کد خبر: ۳۱۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
سعید نورمحمدی، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره نظرسنجی جدید این حزب در خصوص تعیین مانیفیست انتخاباتی حزب برای یازدهمین دوره انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از اعضای حزب ندا در سراسر کشور، گفت: این فقط یک نظرسنجی بوده است و هنوز در خصوص مانیفیست انتخاباتی حزب برای انتخابات مجلس در سال جاری به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: حزب ندا تاکنون چندین جلسه درباره اصلاح روندهای اشتباه در شورای عالی، با رئیس شورای عالی اصلاح‌طلبان و رئیس دولت اصلاحات داشته است.

سعید نورمحمدی، عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره نظرسنجی جدید این حزب در خصوص تعیین مانیفیست انتخاباتی حزب برای یازدهمین دوره انتخاباتی مجلس شورای اسلامی از اعضای حزب ندا در سراسر کشور، گفت: این فقط یک نظرسنجی بوده است و هنوز در خصوص مانیفیست انتخاباتی حزب برای انتخابات مجلس در سال جاری به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.

وی افزود: طبق نظرسنجی، انتقاداتمان به شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان را در جلسات روتین مطرح می‌کنیم و هنوز بنا نداریم که در خصوص این انتقادات جلسه دوجانبه با هیأت رئیسه شورای عالی داشته باشیم.

اعضای حزب ندای ایرانیان در نظرسنجی که این حزب برگزار کرده بود، ۶۸ درصد آرا بر این تأکید داشت که در صورت عدم اصلاح روندهای اجتماعی شورای عالی سیاستگذاری، این حزب در انتخابات مجلس با شورا همراهی نداشته باشد.

نورمحمدی می‌گوید: ما قطعاً موضوعات مورد تأکید اعضای حزب در نظرسنجی انتخاباتی اخیر را پیگیری می‌کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در عین حال تأکید دارد که حزب متبوعش در خصوص همین روندهای اشتباه در شورای عالی، تاکنون جلساتی با محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و رئیس دولت اصلاحات داشته‌اند.

۳۲ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی انتخاباتی حزب ندای ایرانیان به دو گزینه همراهی کامل با شورای عالی در هر شرایطی و عدم همراهی و حضور مستقل رأی داده بودند.

صادق خرازی سفیر اسبق ایران در فرانسه، هم‌اکنون دبیرکلی حزب ندای ایرانیان را برعهده دارد و مجید فراهانی از اعضای این حزب در شورای شهر تهران هم‌اکنون عضویت دارد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انتخاب کارشناس توسط قضات است/ اگر انتخاب کارشناس صحیح و دقیق انجام شود، زمان کارشناسی کوتاه تر خواهد شود/میزان حق الزحمه ای که قضات برای کارشناسان درنظر می گیرند کمتر از تعرفه سال ۹۲ است

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در ١٠ شهرستان استان کرمان

۱۰۰ واحد صنعتی نیمه فعال کرمان توسط مس سرچشمه شناسایی شد

زمان دیدار دو تیم شهر خودرو و گل گهر سیرجان تغییر کرد

اطعام ۱۰۰ هزار زائر پاکستانی در موکب های چهارگانه اوقاف کرمان

پایان مهر ماه آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم مالیاتی

۵ میلیون و ۶۶۵ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

ورود دادستانی به سردخانه های غیر بهداشتی جنوب استان

اگر موارد بهداشتی از سوی سردخانه‌داران جنوب استان رعایت نشود، دادستانی به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد

واحدهای تولیدی دانش‌بنیان در جنوب کرمان حمایت می‌شوند/ افزایش کیفیت صنعت، نتیجه ارتباط بیشتر علم و صنعت است

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۳ نظر)