کد خبر: ۲۹۷۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان گفت: طرح ها و تصمیمات در حوزه جوانان باید عملیاتی و اجرایی باشد تا در مدت زمان کوتاهی اجرایی شوند زیرا اگر طرح ها بدون اشکال باشند، در اجرا با مشکلی مواجه نخواهند شد.
استاندار کرمان گفت: طرح ها و تصمیمات در حوزه جوانان باید عملیاتی و اجرایی باشد تا در مدت زمان کوتاهی اجرایی شوند زیرا اگر طرح ها بدون اشکال باشند، در اجرا با مشکلی مواجه نخواهند شد.

محمدجواد فدائی عصر شنبه در مجمع جوانان استان کرمان افزود: همه ما مسئولان چه بخواهیم و چه نخواهیم در مقابل جوانان مسئولیت و رسالت داریم و باید کشور را تحویل این قشر دهیم.

وی با اشاره به اینکه درباره نحوه ارتباط مدیریت اجرایی استان و سایر مدیران استانی با جوانان بحث های زیادی وجود دارد، گفت : تشکیل گروه های مشاور جوان و یا انتخاب مشاور در امور جوانان را یک نیاز می دانم و در این باره نیاز به جمع بندی برنامه ها دارم.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: اگر نتوانیم جوانان را توانمند کرده و مسئولیت ها را به عهده آنها واگذار کنیم، در حقیقت کوتاهی کرده ایم.

فدائی با اشاره به این مطلب که انتظار داریم جوانان در عمل نشان دهند که پای کار، منظم و متعهد به کار هستند، عنوان کرد: آماده هستیم مسئولیت ها را به جوانان دارای تجربه و مسئولیت پذیر واگذار کنیم و در این رابطه جوانان باید کارآمدی خود را به نمایش گذارند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش شده که ظرفیت های کرمان به عنوان گردشگری هنری کشور شناسایی و بررسی شده و در این زمینه اقدامات ماندگاری انجام شود.

فدائی استفاده از پتانسیل و انرژی جوانان را ضروری برشمرد و گفت: از تمامی امکانات موجود برای حل مشکلات جوانان استفاده می کنیم تا برنامه های حوزه جوانان در همه جوانب روشن و واضح باشد.

استاندار کرمان ادامه داد: یکی از انتظارات مجموعه مدیریتی استان کرمان از سازمان های مردم نهاد این است که ما را از لایه های زیرین جامعه آگاه کنند تا متناسب با این آگاهی ها، تصمیم گیری و برنامه ریزی کنیم.

 جامعه نیازمند نشاط اجتماعی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در این نشست گفت : امروز جمع کشور و استان کرمان نیاز به تحرک و نشاط اجتماعی دارد.
محمدصادق بصیری افزود: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان بیش از 10 در حوزه فرهنگی و هنری افتتاح می شود و مطمئن هستیم که اثرات بسیار خوبی در جامعه و در حوزه جوانان و نشاط اجتماعی خواهد داشت.

 خروجی سمن ها خدمت به جامعه است

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کرمان در این نشست گفت: ماهیت سمن ها و تشکل های جوانان دارای ارزش است زیرا در این سمن ها، گفت و گو شکل گرفته و خروجی آن قطعا خدمت به جامعه خواهد بود.

محمدرضا وفائی افزود: احساس سمن های جوانان بر این است که جامعه و نسل جوان را بهتر از مدیران می شناسند و لازم است آئین نامه ای تدوین شود که مدیران در شوراهای تخصصی خود از حضور سمن ها استفاده کنند تا نقش جوانان در تصمیم سازی محقق شود.

وی اظهارداشت: سمن ها علاقه مند هستند که در عرصه اجرایی و عملی نیز کار کنند و در این حوزه متکی به وزارت ورزش و جوانان می شوند.

وفایی بیان کرد: سمن ها در ابتدای شکل گیری نیاز به مکانی برای دور همنشینی دارند تا پس از آنکه این نهال ریشه دار شد، به صورت مستقل فعالیت کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز گفت: استان کرمان در دوم و سوم بهمن ماه سال جاری میزبان دومین نشست مجمع ملی سمن های جوان استان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور خواهد بود.

محمدتقی امیری خراسانی با اشاره به اینکه 213 جوان به عنوان نماینده سمن ها از سراسر کشور در مجمع ملی سمن های جوان استان کرمان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور حضور خواهند داشت، گفت: این مجمع با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان برگزار می شود.
وی اظهارداشت: برگزاری پنل های تخصصی از دیگر بخش های مجمع ملی سمن های جوان استان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور خواهد بود.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

هشدار نسبت به شیوع ویروس کرونای هندی در جنوب کرمان/ 2 استان همجوار جنوب کرمان به شدت درگیر ویروس کرونا هستند

دستور روحانی برای آمادگی جهت ورود منابع ارزی بلوکه شده به کشور

جواد امام: رئیسی باید به وعده‌های خود عمل کند/ راه برجام و FATF ادامه پیدا خواهد کرد

طرح ویژه ترخیص خودروهای رسوبی در کرمان آغاز شد

ربیعی: به یک متن روشن و فاقد ابهام در مذاکرات وین رسیده‌ایم / آنچه باقی مانده، بیش از آنکه به مذاکره نیاز داشته باشد، نیازمند تصمیم سیاسی آمریکاست / درصورت نرسیدن به توافق نهایی تا مهلت قانونی دولت دوازدهم، مسئولیت و تصمیم درباره جزییات مذاکرات بر عهده دولت سیزدهم است

اصلاح طلبان باید پوست اندازی کنند/ نباید مشکل را از مردم بدانیم مشکل از خودمان است/ اصلاح طلبان باید درس بگیرند

کنش‌ها را مناسبات شراکتی، وراثتی و رفاقتی در جریان اصلاحات تعریف می‌کند/ اندیشه اصلاح طلبان نمرده است/ آفت‌ها روشن است/ برخی حاکمان بی حکم بر جریان اصلاح طلب، خیمه زدند

وام اجاره به مستاجران ۶ ماه دوم سال هم تعلق می‌گیرد

پرداخت هزینه خرید ۱۶ میلیون دوز واکسن کوواکس

آمریکا: انتخابات ایران تاثیری بر مذاکرات وین ندارد

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

اگر به کرونا مبتلا شوید کار چندانی از دست کسی برنمی‌آید/ پروتکل‌ها را جدی بگیرید/ به خاطر کمبود پرستار ساعات بالای اضافه‌کار داریم/ فوت همکار 34 ساله‌مان را باور نداریم/ دختر هشت‌ساله‌ام گریه می‌کند و می‌گوید چرا من را دیگر بغل نمی‌کنی!   (۲ نظر)

مرعشی: در نبود اکثریت، همیشه اصولگرایان شانس پیروزی دارند/الله کرم سخنگوی نظام نیست   (۲ نظر)

مرعشی: روحانی اگر نمی‌تواند کشور را اداره کند کنار برود/ مردم حوصله چه‌کنم چه‌کنم‌های رئیس‌جمهور را ندارند/ ایران فدایی می‌خواهد نه سیاستمدار متکبر و تمامیت خواه/ هرکس نمی‌تواند با رهبری هماهنگ باشد کاندیدای انتخابات نشود/ اصولگرایان میانه‌رو مانند اصلاح‌طلبان حذف شدند/ آتش انقلابی‌ها خیلی تند است/ هیچ اصلاح طلبی برای انتخابات ۱۴۰۰ تصمیم شخصی نگیرد   (۲ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)