کد خبر: ۳۱۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
ارسال به دوستان
ذخیره
پاسخ شهردار کرمان به ادعای ماه بانو معصوم زاده
پس از آنکه در جلسه هفته پیش شورای اسلامی شهر، ماه بانو معصوم زاده، یکی از اعضا شورای شهر دلیل استعفای خود را پاسخ ندادن شهرداری به ۲۹ نامه ارسالی اش به شهرداری اعلام کرد، در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر کرمان، شهردار، به تشریح وضعیت ۲۹ نامه ارسالی از سوی ماه بانو معصوم زاده پرداخت و گفت: با بررسی این نامه‌ها مشخص شد فقط به نامه مربوط به پارک سالمندان پاسخ داده نشده است، که عذرخواهی می‌کنیم، هرچند اگر خیلی مهم بود باید یک ماه بعد یک پیرو برای آن زده می‌شد.

پس از آنکه در جلسه هفته پیش شورای اسلامی شهر، ماه بانو معصوم زاده، یکی از اعضا شورای شهر دلیل استعفای خود را پاسخ ندادن شهرداری به 29 نامه ارسالی اش به شهرداری اعلام کرد، در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر کرمان، شهردار، به تشریح وضعیت 29 نامه ارسالی از سوی ماه بانو معصوم زاده پرداخت و گفت: با بررسی این نامه ها مشخش شد فقط به نامه مربوط به پارک سالمندان پاسخ داده نشده است، که عذرخواهی می کنیم، هرچند اگر خیلی مهم بود باید یک ماه بعد یک پیرو برای آن زده می شد.

به گزارش گفتارنو، سید مهران عالم زاده افزود :از 29 نامه ایشان، 6 فقره مربوط به اردیبهشت ماه و تیرماه سال 96 بوده است که مربوط به فعالیت شورای چهارم و شهرداری قبل بوده است.

او ادامه داد: 5 فقره از نامه ها نیاز به پاسخ نداشته و جهت اطلاع شهرداری بوده و 6 فقره از این نامه ها در همان زمان خود پاسخ داده شده است.

اوبا بیان اینکه 11 فقره نامه دیگر اخیرا پاسخ داده شده است، گفت: ما این کار ها را انجام دادیم اما کسی پاسخ آنها را از ما نخواست.
عالم زاده با اعلام این که یکی از این نامه های ارسالی مربوط به درخواست انجمن دیابتی عرفان بوده است که نماینده انجمن به شهرداری مراجعه نکرده است. لذا ما نمی توانستیم برای این ارباب رجوع دایه عزیرتر از مادر باشیم.

شهرداردر پاسخ به یکی از انتقادات هفته گذشته ماه بانو معصوم زاده در خصوص پل روبروی بیمارستان شهید باهنر کرمان، گفت: این آسانسور ها مشکل فنی داشته اند.

عالم زاده با بیان این که رویکرد نظام پزشکی به جای پرداخت عوارض به شهرداری، مشارکت درساخت فرهنگسرای سلامت بوده است، افزود: با وجود اینکه ما زمین را مشخص کردیم و قرار بود سازمان نظام پزشکی برای احداث این مکان مراجعه کند اما نکرد.

شهردار در ادامه ضمن اشاره به چالش سگ های ولگرد گفت: علی رغم چالش هایی که داشته است وهمه می دانیم اما شهرداری پیگیر ماجرا است.

شهردار کرمان در ادامه صراحتا اعلام کرد: در خصوص نامه مربوط به تعیین تکلیف کشتارگاه و تصفیه خانه فاضلاب آن، اعتبار و سرفصل بودجه برای تصفیه خانه آن نداشتیم.

رییس شورای اسلامی شهر در ادامه این صحبت ها، افزود: اعضاء شورای شهر نیازی به دیدن این نامه ها ندارند، اما اصحاب رسانه هرکدام را که درخواست داشتند، شهردار در اختیارشان قرار دهد.

عالم زاده در پایان با اشاره به اینکه همه نامه ها را می توانیم در اختیار اصحاب رسانه قرار دهیم، گفت: همکاران من در مجموعه شهرداری در رابطه با 28 نامه ارسالی کمیسیون بهداشت شورا هیچ کوتاهی نکرده اند.

 

گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کسی حق ندارد در رای مردم که حق الناس است، دخالت کند/ نمایندگان باید با مشارکت حداکثری مردم به مجلس بروند/استاندار، فرمانداران و نمایندگان دولت وظایف دولت در منطقه را به خوبی انجام دهند/مردم را نباید بلاتکلیف گذاشت

کاشت پیاز در جنوب استان از معیار وزارت جهاد کشاورزی بیشتر شد/قیمت بذرهای آزاد به زودی اعلام می‌شود/ پیاز را به شرکت های عمانی صادر خواهیم کرد/هیچ شکایتی در مورد پیازهای عقیم سال گذشته ارائه نشده است

خواستار جواب مثبت اجباری ادارات به استعلامات پنجره واحد سرمایه‌گذاری نیستم/ادارات با تسریع در فرآیند صدور مجوزها، مسیر توسعه استان را هموارتر کنند

دایره‌المعارف زنان فرهیخته کرمان تدوین می شود/ باید طرح‌ها را از حالت کتابخانه‌ای خارج و با راهکار عملی اقدام کرد/مرکز ماده 16 بانوان به زودی راه اندازی می شود

ببینید: بسته خبرهای سیاسی گفتارنو از خبرهای استان کرمان

چنانچه آمریکا حرف خود را پس گرفت و به معاهده هسته‌ای بازگشت،می تواند در جمع کشورهای عضو معاهده شرکت کند/در غیر این‌صورت هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی بین مسئولان جمهوری اسلامی و آمریکایی‌ها اتفاق نخواهد افتاد

امشب، یارانه ها واریز می شود/ مهرماه 800 هزار نفر از یارانه بگیر ها حذف می شوند

افتتاح اورژانس جاده ای و ستاد حوادث و فوریت‌های پزشکی بم توسط معاون اول رییس جمهور

شرکت سهام عدالت باعث تعلل 12 ساله منطقه ویژه جازموریان شد

معاون آب منطقه‌ای استان: سهمیه آب صنعت در اسفندقه کرمان صفر است/ سرپرست سازمان صنعت و معدن جنوب کرمان: وقتی به جنوب کرمان سهمیه آب صنعتی داده نمی‌شود چرا مجوز فعالیت صنعتی صادر می‌شود

پربازدید ها

افتتاح اورژانس جاده ای و ستاد حوادث و فوریت‌های پزشکی بم توسط معاون اول رییس جمهور

امشب، یارانه ها واریز می شود/ مهرماه 800 هزار نفر از یارانه بگیر ها حذف می شوند

دایره‌المعارف زنان فرهیخته کرمان تدوین می شود/ باید طرح‌ها را از حالت کتابخانه‌ای خارج و با راهکار عملی اقدام کرد/مرکز ماده 16 بانوان به زودی راه اندازی می شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

کاهش سن مبتلایان در موج سوم انتقال ایدز / تغییر الگوی مصرف از سنتی به صنعتی عامل بروز رفتارهای پرخطر/16 نوزاد از مادر HIV مثبت سالم به دنیا آمده است   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۱ نظر)

مردم از رای گذشته خود عبرت می‌گیرند و به فضل الهی یک مجلس و دولت انقلابی، مدیریت جامعه را به دست می گیرد/ مسئولان با اظهار نظر درباره دختر آبی می خواستند مردم به شفاف‌سازی آرای نمایندگان نپردازند/فرانسه، با لباس دوستی اما با اهداف آمریکا جلو می آید/جامعه آگاه باشد تا برخی با شعار خدامحوری در بین صفوف مسلمانان تفرقه‌افکنی نکنند/مسئولان بدون اذن امامشان مذاکره نکنند   (۱ نظر)