین بودن کیفیت پارچه بود/ بسیاری از عفونت‌های دختران به دلیل کیفیت لباس است/در سنوات قبل هیچ کاهش قیمتی در فرم مدارس اتفاق نیفتاده است

جناب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی! این سطح از عدالت شایسته تقدیر است

دلمان برای مذاکره صادراتی قرص نیست/با تغییر مکرر قوانین، فرصت برنامه ریزی و تصمیم گیری از بنگاه‌های تولیدی گرفته شده است/ تغییر مکرر و بی ثباتی در قوانین دغدغه‌ی اصلی فعالین اقتصادی است

شهربابک به معلم مرد نیاز دارد

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)