کد خبر: ۲۹۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا از وضعیت تامین لاستیک درگفتگو با گفتارنو مطرح کرد:
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان کالا می گوید: با توجه به اینکه نیاز اولیه ماشین ها لاستیک است از زمان شروع سهمیه بندی لاستیک ما نتوانستیم به طور کامل این نیاز را بر طرف کنیم.

گروه اقتصاد/سمیرا کریمی افشار

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان کالا می گوید: با توجه به اینکه نیاز اولیه ماشین ها لاستیک است  از زمان شروع سهمیه بندی لاستیک ما نتوانستیم به طور کامل این نیاز را بر طرف کنیم. 

رضا میرزایی به خبرنگار گفتارنو می گوید:  از زمان شروع سهمیه بندی 900 جفت لاستیک به ما داده اند و هر سیستم به هر ماشینی یک جفت لاستیک می دهد. این در حالی است که هر ماشین در سال 4 الی 5 جفت یعنی 8 تا 10 حلقه  لاستیک نیاز دارد.

او با بیان این که از زمان شروع سهمیه بندی ما  2هزار ماشین در بخش بار تجاری و معدنی ثبت نام کردیم گفت: از این تعداد حدود  هزار ماشین یک جفت لاستیک گرفته است و هزار ماشین دیگر هنوز لاستیکی دریافت نکرده است.این در حالی است که آن هایی که یک جفت لاستیک گرفته اند باز هم به لاستیک احتیاج دارند.

او در خصوص سایر ماشین های حمل و نقل می گوید:  آمار ماشین های حمل مواد نفتی یا تاکنر ها را دقیق ندارم اما فکر می کنم حدود 700 تانکر داریم که از این تعداد حدود  350 الی 400  تانکر لاستیک دریافت کرده است.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا صراحتا عنوان می کند : در رسانه ها اعلام می کنند با  ارز 4 هزار و 200 تومان لاستیک وارد کردیم این لاستیک ها کجا هستند؟ چرا باید لاستیک سهمیه بندی شود؟ 

او می گوید: تا 4 ماه قبل من به مشتری لاستیک فروشم زنگ می زدم و می گفتم 2 جفت لاستیک برای من بفرست او 3 جفت می فرستاد و می گفت بر اساس کارکرد ماهیانه ات مبلغ این سه جفت را به من بپرداز. حال طوری شده است که ما نیاز اولیه رانندگان را نمی توانیم تامین کنیم و کار آن ها خوابیده است. 

میرزایی با بیان این که 12هزار ناوگان حمل و نقل در استان داریم می گوید: در استان سالی حدود  100 هزار حلقه لاستیک نیاز داریم یعنی ماهی حدود 11 تا 12 هزار حلقه یعنی روزی 400 حلقه  لاستیک نیاز داریم اما هنوز نتوانستند این مقدار را بدهند. 

برچسب ها: لاستیک ، گفتارنو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست

فعال سیاسی: به نظر می‌رسد در مجلس در حال دوخت لباسی برای ریاست‌جمهوری هستند که تنها به تن چند نفر می‌خورد

وضعیت جهانگیری با دستان بسته، محدود و منزوی در میان یک حلقه انحصارطلب در دولت، بهترین نماد جایگاه اصلاح‌طلبان در دولت است

نهایت احترام و تکریم را برای سرمایه گذار قائل هستیم/ در نقاطی چارچوب‌هایی وجود دارد که نمی‌توان از آن گذر کرد

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)