کد خبر: ۳۱۴۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم بافت، رابر، ارزوئیه تاکیدکرد:
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سود، جریمه و دیرکرد بالا مانع جان گرفتن صنایع تبدیلی اشتغال زا در حوزه کشاورزی است گفت: تغییر نظام محاسبه وام های بانکی برای چرخش تولید و اشتغال جز ضروریات است.

سود، جریمه و دیرکرد بالا مانع جان گرفتن صنایع تبدیلی اشتغال زا در حوزه کشاورزی است/ نظام محاسبه وام‌های بانکی تغییر کند

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سود، جریمه و دیرکرد بالا مانع جان گرفتن صنایع تبدیلی اشتغال زا در حوزه کشاورزی است گفت: تغییر نظام محاسبه وام های بانکی برای چرخش تولید و اشتغال جز ضروریات است.

علیبرز بختیاری  درباره وضعیت صنایع تبدیلی در حوزه اشتغال گفت:تولید رابطه مستقیم با توسعه فرصتهای اشتغال دارد اما متاسفانه وام بهره بالا در حوزه تولید مانع حضور سرمایه گذار در حوزه صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی است.

بسیاری از کشاورزان توان پرداخت وام های کشاورزی را ندارند

نماینده مردم بافت، رابر، ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه صنایع تبدیلی راهبردهای اساسی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور تلقی می شود تصریح کرد: بسیاری از کشاورزان توان پرداخت وام های کشاورزی را ندارند زیرا نرخ سودو هزینه تولید با بازار فروش کشاورزی همخوانی ندارد.

وی ادامه داد:محاسبات به سبک مرکب مانع بازگشت وام های تولیدی به بانک ها است زیرا اگر کشاورز تمام زندگی اش را نیز بفروش برساند،نمی تواند وام های اخذ شده را پس دهد.

تغییر نظام محاسبه وام های بانکی برای چرخش تولید ضروری است

عضو کمیسیون کشاورزی،آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سود و جریمه، دیرکرد بالا مانع جان گرفتن صنایع تبدیلی اشتغال زا در حوزه کشاورزی است یادآورشد: تغییر نظام محاسبه وام های بانکی برای چرخش تولید و اشتغال جز ضروریات است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان: پروانه شکار پرندگان وحشی در کرمان صادر می‌شود

سن ابتلاء به سرطان پستان کاهش یافته است/ تغذیه نادرست یکی از علت های سرطان

کسب ۲ مقام کشوری در مسابقات قرآن توسط نمایندگانی از کرمان

دشمن در صدد است بر اعتقادات دانش‌آموزان ما کار کند/باید آموزش و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در آموزش و پرورش در دستور کار قرار گیرد

۲۵ تا ۲۶ مهرماه، اوج بازگشت زائرین کرمانی از مرزهای کشور/حجم بالای بازگشت زائران بیشتر از ظرفیت موجود شبکه حمل و نقلی می باشد

اجرای عملیات جدول‌گذاری برای بهبود وضعیت جمع‌آوری آب‌های سطحی

برای مدیریت بحران برنامه داریم/ اجساد روی زمین نمی مانند

کشف ۱۱۰ میلیون تومان کالای قاچاق در سیرجان

واگذاری ۵۵۰۰ مترمربع زمین برای ساخت هتل‌های 4 و 5 ستاره

طرح یاریگران زندگی در مدارس استان کرمان اجرا می‌شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۳ نظر)