کد خبر: ۳۱۶۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری مرحله دوم (اضطرار) نقل و انتقالات درون استانی فرهنگیان استان کرمان از اول مرداد ماه ۹۸ لغایت دهم مردادماه ۹۸خبر داد.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری مرحله دوم (اضطرار) نقل و انتقالات درون استانی فرهنگیان استان کرمان از اول مرداد ماه ۹۸ لغایت دهم مردادماه ۹۸خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی اسمعیل زاده با اعلام این خبر، افزود: در راستای تحقق راهبرد های بنیادین اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان مبنی بر تکریم معلم، مدیریت منابع و مدرسه پویا و تصمیم کارگروه توسعه مدیریت اداره کل، همه همکاران متقاضی نقل و انتقالات در چارچوب شرایط و ضوابط شیوه نامه نقل و انتقالات درون استانی سال تحصیلی ۹۹_۹۸ می‌توانند متقاضی شرکت در مرحله اضطرار نقل و انتقالات درون استانی از اول مرداد ماه ۹۸ لغایت ۱۰ مردادماه ۹۸ شوند.

وی با بیان اینکه همکارانی که در مرحله اول نقل و انتقالات ثبت نام کرده‌اند و با انتقال آنان موافقت نشده است، مجدداً باید در مرحله اضطرار درخواست خود را به صورت کتبی و ارائه مدارک در منطقه مبدا خود تحویل دهند، افزود: تکمیل فرم تقاضا، فرم امتیاز بندی و دریافت کد کاربری و رمز عبور و ثبت نام در سامانه برای متقاضیان مرحله اضطرار الزامی می باشد.

اسمعیل زاده با بیان اینکه صرفا در خواست افرادی که نسبت به تکمیل فرم های مذکور اقدام نموده اند و در مرحله اضطرار ثبت‌نام کرده‌اند، قابل بررسی می‌باشد و شرکت در مرحله اول هیچ حقی را برای افراد ایجاد نمی‌کند، خاطرنشان کرد: انجام هرگونه نقل و انتقال صرفاً بر اساس عدم نیاز مبدا و نیاز مقصد و همچنین امتیاز متقاضی شرکت کننده در نقل و انتقالات صورت خواهد گرفت.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان، تاکید کرد: همکارانی که در مرحله اول نقل و انتقالات موفق به انتقال شده‌اند در صورتی می توانند در مرحله اضطرار شرکت کنند که از انتقال خود در مقصد انصراف داده و موافقت کتبی مقصد را تحویل اداره مبدا نمایند و نتیجه انتقال مرحله اول این افراد لغو تلقی می‌گردد و در صورتی که در مرحله اضطرار منتقل نشوند، حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

وی افزود: تاریخ همه موارد نقل و انتقالات و مدارک تا ۳۱ فروردین ماه ۹۸ قابل محاسبه می باشد و مدارک ارائه شده که تاریخ بعد از آن را دارند و یا صدور آنها بعد از تاریخ مذکور باشد، قابل پذیرش نخواهد بود.
علی اسمعیل زاده گفت: با توجه به اینکه پس از انتقال، افراد می بایست در مقصد قطعاً ساماندهی شوند، لذا افرادی که متقاضی استفاده از ماموریت آموزشی، مأموریت برون دستگاهی، انتقال به سایر دستگاه ها، مرخصی بدون حقوق و غیره... می باشند، مجاز به شرکت در نقل و انتقالات نبوده و در صورت موافقت با انتقال و درخواست یکی از رویدادهای مذکور در مقصد، انتقال آنها لغو خواهد شد و ادارات مقصد حق موافقت در این موارد با منتقلین سال جدید را در هیچ شرایطی نخواهند داشت.

رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان کرمان، اظهار داشت: پرسنل اداری دارای پست های مصوب با داشتن حداقل ۵ سال سابقه اداری و آموزشی در منطقه مبدا و داشتن حداقل ۲ سال سابقه کاری اداری در پست‌های مصوب اداری منتهی به زمان تقاضای انتقال در صورت موافقت مبدا و مقصد، انتقال آنان بررسی خواهد شد.

وی گفت: نیمه اول شهریور ماه ۹۸ نتایج نقل و انتقالات مرحله اضطرار از طریق سامانه نقل و انتقالات اعلام خواهد شد و متقاضیان از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش و به خصوص اداره کل آموزش و پرورش استان جدا خودداری نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

به واسطه ضعف درونی در دولت طی این سال‌های گذشته هزینه‌های زیادی را پرداخت کردیم/ انشالله دولت آینده، دولت قدرتمندی باشد/ ظریف با چه مجوزی با نمایندگان آمریکا صحبت کرده است؟

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد

توازن جغرافیایی نداریم/ براساس سند چشم انداز حرکت نکردیم/ سیاست‌ها مکررا تغییر می‌کند و ما چندان ثباتی نداریم/ خودروسازی کرمان به دنبال تحریم دچار مشکل شد/با بخش خصوصی به فهم مشترک نرسیدیم

کاشت سبزی در بنای تاریخی باغ کلانتر/مالک باغ کلانتر به هیچ کس اجازه ورود برای احیای این باغ را نمی دهد

هوشنگ اهل سیرچ نيست!

مرادی خوش‌اقبال‌ترين نویسنده كودك و نوجوان ايران/مردای کرمانی نويسنده‌اي اخلاق گراست

مرگ هركسی دراين است كه به قول كرمانی‌ها متوجه شود «بيلش ديگر گلی برنمی‌دارد»

پاسخ رئیس بیمارستان پیامبراعظم به گفتارنو+توضیحات گفتارنو

میردامادی: ترامپ متوجه شد اگر بخواهد با ایران وارد درگیری نظامی شود پایانش را نمی‌تواند پیش بینی کند/هادیان: ترامپ ذهن استراتژیک ندارد و با هر استانداردی که نگاه کنیم آدم‌های غیرمتعارفی است

نخستین زائران حج تمتع کرمانی عازم مدینه شدند

پربازدید ها

پاسخ رئیس بیمارستان پیامبراعظم به گفتارنو+توضیحات گفتارنو

هشدار؛ مردان داروی آنابولیک را نخورند

خطر بیماری کریمه کنگو در تابستان/ شهروندان فراورده های دامی را فقط از مراکز مورد تایید دامپزشکی خریداری کنند/ سلامت گوشت های دارای مهر و لیبل دامپزشکی 100 درصد مورد تایید است

کاشت سبزی در بنای تاریخی باغ کلانتر/مالک باغ کلانتر به هیچ کس اجازه ورود برای احیای این باغ را نمی دهد

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۹ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۷ نظر)

شورای اصلاح طلبان تذکر دهد؛به کسی چک سفید نداده ایم   (۶ نظر)

«قلاده های طلا» بسیار دقیق و موشکافانه به مباحث فتنه ۸۸ پرداخته است/کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی منجر به تولید فیلم خوب و تأثیر گذار شد   (۶ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۵ نظر)

ده گانه ای برای دومین استاندار دولت تدبیر   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۴ نظر)

زنده باد شفافیت   (۴ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از آیین تودیع و معارفه استاندار کرمان   (۳ نظر)