کد خبر: ۳۰۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
ارسال به دوستان
ذخیره
با انجام رای‌گیری در صحن علنی شورا؛
شورا یاری‌های محلات هم به‌زودی تشکیل می‌شوند و ممکن است این درخواست از سوی آنان هم مطرح شود. آیا می‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم».
 برخی شهرداران محله در کرمان با ارسال نامه‌ای به شورای شهر، خواستار واگذاری قطعه‌ای در آرامستان شدند.

در این‌باره، علی خدادادی، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا گفت: « شهرداران محله تقاضا کردند قطعه‌ای در آرامستان مسجد به آنها اختصاص یابد اما چون در آرامستان فعلی با کمبود فضا مواجهیم، گفتیم در آرامستان جدید اگر مصوب شود تعدادی قبر به آن‌ها اختصاص یابد».

وی افزود: «شهرداران محله به‌طور رایگان در حال فعالیت هستند و اگر شورای شهر نظر مثبت دارد در آرامستان جدید این واگذاری انجام شود».

محمدجواد کامیاب؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر اما گفت: «من با این پیشنهاد مخالفم. نیروهای مختلفی هستند که بعد از دوره‌ای تغییر می‌کنند از جمله خود ما اعضای شوای شهر. حالا اگر هر گروهی بیاید قطعه‌ای بخواهد برای دیگران نیز انتظار ایجاد می‌شود و چون نمی‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم، بهتر است این اقدام صورت نگیرد».

محمد فرشاد؛ رئیس شورای شهر کرمان اما به‌عنوان موافق پیشنهاد شهرداران محله اظهار کرد: «شهرداران محله بازوی اجرایی شهرداری هستند و افتخاری هم کار می‌کنند و برای عمران و آبادی شهر تلاش می‌کنند برای این‌که تشویق شوند بد نیست این پیشنهاد تصویب شود؛ این خواسته‌ی شهرداران افتخاری محله خواسته‌ای دور از انتظار نیست».

علی بهرامی نایب رئیس شورا اما گفت که گروه‌های مختلف دیگری از جمله ورزشکاران و معلمان پیشکسوت نیز چنین درخواست‌هایی دارند و باید واگذاری به صورت اولویت‌بندی انجام شود.

رامین ارجمند کرمانی نیز گفت: «شورا یاری‌های محلات هم به‌زودی تشکیل می‌شوند و ممکن است این درخواست از سوی آنان هم مطرح شود. آیا می‌توانیم به همه‌ی انتظارات پاسخ دهیم».

سرانجام با رای‌گیری در صحن علنی شورا، این پیشنهاد رای کافی را کسب نکرد و مصوب نشد. 

منبع: فردای کرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آیا منزل شخصی محل نگهداری طلا، پول، سکه و اسناد ارزشمند است؟

در دوران قبل، دولت حداقل روزانه یک میلیون بشکه نفت با قیمت ۱۲۰ دلار صادر می‌کرد/ در دولت قبل بانک‌های ما در شرایط امروز نبودند

گردشگری را فانتزی تعریف می‌کنیم/گردشگری، بیشترین آسیب را از کرونا دیده است/گردشگری می‌تواند یکی از پیشران‌های اقتصادی استان کرمان باشد

فشارهای شدید دارایی و تامین اجتماعی صنعت گردشگری را به ورطه نابودی کشانده است/ کرونا بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان به صنعت گردشگری استان کرمان آسیب وارد کرد/ 43 درصد هتل ها تعطیل شدند

مشارکت دولت و بخش خصوصی در انتقال آب خلیج فارس به ثمر نشست

اين عاقبت وطن‌پرستي است

وزارت صمت بخشی از اختیارات خود را به استان‌ها تفویض کند

باید به بخش خصوصی میدان بدهیم اما این کار را نمی‌کنیم

خانجانی: مشکلات کشور مربوط به شخص روحانی، دولت او و اصلاح طلبان نیست/ هر دانش آموخته سطح نازل سیاسی می‌داند که مشکلات ربطی به دولت روحانی ندارد/ اول اصولگرایان بابت دوره احمدی‌نژاد عذرخواهی کنند

اصولگرایان همه پیرمردهای خود را حفظ کرده‌اند!/ اصولگرایان، جوانان را در انتخابات مجلس حذف کردند

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

فرماندار مستعفی ارزوئیه: خبری از درخواست جابجائی ام نشد؛ استعفا دادم   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)