کد خبر: ۲۹۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
ارسال به دوستان
ذخیره
مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی صنعتی گل گهر به همراه مهندس عتیقی مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران در بازدیدی چند ساعته، پروژه های واحد اصلاح خطوط تولید این شرکت را مورد بازدید و بررسی قرار داد.
مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی صنعتی گل گهر به همراه مهندس عتیقی مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران  در بازدیدی چند ساعته، پروژه های واحد اصلاح خطوط تولید این شرکت را مورد بازدید و بررسی قرار داد.

این پروژه ها شامل: احداث پایل جدید سنگ شکسته به همراه نصب و راه اندازی ریکلایمر جدید به ظرفیت 2500 تن و انتقال مواد به کارخانه تغلیظ، گسترش پایل شمالی کنسانتره و نصب ریکلایمر و سیستم انتقال کنسانتره به کارخانه گندله سازی، حذف غبار کارخانه تغلیظ با تعویض داکتینگ و هود به همراه خرید و ساخت و نصب سه عدد سیستم غبارگیر خشک، تغییر تیپ میکسرهای کارخانه گندله سازی شماره یک و افزایش تعداد میکسرها و پروژه حمل و جابجایی محصول گندله ریزدانه با نوار نقاله های موبایل بودند.

مهندس تقی زاده در جریان بازدید از این پروژه ها در گفتگو با خبرنگار گهر پرس به تشریح هر کدام از این پروژه ها پرداخت و از مزایای اجرای این پروژه ها در منطقه گل گهر سخن گفت.
بنا به گفته مدیرعامل گل گهر، پروژه احداث پایل جدید سنگ شکسته به همراه نصب و راه اندازی ریکلایمر جدید به ظرفیت 2500 تن و انتقال مواد به کارخانه تغلیظ یکی از بزرگترین ریکلایمرهای موجود در صنایع معدنی کشور است که قابلیت چرخش 180 درجه ای با وزن حدود 800 تن را دارا است و از لحاظ تکنولوژی در نوع خود در کشور منحصر به فرد است.
   
همچنین پروژه گسترش پایل شمالی کنسانتره و نصب ریکلایمر و سیستم انتقال کنسانتره به کارخانه گندله سازی نیز نقش بسزایی در افزایش کیفیت گندله تولیدی به لحاظ کاهش نوسانات عیار کنسانتره دارد.

مهندس تقی زاده افزود: پروژه حذف غبار کارخانه تغلیظ با تعویض داکتینگ و هود به همراه خرید و ساخت و نصب سه عدد سیستم غبارگیر خشک در راستای اهداف زیست محیطی مجموعه گل گهر و همچنین به لحاظ اهمیت سلامت پرسنل و افزایش طول عمر قطعات و ماشین آلات، تعریف و در دستور کار قرار دارد و امید است تا پایان شهریور 98 به اتمام برسد.

پروژه تغییر تیپ میکسرهای کارخانه گندله سازی شماره یک و افزایش تعداد میکسرها، پروژه دیگری بود که مهندس تقی زاده مورد بازدید قرار داد و ماحصل این پروژه را کاهش توقفات و افزایش تولید و کیفیت گندله دانست.

مدیرعامل گل گهر همچنین در جریان بازدید از پروژه حمل و جابجایی محصول گندله، ریزدانه با نوار نقاله های موبایل که در عرض کمتر از سه ماه ساخت و راه اندازی شده است، گفت: امید است با تست موفقیت آمیز آن بتوانیم نمونه اصلی آن در پروژه ipce  (انتقال بار به وسیله نوار نقاله) استفاده کرد، ضمن اینکه از مزایای متعدد انتقال مواد به وسیله نوار نقاله های موبایل که مهمترین آن عدم وابستگی به ماشین آلات گران قیمت معدنی می باشد می توان در جای جای معدن استفاده شود و نوارهای موبایل را جایگزین حمل کامیون نمود. از دیگر مزایای این نوار نقاله ها قابلیت جابجایی و نصب در کوتاه ترین زمان ممکن در محل جدید می باشد، این نوار نقاله برای اولین بار در کشور در مجتمع گل گهر ساخت و ثبت شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

جهانگیری: ترامپ اوج ناآشنایی خود با تاریخ ایران را نشان داد/ آمریکایی‌ها یک دوره تاریخ ایران را مرور کند

پسته از مرزهای پاکستان صادر و قاچاق می‌شود

شورای هماهنگی اصلاح طلبان وضعیت استان ها را بررسی می کند

از مخالفت شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج اصلاح‌طلبان از شورای شهر برای انتخابات مجلس تا انشعاب در اصولگرایان

مدیرعامل گل‌گهر تغییر کرد

وام ساخت مسکن ۶۵ درصد افزایش پیدا کرد/برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم

بازار مسکن در کرمان بعد از رکود ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است/ آمار سایت معاملات املاک و مستغلات، واقعی نیست/در یک پروسه یک ساله افزایش قیمت ۵۰ درصدی خواهیم داشت/ متقاضیان بازار مسکن، غیر تخصصی عمل می‌کنند

شورای نگهبان به استانی شدن انتخابات مجلس ایراد نگرفته است

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)