کد خبر: ۳۱۱۵۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری در گفت و گو با گفتارنو مطرح کرد:
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گفت: ما ایستگاه های فعلی را به بخش خصوصی واگذار می کنیم تا از فضا و پنانسیلی که این ایستگاه ها دارند برای تبلیغات استفاده کنند. ما هزینه ای بابت این تبلیغات از آنها نمی گیریم و آنها در عوض کار بهسازی و نوسازی این ایستگاه ها را انجام می دهند.
بهسازی ایستگاه های اتوبوس و تاکسی به بخش خصوصی واگذار می شود/  منابع درآمدی ما با هزینه هایمان هم خوانی ندارد
 
گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گفت: ما ایستگاه‌های فعلی را به بخش خصوصی واگذار می‌کنیم تا از فضا و پنانسیلی که این ایستگاه‌ها دارند برای تبلیغات استفاده کنند. ما هزینه‌ای بابت این تبلیغات از آن‌ها نمی‌گیریم و آن‌ها در عوض کار بهسازی و نوسازی این ایستگاه‌ها را انجام می‌دهند.  

عبدالهادی طاهری به گفتارنو، گفت: در زمینه بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی سطح شهر بنا نداریم مکان آن‌ها را تغییر دهیم بلکه همین ایستگاه‌هایی که در حال حاضر فعال هستند مدیریت می‌شوند و سعی داریم همین ایستگا‌ها را بهسازی کنیم و کیفیت خدمات را بالا ببریم.  

طاهری افزود: ما ازهمه سلایق در حوزه طراحی ایستگاه اتوبوس و تاکسی استقبال می‌کنیم و با هر طرحی که مورد تایید سازمان زیبا سازی و منظر شهرداری باشد تفاهم نامه و قرار داد امضا می‌کنیم تا به یک وضعیت مطلبوب که در شأن مردم باشد برسیم.

او تصریح کرد: ما ایستگاه‌های فعلی را به بخش خصوصی واگذار می‌کنیم تا از فضا و پنانسیلی که این ایستگاه‌ها دارند برای تبلیغات استفاده کنند. ما هزینه‌ای بابت این تبلیغات از آن‌ها نمی‌گیریم و آن‌ها در عوض کار بهسازی و نوسازی این ایستگاه‌ها را انجام می‌دهند.  

وی در خصوص همکاری شهرداری دراجرای این پروژه، ضمن اشاره به وضعیت درآمدی شهرداری اظهار داشت: فقط یک سوم  هزینه‌های خدمات حمل مسافربا اتوبوس، از طریق کرایه اتوبوسی که توسط مردم پرداخت می‌شود تأمین می‌شود و دو سوم این هزینه‌ها از طریق شهرداری تأمین می‌شود.  

طاهری در ادامه افزود: منابع درآمدی ما با هزینه‌هایی که قرار است جهت بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی انجام شود همخوانی ندارد و باید از بخش خصوصی استفاده کنیم.  

وی با بیان اینکه با معاونت فرهنگی شهرداری کارگروهی تشکیل دادیم تا پیامک‌های شهروندی، اطلاع رسانی و مشارکتی برای مردم ارسال کنیم، گفت: هدف از انجام این کار این است تا مردم بدانند اگر واقعا از کارت بلیط اتوبوس استفاده کنند به رونق ناوگان حمل و نقل اتوبوس کمک می‌کنند. چرا که اگر کرایه به صورت پول پرداخت شود ممکن است از چرخه درآمدی خارج شود.

وی به وضعیت جایگاه‌های پارک اتوبوس و تاکسی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی‌هایی که با سازمان حمل و نقل بار و ترافیک انجام شده است تمام جایگاه‌های پارک اتوبوس خط کشی شده و تابلو داراست.  

طاهری گفت: تمام دوربین‌های این مسیر‌ها مانیتورینگ است و اگر کسی دیگر (مردم و یا تاکسی ها) اینجا پارک کند اعمال قانون می‌شود.  
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

لطیف کار؛ تجلی عینی شرافت اخلاقی

چرا شورای اصلاح‌طلبان کرمان با خروج همفکران خود از شورای شهر مخالف است؟

31 مجتمع در حال بهره برداری ، 49 مجتمع در حال استعلام و 34 مجتمع در حال ساخت است/ واحدهای رفاهی که در مسیر رودخانه قرار دارند،  بدون مجوز ساخته شدند و زیر نظر ما نیستند

دهقان: ۳ هزار تن شکر در طی ۲ هفته به استان می‌آید و توزیع می‌شود/ حسینی نژاد: نگویید ۳ هزار تن شکر به استان می‌آید بلکه بگویید از سه هزار تن شکر وعده داده شده تنها هزار تن به استان آمده است/ در حال حاضر از ۲۰ فروشگاه کرمان، ۱۸ فروشگاه شکر ندارند/ ما نتوانستیم نیاز شکر استان را تأمین کنیم

مشکل فرم مدارس در سنوات قبل، پایین بودن کیفیت پارچه بود/ بسیاری از عفونت‌های دختران به دلیل کیفیت لباس است/در سنوات قبل هیچ کاهش قیمتی در فرم مدارس اتفاق نیفتاده است

جناب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی! این سطح از عدالت شایسته تقدیر است

دلمان برای مذاکره صادراتی قرص نیست/با تغییر مکرر قوانین، فرصت برنامه ریزی و تصمیم گیری از بنگاه‌های تولیدی گرفته شده است/ تغییر مکرر و بی ثباتی در قوانین دغدغه‌ی اصلی فعالین اقتصادی است

شهربابک به معلم مرد نیاز دارد

مس شهربابک قهرمان مسابقات فوتبال امید‌های استان کرمان شد

۴۲۰۰ مسکن مهر ساخته نشده در کرمان وجود دارد/ ۱۸۰۰ مسکن مهر پرونده قضایی دارند/ مسکن و شهرسازی به برخی از تعهدات خود عمل نکرد/ پرداخت جریمه دیرکرد و یا سود مشارکت به بانک انرژی سازنده را می‌گیرد/بانک جریمه‌هایی که ناشی از قصور سازنده نبوده است را ببخشد

پر بحث

فرافکنی به جای پاسخگویی   (۷ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۵ نظر)

هیچ وامی به من در پروژه عمران کرمان تعلق نگرفته است/ تمام مقامات، استاندار و نمایندگان مجلس از این پروژه حمایت کردند/ وامی که هنوز پرداخت نشده چگونه می‌تواند موجب فساد شود/در این پروژه هیچ شخص حقیقی ذی‌نفع نیست   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۴ نظر)

استاندار آینده کرمان باید بداند در چارچوب همین قوانین به قدرت رسیده است/ استاندار آینده به این نکته واقف باشد که قرار نیست اسطوره و قهرمان شود   (۴ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)

3 انتصاب جدید در استانداری کرمان   (۳ نظر)

زنده باد شفافیت   (۳ نظر)