کد خبر: ۳۱۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
تعداد نظرات: ۸ نظر
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در گفت و گو با گفتارنو مطرح کرد:
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا گفت: من و رانندگان به دنبال راه اندازی سالن اعلام باری شبیه بندرعباس، یزد، همدان ومشهد هستیم که مجازی نیستند و راننده می تواند حضور فیزیکی داشته باشد و بار خود را ببیند و حق انتخاب داشته باشد.

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/  رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ با راه اندازی این سیستم نظارت ما بر سیستم مجازی اعلام بار کم رنگ می شود

درحالی که راه اندازی سیستم اعلام بار مجازی موافقان زیادی در استان دارد و سیستم اعلام بار مجازی تهران نیز مجوز راه اندازی آن را در کرمان داده است، و عده ای نیز اذعان دارند راه اندازی این سیستم به نفع رانندگان بومی است اما رییس انجمن صنفی رانندگان کالا می گوید: متولی اصلی رانندگان کالا من هستم و من باید بگویم سیستم مجازی به نفع رانندگان هست یا نیست.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در گفت و گو با گفتارنو، ضمن اینکه صراحتا مخالفت خود را با سیستم مجازی اعلام بار اعلام کرد، گفت: این سیستم مجازی در بوشهر رضایت بخش نبوده است و ما خواهان سیستم اعلام بار سنتی هستیم.


به گزارش گفتارنو، رضا میرزایی افزود: من و رانندگان به دنبال راه اندازی سالن اعلام باری شبیه بندرعباس، یزد، همدان ومشهد هستیم که مجازی نیستند و راننده می تواند حضور فیزیکی داشته باشد و بار خود را ببیند و حق انتخاب داشته باشد.


او در واکنش به اظهارات موافقان سیستم مجازی اعلام بارمبنی بر اینکه «را اندازی سیستم اعلام بار مجازی به نفع رانندگان بومی استان است»، گفت: قبل ازاینکه سیستم مجازی به تصویب استانداری برسد اداره راهداری خودش هم می توانسته این سیستم را راه اندازی کند و سال گذشته هم اعلام کرده است ما حرفی با راه اندازی این سیستم نداریم.


میرزایی با بیان اینکه  ما در استانداری به دنبال این هستیم که سالن اعلام باری شبیه بندر عباس در کرمان راه اندازی کنیم، گفت: همه موافق سیستم مجازی اعلام بار هستند به جز من! راه اندازی سیستم مجازی مورد قبول رانندگان نیست و 80 درصد رانندگان خواستار سیستم حمل بار سنتی مانند سایر استان های دیگر هستند.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص مزیت های سالن حمل بار( سیستم سنتی) گفت: رانندگان می توانند حضور یابند و طبق نوبت ، بار دلخواه خود را انتخاب کنند اما اکنون چون سیستم نوبت دهی و اعلام بار در کرمان نیست هر باربری بار را به ماشین مورد علاقه خود می دهد.

او صراحتا اعلام کرد: متولی اصلی رانندگان کالا من هستم و من باید بگویم سیستم مجازی به نفع رانندگان هست یا نیست! چرا که رانندگان معتقدند در سیستم مجازی اعلام بارحق انتخاب بار را ندارند.

میرزایی در ادامه تصریح کرد: روزی که رانندگان برای ثبت نام می آیند می گویند مسیر های خود را انتخاب کن ما پیامک می دهیم که فلان بار را دریافت و به فلان منطقه ببر، راننده مجبور است در یک روز مشخص برود شاید مشکلی داشت و نتوانست برود.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص نظارت برسیستم مجازی اعلام بار نیز گفت: من نمی دانم نظارت با چه کسانی است و آشنایی با این سیستم ندارم. در واقع با راه اندازی این سیستم نظارت ما هم بر سیستم مجازی کم رنگ می شود.

 

گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۸
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
نظر شما و رانندگان اصلا مهم نیست!
ایوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
مگر شما نظارت هم داشتین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
0
1
طبق معمول فقط در برابر تغییر مقاومت می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
0
1
شاید هم همانطور که خودتان فرمودید:((رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص نظارت برسیستم مجازی اعلام بار نیز گفت: من نمی دانم نظارت با چه کسانی است و آشنایی با این سیستم ندارم.))
به دلیل عدم آشنایی با این سیستم از راه اندازی آن می ترسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
0
0
سلام کریم آقا
به نظر شما نظر کی مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
0
0
بله نظارت داشته اند ولی فقط به صورت سنتی(:
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
0
0
این طرح واقعا توی بوشهر آزمایش شده و جواب نگرفته؟ یا طبق معمول دارن روی کرمونیا آزمایشش می کنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
0
0
کسی پاسخگو نیست؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انتخاب کارشناس توسط قضات است/ اگر انتخاب کارشناس صحیح و دقیق انجام شود، زمان کارشناسی کوتاه تر خواهد شود/میزان حق الزحمه ای که قضات برای کارشناسان درنظر می گیرند کمتر از تعرفه سال ۹۲ است

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در ١٠ شهرستان استان کرمان

۱۰۰ واحد صنعتی نیمه فعال کرمان توسط مس سرچشمه شناسایی شد

زمان دیدار دو تیم شهر خودرو و گل گهر سیرجان تغییر کرد

اطعام ۱۰۰ هزار زائر پاکستانی در موکب های چهارگانه اوقاف کرمان

پایان مهر ماه آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم مالیاتی

۵ میلیون و ۶۶۵ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

ورود دادستانی به سردخانه های غیر بهداشتی جنوب استان

اگر موارد بهداشتی از سوی سردخانه‌داران جنوب استان رعایت نشود، دادستانی به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد

واحدهای تولیدی دانش‌بنیان در جنوب کرمان حمایت می‌شوند/ افزایش کیفیت صنعت، نتیجه ارتباط بیشتر علم و صنعت است

پربازدید ها

پیمانکاران راغب به تهاتر نیستند/ هدف این است که بانک و سازمان امور اقتصاد و دارایی بدهی هایشان را وصول کنند/ تنها پیمانکار ضرر می‌کند

اعلام بحران بیش از ۲ هزار بنگاه اقتصادی کرمان

سالانه ۲۰ تن آب سنگین تولید می‌شود/ مرکز درمان قطعی سرطان ها در دست ساخت است/صد درصد فعالیت های صنعت هسته ای ایران بومی است/ راه‌اندازی مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک تا ۲ هفته آینده

ارادۀ جدی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری وجود ندارد/ گردشگری می‌تواند محور اصلی توسعه‌ی صادرات استان باشد

انتخاب استان کرمان به عنوان یکی از پایلوت های کشت گندم دوروم

رشد 13 درصدی صادرات استان کرمان/ استان کرمان سهم مهمی در صادرات کشور دارد

احداث ۶ بند سنگی ملاتی در حوزه بیدخون بردسیر

پایان مهر ماه آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم مالیاتی

۱۰۰ واحد صنعتی نیمه فعال کرمان توسط مس سرچشمه شناسایی شد

تولید انار در کرمان افزایش یافت

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۳ نظر)