کد خبر: ۲۹۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
ارسال به دوستان
ذخیره
تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب بین استانداری کرمان و فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه منعقد شد.
 تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب بین استانداری کرمان و فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه منعقد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه روز جمعه در حاشیه امضای تفاهم نامه مشترک رفع محرومیت روستاهای رودبارجنوب با استانداری با اشاره به اینکه استانداری کرمان مجموعه ای با علم و دانش و همراه با کیاست است گفت: امیدواریم در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سایر حوزه ها اقدامات بیشتری را در این استان انجام دهیم.

سردار محمد مارانی اظهار داشت: خدمت به مردم این استان را تکلیف و وظیفه خود می دانیم.
وی یادآور شد: در برخی نقاط، خانواده ها با شرایط بسیار دشواری روبرو هستند و استان کرمان، ظرفیت های بسیار خوبی برای رفع محرومیت و خدمات رسانی به مردم دارد.

استاندار کرمان نیز گفت: یکی از راه های سرعت بخشی به توسعه جنوب کرمان، استفاده از ظرفیت های سازمان هایی غیر از دولت و از جمله سپاه است و وظیفه خود می دانیم که زمینه حضور این سازمان ها را در راه توسعه مناطق جنوبی استان کرمان فراهم کنیم.

محمدجواد فدائی افزود: نباید این احساس وجود داشته باشد که برخی نقاط در استان کرمان نسبت به سایر نقاط توسعه نیافته هستند.
وی اظهار داشت: عدم توسعه یافتگی برخی مناطق به این دلیل است که آنطور که باید برنامه ریزی و مدیریت نکرده ایم و شاید در مواردی که نیاز به قانون بوده نیز نتوانسته ایم قوانین خوبی را وضع کنیم.
استاندار کرمان با اشاره به اینکه در جنوب استان کرمان خدمات زیادی از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم ارائه شده است ادامه داد: با وجود تمام خدمات انجام شده، شاخص های توسعه جنوب از متوسط استان و کشور پایین تر است.

وی تصریح کرد: تلاش می شود ظرف 2 سال آینده وضعیت شاخص های توسعه جنوب استان به متوسط استان یا کشور ارتقا یابد.

وی به سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به جنوب استان کرمان در روز گذشته اشاره و بیان کرد: در این سفر پروژه های بسیار خوبی مصوب شد و 686 میلیارد تومان نیز برای اجرای این پروژه ها اختصاص یافت. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند که امید در بین مردم توسعه یابد و با خدمت رسانی بهتر به مردم می توان امید را در بین مردم ارتقا داد.

محمدصادق بصیری افزود: بررسی ها نشان می دهد با توجه به اولویت های اقتصادی، می توان از بروز آسیب‌ های اجتماعی و مباحث امنیتی پیشگیری کرد و از این رو معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان مطالبات اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی بیان کرد: حضور قرارگاه منطقه ای قدس جنوبشرق نیروی زمینی سپاه به عنوان یکی از مدافعان انقلاب برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته استان را قدردان بوده و با این اقدامات همراهی می کنیم.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

جزئیاتی از نامه 37 صفحه‌ای خاتمی به مقام معظم رهبری

اختلاف وحدتی‌ها و ائتلافی‌ها در جریان اصولگرا

با ارتقا برخی بخش‌های شهرستان کرمان به شهرستان موافقم

مصونیت واکسن کرونا هفت تا هشت ماه بیشتر نیست

عطریانفر: جهانگیری هنوز به جمع‌بندی نرسیده

علم الهدی: متاسفانه زن و همسر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می‌زنند

پیرهادی: قالیباف گفته بنای کاندیداتوری در ⁧انتخابات ۱۴۰۰ را ندارد

از افت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد علی رغم درآمد 700 میلیارد دلاری نفت وتنزل رتبه ايران در رتبه فساد تا تبدیل منابع آب کشور به ابزار محبوبیت‌طلبی و رشد قارچ گونه 13 بانک

برای همیشه تفکر خطرناک لیبرالی را از قاموس سیاسی مملکت کنار بگذاریم/ مردم از رأی دادن به اصلاح طلبان سرخورده شده اند/ دولت بنفش با شعار های فریبنده و دروغین رأی این مردم را تصاحب کرد/ شما و دولتتان مسئول تمام مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مسائل نابسامان کشور هستید

کنار کشیدن از صندوق رای، مشکلات را حل نمی کند/ شورای نگهبان مهربان تر برخورد کند

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

«سهام طلایی» طلایی شد   (۲ نظر)