کد خبر: ۳۰۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
ارسال به دوستان
ذخیره
شهردار کرمان مطرح کرد:
شهردار کرمان در کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران گفت: در حوزه گردشگری برنامه هایی را برای مردم و میهمانان نوروزی تدارک دیده ایم که اگر مردم امکان سفر هم نداشته باشند از برنامه های فرهنگی استفاده و ایام تعطیلات خوشی را داشته باشند.
گفتارنو/ گروه شهر:

شهردار کرمان در کنفرانس مطبوعاتی گفت: در حوزه گردشگری برنامه هایی را برای مردم و میهمانان نوروزی تدارک دیده ایم که اگر مردم امکان سفر هم نداشته باشند از برنامه های فرهنگی استفاده و ایام تعطیلات خوشی را داشته باشند.

به گزارش گفتار نو، مهران عالم زاده در خصوص برنامه های نوروزی کرمان به سرتیترهایی چون نصب تابلوهای خوش آمدگویی در ورودی های شهر به دو زبان فارسی و انگلیسی و چهار لهجه رایج کشور، چاپ هزاران نقشه و پازل های تبلیغاتی،اپلیکیشن کرمان من، ایستگاه های از من بپرس به جهت راهنمایی گردشگران اشاره کرد. 

براساس گفته های عالم زاده نوروز امسال در قالب یک طرح جدید از راهنمایان سیار با دوچرخه استفاده خواهد شد که با کاور و آرم شهرداری به معرفی اماکن و برنامه های گردشگری کرمان می پردازند.

او در ادامه خاطر نشان کرد: اگر چه عمده این برنامه ها در حیطه وظایف میراث فرهنگی است اما با توجه به اینکه پای اعتبار و آبروی شهر کرمان در میان است و میراث ممکن است درآمد کافی نداشته و یا محدودیت های این چنینی داشته باشد بر شهرداری واجب بود که به این حیطه ها ورود پیدا کند.

ورود شهرداری و اختصاص بودجه برای برنامه های نوروزی که گاها در حیطه وظایف برخی از دستگاه هاست درحالی صورت گرفته کماکان شهرداری از پرداخت حقوق کارکنان پیمانی و قراردادی خود باز مانده است. 

شهردار کرمان در ادامه در پاسخ به علت عدم پرداخت حقوق برخی از کارکنان شهرداری گفت: درست است که شهرداری کرمان معوقاتی در خصوص حقوق کارکنان و کارمندان خود داشته است، اما با توجه به تلاش هایی که صورت گرفته حقوق کارمندان رسمی به طور کامل و در مورد کارمندان قراردادی معوقات آن ها تا حدود زیادی پرداخت شده و تنها دو ماه معوقه مانده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

3برابر سال گذشته ملخ داریم/ جهاد کشاورزی خودرو ندارد/از پارسال حق الزحمه و اضافه کار نیروهایمان را پرداخت نکردیم

فقط ۱۳ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم زن هستند/ فقط امیری خامکانی ثبت نام نکرد

با طرح‌های نخ نما مشکلات کشور حل نمی شود/ تنها راهکار عبور از مشکلات، استفاده از نخبگان و نیروی انسانی جوان است

آمار جهاد کشاورزی با بانک ها هم خوانی ندارد/ حتی یک درصد پرداختی های کل کشور را نداشتیم

انتخابات آزاد و سالم از مولفه‌های مهم قدرت نرم سیاسی هر کشور است / وظیفه قوه قضائیه در انتخابات، پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی است

قهرمانی تیرانداز توان‌یاب کرمانی در مسابقات تیراندازی رنکینگ کشوری

آغاز فرایند تایید صلاحیت‌ها از فردا

جوان‌گرایی باید جدی گرفته شود/ نقش رسانه‌ها در برگزاری این انتخابات پرشور، قطعا موثر خواهد بود

جز انتخابات پیش رو فرصت دیگری نداریم/ نیروهای ارزشی می‌خواهند اصلاح‌طلبان و اصولگرایان را کنار بزنند/ حتما هستیم و از انتخابات عقب نمی کشیم/ منتقد تصمیمات غلط دولت در مورد بنزین هستیم/ از روز اول گفتم ما بین منتخبان مردم و مردم، مردم را انتخاب می‌کنیم

بلیت سینماها در ۱۶ آذر نیم بها می شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)