کد خبر: ۳۰۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
با انجام رای‌گیری در صحن علنی شورا؛
شورا یاری‌های محلات هم به‌زودی تشکیل می‌شوند و ممکن است این درخواست از سوی آنان هم مطرح شود. آیا می‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم».
 برخی شهرداران محله در کرمان با ارسال نامه‌ای به شورای شهر، خواستار واگذاری قطعه‌ای در آرامستان شدند.

در این‌باره، علی خدادادی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا گفت: « شهرداران محله تقاضا کردند قطعه‌ای در آرامستان مسجد به آنها اختصاص یابد اما چون در آرامستان فعلی با کمبود فضا مواجهیم، گفتیم در آرامستان جدید اگر مصوب شود تعدادی قبر به آن‌ها اختصاص یابد».

وی افزود: «شهرداران محله به‌طور رایگان در حال فعالیت هستند و اگر شورای شهر نظر مثبت دارد در آرامستان جدید این واگذاری انجام شود».

محمدجواد کامیاب؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر اما گفت: «من با این پیشنهاد مخالفم. نیروهای مختلفی هستند که بعد از دوره‌ای تغییر می‌کنند از جمله خود ما اعضای شوای شهر. حالا اگر هر گروهی بیاید قطعه‌ای بخواهد برای دیگران نیز انتظار ایجاد می‌شود و چون نمی‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم، بهتر است این اقدام صورت نگیرد».

محمد فرشاد؛ رئیس شورای شهر کرمان اما به‌عنوان موافق پیشنهاد شهرداران محله اظهار کرد: «شهرداران محله بازوی اجرایی شهرداری هستند و افتخاری هم کار می‌کنند و برای عمران و آبادی شهر تلاش می‌کنند برای این‌که تشویق شوند بد نیست این پیشنهاد تصویب شود؛ این خواسته‌ی شهرداران افتخاری محله خواسته‌ای دور از انتظار نیست».

علی بهرامی نایب رئیس شورا اما گفت که گروه‌های مختلف دیگری از جمله ورزشکاران و معلمان پیشکسوت نیز چنین درخواست‌هایی دارند و باید واگذاری به صورت اولویت‌بندی انجام شود.

رامین ارجمند کرمانی نیز گفت: «شورا یاری‌های محلات هم به‌زودی تشکیل می‌شوند و ممکن است این درخواست از سوی آنان هم مطرح شود. آیا می‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم».

سرانجام با رای‌گیری در صحن علنی شورا، این پیشنهاد رای کافی را کسب نکرد و مصوب نشد. 

منبع: فردای کرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مرعشی: نامزد اجاره‌ای در دستور کار اصلاح‌طلبان نیست

فعال سیاسی: به نظر می‌رسد در مجلس در حال دوخت لباسی برای ریاست‌جمهوری هستند که تنها به تن چند نفر می‌خورد

وضعیت جهانگیری با دستان بسته، محدود و منزوی در میان یک حلقه انحصارطلب در دولت، بهترین نماد جایگاه اصلاح‌طلبان در دولت است

نهایت احترام و تکریم را برای سرمایه گذار قائل هستیم/ در نقاطی چارچوب‌هایی وجود دارد که نمی‌توان از آن گذر کرد

روحانی: دولت دوازدهم مسیر را برای دولت بعدی هموار می‌کند

نتیجه سیاست‌ورزی دوستانی که به ظاهر از کارگزاران دموکرات‌تر هستند این است که دولت را از آقای هاشمی تحویل گرفتند به تحویل احمدی‌نژاد دادند

هیچ جناحی نباید استراتژی مشارکت حداقلی را در پیش بگیرد/ اگر مشارکت در انتخابات بالا رود اولین تاثیر آن بر افزایش ضریب امنیت ملی است/ متاسفانه برخی از رجال سیاسی به آثار سخنانشان توجه نمی‌کنند

استاندار: نباید به بهانه تبلیغات انتخاباتی، خدمات دولت را زیر سئوال ببریم/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات تاکید کرد: پرهیز از طرح مسائل سیاسی و جناحی در برنامه‌های دهه فجر

بی توجهی راننده مینی بوس در بردسیر موجب مرگ ۲عابر پیاده شد

از تقسیم کار اصولگرایان برای ادامه حضور رئیسی در قوه، رفتن جلیلی به مجلس در انتخابات میان دوره‌ای و حضور قالیباف در ریاست جمهوری تا افزایش شانس تائید صلاحیت احمدی‌نژاد

پر بحث

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۴ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۳ نظر)

بیل‌گیتس هم دلش می‌خواهد بازاریاب شبکه‌ای شود! اگر پولدار شوید مادرتان هم بیشتر دوست‌تان دارد   (۳ نظر)