کد خبر: ۲۹۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب بین استانداری کرمان و فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه منعقد شد.
 تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب بین استانداری کرمان و فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه منعقد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه روز جمعه در حاشیه امضای تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب با استانداری با اشاره به اینکه استانداری کرمان مجموعه ای با علم و دانش و همراه با کیاست است گفت: امیدواریم در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سایر حوزه ها اقدامات بیشتری را در این استان انجام دهیم.

سردار محمد مارانی اظهار داشت: خدمت به مردم این استان را تکلیف و وظیفه خود می دانیم.
وی یادآور شد: در برخی نقاط، خانواده ها با شرایط بسیار دشواری روبرو هستند و استان کرمان، ظرفیت های بسیار خوبی برای رفع محرومیت و خدمات رسانی به مردم دارد.

استاندار کرمان نیز گفت: یکی از راه های سرعت بخشی به توسعه جنوب کرمان، استفاده از ظرفیت های سازمان هایی غیر از دولت و از جمله سپاه است و وظیفه خود می دانیم که زمینه حضور این سازمان ها را در راه توسعه مناطق جنوبی استان کرمان فراهم کنیم.

محمدجواد فدائی افزود: نباید این احساس وجود داشته باشد که برخی نقاط در استان کرمان نسبت به سایر نقاط توسعه نیافته هستند.
وی اظهار داشت: عدم توسعه یافتگی برخی مناطق به این دلیل است که آنطور که باید برنامه ریزی و مدیریت نکرده ایم و شاید در مواردی که نیاز به قانون بوده نیز نتوانسته ایم قوانین خوبی را وضع کنیم.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه در جنوب استان کرمان خدمات زیادی از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم ارائه شده است ادامه داد: با وجود تمام خدمات انجام شده، شاخص های توسعه جنوب از متوسط استان و کشور پایین تر است.

وی تصریح کرد: تلاش می شود ظرف 2 سال آینده وضعیت شاخص های توسعه جنوب استان به متوسط استان یا کشور ارتقا یابد.

وی به سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به جنوب استان کرمان در روز گذشته اشاره و بیان کرد: در این سفر پروژه های بسیار خوبی مصوب شد و 686 میلیارد تومان نیز برای اجرای این پروژه ها اختصاص یافت. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند که امید در بین مردم توسعه یابد و با خدمت رسانی بهتر به مردم می توان امید را در بین مردم ارتقا داد.

محمدصادق بصیری افزود: بررسی ها نشان می دهد با توجه به اولویت های اقتصادی، می توان از بروز آسیب‌ های اجتماعی و مباحث امنیتی پیشگیری کرد و از این رو معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان مطالبات اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی بیان کرد: حضور قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه به عنوان یکی از مدافعان انقلاب برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته استان را قدردان بوده و با این اقدامات همراهی می کنیم.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست

فعال سیاسی: به نظر می‌رسد در مجلس در حال دوخت لباسی برای ریاست‌جمهوری هستند که تنها به تن چند نفر می‌خورد

وضعیت جهانگیری با دستان بسته، محدود و منزوی در میان یک حلقه انحصارطلب در دولت، بهترین نماد جایگاه اصلاح‌طلبان در دولت است

نهایت احترام و تکریم را برای سرمایه گذار قائل هستیم/ در نقاطی چارچوب‌هایی وجود دارد که نمی‌توان از آن گذر کرد

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)