کد خبر: ۲۹۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون دادگستری کرمان خبر داد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه قضائی دادگستری استان کرمان گفت: شاهد سیر نزولی تعداد زندانیان مهریه در چند ماه اخیر در زندان‌های استان کرمان هستیم.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه قضائی دادگستری استان کرمان گفت: شاهد سیر نزولی تعداد زندانیان مهریه در چند ماه اخیر در زندان‌های استان کرمان هستیم.

 مهدی بخشی اظهار داشت: در راستای دستور دادستان کل کشور مبنی بر بررسی وضعیت زندانیان مهریه، از زندان‌های کل استان بازدید و تذکرات لازم برای رسیدگی خارج از نوبت به  دادخواست‌های اعسار این زندانیان و درخواست تعدیل آنها داده شد .

معاون برنامه‌ریزی و توسعه قضائی دادگستری استان کرمان گفت: در مجموع شاهد سیر نزولی تعداد زندانیان مهریه در چند ماه اخیر در زندان‌های استان کرمان هستیم.

وی عنوان کرد: افزایش نرخ رسیدگی موجب کاهش موجودی پرونده‌های استان، کاهش اطاله دادرسی و مدت زمان رسیدگی و تسریع در اتخاذ تصمیم توسط محاکم می‌شود.

بخشی ادامه داد: دادگاه‌های خانواده استان کرمان با نرخ رسیدگی 111 درصد، رتبه دوم کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده و نرخ رسیدگی در دادسراهای عمومی و انقلاب کرمان، 103 درصد است که پنج درصد بیشتر از متوسط کشوری است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه قضائی دادگستری استان کرمان گفت: 76 درصد ابلاغ اوراق قضائی در استان کرمان به‌صورت الکترونیک انجام می‌شود که از متوسط کشوری بالاتر است.
منبع: فارس
برچسب ها: زندانیان مهریه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست

فعال سیاسی: به نظر می‌رسد در مجلس در حال دوخت لباسی برای ریاست‌جمهوری هستند که تنها به تن چند نفر می‌خورد

وضعیت جهانگیری با دستان بسته، محدود و منزوی در میان یک حلقه انحصارطلب در دولت، بهترین نماد جایگاه اصلاح‌طلبان در دولت است

نهایت احترام و تکریم را برای سرمایه گذار قائل هستیم/ در نقاطی چارچوب‌هایی وجود دارد که نمی‌توان از آن گذر کرد

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)