کد خبر: ۳۱۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
تعداد نظرات: ۸ نظر
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در گفت و گو با گفتارنو مطرح کرد:
رییس انجمن صنفی رانندگان کالا گفت: من و رانندگان به دنبال راه اندازی سالن اعلام باری شبیه بندرعباس، یزد، همدان ومشهد هستیم که مجازی نیستند و راننده می تواند حضور فیزیکی داشته باشد و بار خود را ببیند و حق انتخاب داشته باشد.

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/  رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ با راه اندازی این سیستم نظارت ما بر سیستم مجازی اعلام بار کم رنگ می شود

درحالی که راه اندازی سیستم اعلام بار مجازی موافقان زیادی در استان دارد و سیستم اعلام بار مجازی تهران نیز مجوز راه اندازی آن را در کرمان داده است، و عده ای نیز اذعان دارند راه اندازی این سیستم به نفع رانندگان بومی است اما رییس انجمن صنفی رانندگان کالا می گوید: متولی اصلی رانندگان کالا من هستم و من باید بگویم سیستم مجازی به نفع رانندگان هست یا نیست.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در گفت و گو با گفتارنو، ضمن اینکه صراحتا مخالفت خود را با سیستم مجازی اعلام بار اعلام کرد، گفت: این سیستم مجازی در بوشهر رضایت بخش نبوده است و ما خواهان سیستم اعلام بار سنتی هستیم.


به گزارش گفتارنو، رضا میرزایی افزود: من و رانندگان به دنبال راه اندازی سالن اعلام باری شبیه بندرعباس، یزد، همدان ومشهد هستیم که مجازی نیستند و راننده می تواند حضور فیزیکی داشته باشد و بار خود را ببیند و حق انتخاب داشته باشد.


او در واکنش به اظهارات موافقان سیستم مجازی اعلام بارمبنی بر اینکه «را اندازی سیستم اعلام بار مجازی به نفع رانندگان بومی استان است»، گفت: قبل ازاینکه سیستم مجازی به تصویب استانداری برسد اداره راهداری خودش هم می توانسته این سیستم را راه اندازی کند و سال گذشته هم اعلام کرده است ما حرفی با راه اندازی این سیستم نداریم.


میرزایی با بیان اینکه  ما در استانداری به دنبال این هستیم که سالن اعلام باری شبیه بندر عباس در کرمان راه اندازی کنیم، گفت: همه موافق سیستم مجازی اعلام بار هستند به جز من! راه اندازی سیستم مجازی مورد قبول رانندگان نیست و 80 درصد رانندگان خواستار سیستم حمل بار سنتی مانند سایر استان های دیگر هستند.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص مزیت های سالن حمل بار( سیستم سنتی) گفت: رانندگان می توانند حضور یابند و طبق نوبت ، بار دلخواه خود را انتخاب کنند اما اکنون چون سیستم نوبت دهی و اعلام بار در کرمان نیست هر باربری بار را به ماشین مورد علاقه خود می دهد.

او صراحتا اعلام کرد: متولی اصلی رانندگان کالا من هستم و من باید بگویم سیستم مجازی به نفع رانندگان هست یا نیست! چرا که رانندگان معتقدند در سیستم مجازی اعلام بارحق انتخاب بار را ندارند.

میرزایی در ادامه تصریح کرد: روزی که رانندگان برای ثبت نام می آیند می گویند مسیر های خود را انتخاب کن ما پیامک می دهیم که فلان بار را دریافت و به فلان منطقه ببر، راننده مجبور است در یک روز مشخص برود شاید مشکلی داشت و نتوانست برود.

رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص نظارت برسیستم مجازی اعلام بار نیز گفت: من نمی دانم نظارت با چه کسانی است و آشنایی با این سیستم ندارم. در واقع با راه اندازی این سیستم نظارت ما هم بر سیستم مجازی کم رنگ می شود.

 

گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۸
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
نظر شما و رانندگان اصلا مهم نیست!
ایوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
مگر شما نظارت هم داشتین؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
0
1
طبق معمول فقط در برابر تغییر مقاومت می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
0
1
شاید هم همانطور که خودتان فرمودید:((رییس انجمن صنفی رانندگان کالا در خصوص نظارت برسیستم مجازی اعلام بار نیز گفت: من نمی دانم نظارت با چه کسانی است و آشنایی با این سیستم ندارم.))
به دلیل عدم آشنایی با این سیستم از راه اندازی آن می ترسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
0
0
سلام کریم آقا
به نظر شما نظر کی مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
0
0
بله نظارت داشته اند ولی فقط به صورت سنتی(:
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
0
0
این طرح واقعا توی بوشهر آزمایش شده و جواب نگرفته؟ یا طبق معمول دارن روی کرمونیا آزمایشش می کنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
0
0
کسی پاسخگو نیست؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می شود/ اگر رونق تولید می خواهیم باید مسیر صادرات باز شود

موسسه خیریه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است+ فیلم

از تحریم های خارجی هراسی نیست، شکایت ها از تحریم های داخلی است / در خصوص برگشت ارز باید تمهیداتی اندیشیده شود / وزارت خارجه باید بستر صادرات را مهیا کند

مجلس و مدیران عالی کشور تکلیف اف‌ای‌تی‌اف را مشخص کنند /شناخت بازارهای خارجی یکی از مشکلات صادرکنندگان است

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می‌شود/ اگر رونق تولید می‌خواهیم باید مسیر صادرات باز شود/صادرکنندگان غیرنفتی را نمی‌دیدیم /مشکلات به دلیل کج سلیقگی‌ها و کج فهمی‌هایی برخی مسوولان دولتی است

غلظت ریزگردها در فهرج به ۴۶ برابر حد مجاز رسید / تنفس فهرجی‌ها با مشکل مواجه شده است

از تحریم‌های داخلی شکایت داریم نه خارجی! / هزینه تامین مالی در ایران چندین برابر کشورهای دیگر است / باید رایزنان بازرگانی و وزارت امور خارجه بستر صادرات را فراهم کنند  

احداث پیست موتورسواری در منطقه ویژه رفسنجان

ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی چیست؟

پیش بینی بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب کرمان

پربازدید ها

از تحریم‌های داخلی شکایت داریم نه خارجی! / هزینه تامین مالی در ایران چندین برابر کشورهای دیگر است / باید رایزنان بازرگانی و وزارت امور خارجه بستر صادرات را فراهم کنند  

گوجه ارزان می‌شود

مجلس و مدیران عالی کشور تکلیف اف‌ای‌تی‌اف را مشخص کنند /شناخت بازارهای خارجی یکی از مشکلات صادرکنندگان است

تامین سرمایه در گردش، فعالیت ریگان خودرو را رونق می‌بخشد / ریگان خودرو زیان دهی نداشته است

۱۴ میلیون و ۲۶۹ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

وزیر اقتصاد: افشا کنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند / هر کس با فساد مواجه شد سوت بزند/ باید فساد ریشه کن شود

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می‌شود/ اگر رونق تولید می‌خواهیم باید مسیر صادرات باز شود/صادرکنندگان غیرنفتی را نمی‌دیدیم /مشکلات به دلیل کج سلیقگی‌ها و کج فهمی‌هایی برخی مسوولان دولتی است

۲۲ درصد از گلخانه‌های شمال کرمان هیدروپونیک هستند

اولویت نخست کشور حفظ اشتغال است / بانک‌ها با واحدهای تولیدی مشکل‌دار کرمان همکاری مطلوبی ندارند

یارانه‌ها امشب واریز می‌شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۱ نظر)

دستگیری قاتل جوان شهربابکی در کمتر از 7 ساعت   ( نظر)