کد خبر: ۲۹۷۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان:
استاندار کرمان گفت: طرح ها و تصمیمات در حوزه جوانان باید عملیاتی و اجرایی باشد تا در مدت زمان کوتاهی اجرایی شوند زیرا اگر طرح ها بدون اشکال باشند، در اجرا با مشکلی مواجه نخواهند شد.
استاندار کرمان گفت: طرح ها و تصمیمات در حوزه جوانان باید عملیاتی و اجرایی باشد تا در مدت زمان کوتاهی اجرایی شوند زیرا اگر طرح ها بدون اشکال باشند، در اجرا با مشکلی مواجه نخواهند شد.

محمدجواد فدائی عصر شنبه در مجمع جوانان استان کرمان افزود: همه ما مسئولان چه بخواهیم و چه نخواهیم در مقابل جوانان مسئولیت و رسالت داریم و باید کشور را تحویل این قشر دهیم.

وی با اشاره به اینکه درباره نحوه ارتباط مدیریت اجرایی استان و سایر مدیران استانی با جوانان بحث های زیادی وجود دارد، گفت : تشکیل گروه های مشاور جوان و یا انتخاب مشاور در امور جوانان را یک نیاز می دانم و در این باره نیاز به جمع بندی برنامه ها دارم.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: اگر نتوانیم جوانان را توانمند کرده و مسئولیت ها را به عهده آنها واگذار کنیم، در حقیقت کوتاهی کرده ایم.

فدائی با اشاره به این مطلب که انتظار داریم جوانان در عمل نشان دهند که پای کار، منظم و متعهد به کار هستند، عنوان کرد: آماده هستیم مسئولیت ها را به جوانان دارای تجربه و مسئولیت پذیر واگذار کنیم و در این رابطه جوانان باید کارآمدی خود را به نمایش گذارند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش شده که ظرفیت های کرمان به عنوان گردشگری هنری کشور شناسایی و بررسی شده و در این زمینه اقدامات ماندگاری انجام شود.

فدائی استفاده از پتانسیل و انرژی جوانان را ضروری برشمرد و گفت: از تمامی امکانات موجود برای حل مشکلات جوانان استفاده می کنیم تا برنامه های حوزه جوانان در همه جوانب روشن و واضح باشد.

استاندار کرمان ادامه داد: یکی از انتظارات مجموعه مدیریتی استان کرمان از سازمان های مردم نهاد این است که ما را از لایه های زیرین جامعه آگاه کنند تا متناسب با این آگاهی ها، تصمیم گیری و برنامه ریزی کنیم.

 جامعه نیازمند نشاط اجتماعی است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در این نشست گفت : امروز جمع کشور و استان کرمان نیاز به تحرک و نشاط اجتماعی دارد.
محمدصادق بصیری افزود: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان بیش از 10 در حوزه فرهنگی و هنری افتتاح می شود و مطمئن هستیم که اثرات بسیار خوبی در جامعه و در حوزه جوانان و نشاط اجتماعی خواهد داشت.

 خروجی سمن ها خدمت به جامعه است

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کرمان در این نشست گفت: ماهیت سمن ها و تشکل های جوانان دارای ارزش است زیرا در این سمن ها، گفت و گو شکل گرفته و خروجی آن قطعا خدمت به جامعه خواهد بود.

محمدرضا وفائی افزود: احساس سمن های جوانان بر این است که جامعه و نسل جوان را بهتر از مدیران می شناسند و لازم است آئین نامه ای تدوین شود که مدیران در شوراهای تخصصی خود از حضور سمن ها استفاده کنند تا نقش جوانان در تصمیم سازی محقق شود.

وی اظهارداشت: سمن ها علاقه مند هستند که در عرصه اجرایی و عملی نیز کار کنند و در این حوزه متکی به وزارت ورزش و جوانان می شوند.

وفایی بیان کرد: سمن ها در ابتدای شکل گیری نیاز به مکانی برای دور همنشینی دارند تا پس از آنکه این نهال ریشه دار شد، به صورت مستقل فعالیت کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز گفت: استان کرمان در دوم و سوم بهمن ماه سال جاری میزبان دومین نشست مجمع ملی سمن های جوان استان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور خواهد بود.

محمدتقی امیری خراسانی با اشاره به اینکه 213 جوان به عنوان نماینده سمن ها از سراسر کشور در مجمع ملی سمن های جوان استان کرمان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور حضور خواهند داشت، گفت: این مجمع با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان برگزار می شود.
وی اظهارداشت: برگزاری پنل های تخصصی از دیگر بخش های مجمع ملی سمن های جوان استان و اولین دوره انتخابات مجمع ملی سمن های کشور خواهد بود.
منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

کانال فاضلاب باعث مرگ پسربچه ۱۳ ساله شد/ فرماندار: تعارف ندارم؛ دستگاه‌های متولی پاسخگو باشند

روحانی: ترامپ مُرد و برجام زنده ماند/ ساکنین جدید کاخ سفید لکه‌های سیاه چهار سال قبل را پاک کنند / مدام می گویند برجام چه کرده؛ بعد از برجام 17 فاز پارس جنوبی به نتیجه رسید/ سال 92 واردکننده بنزین بودیم اما الان صادر می کنیم/ این همه دولت را به خاطر انتخابات آینده اذیت نکنید

بهروز غریب پور: قرار بود استانداری کرمان از ما حمایت کند که گرفتار مسائل بوروکراتیک شدیم

طرح مطالب همسو با رسانه‌های معاند مخالف وطن دوستی و اعتقادات دینی است

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۳ نظر)