کد خبر: ۳۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
ارسال به دوستان
ذخیره
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تعیین جایگاه مسکن در حوزه عمران روستایی و شهری و راه کارهای خانه دار شدن مردم از جمله کارمندان، اعضای تعاونی ها و اقشار آسیب پذیر از محورهای اصلی لایحه جامع مسکن است.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تعیین جایگاه مسکن در حوزه عمران روستایی و شهری و راه کارهای خانه دار شدن مردم از جمله کارمندان، اعضای تعاونی ها و اقشار آسیب پذیر از محورهای اصلی لایحه جامع مسکن است.

حمید بنایی عضو کمیسیون عمران مجلس  با اشاره به رویکرد دولت در ساماندهی بازار مسکن، گفت: متأسفانه دولت در بخش های مختلف بازار مسکن از جمله تعیین تکلیف مسکن مهر اقدام قابل قبولی انجام نداده و این مسئله امروز موجب تشدید تلاطمات در این حوزه شده است.

مطالبه اصلی مجلس ارسال لایحه جامع مسکن به مجلس است

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی مطالبه اصلی مجلس و کمیسیون عمران، تدوین نهایی و ارسال لایحه جامع مسکن به مجلس است، اما متأسفانه بعد از گذشته چندین سال این امر محقق نشده است.

بنایی از ارسال لایحه جامع مسکن به مجلس تا مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس در سال های اخیر اقدام به تدوین طرحی در این رابطه کرده اند، اما چون دولت اعلام کرده که لایحه مربوطه را ارسال می کند، طرح را مورد بررسی قرار نداده اند، حال دولت اخیرا اعلام کرده که لایحه مذکور را تا پایان تابستان به مجلس ارائه خواهد کرد.

وی گفت: قطعا اگر دولت بار دیگر به وعده خود برای ارسال لایحه جامع مسکن عمل نکند، نمایندگان در فرصت باقی مانده از مجلس، طرح مذکور را بررسی و تصویب خواهند کرد.

لایحه جامع مسکن بازار املاک را ساماندهی می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: تدوین لایحه جامع مسکن بسیار ضروری است و قطعا با تصویب و اجرای آن، بازار مسکن یک سامان و نظم قابل قبولی خواهد یافت.

تعیین راه کارهای خانه‌دار شدن مردم در لایحه جامع مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: تعیین جایگاه مسکن در حوزه عمران روستایی و شهری، جایگاه شهرداری ها و نظام مهندسی در حوزه مسکن، راه کارهای خانه‌دار شدن مردم از جمله کارمندان، اعضای تعاونی ها و اقشار آسیب پذیر از محورهای اصلی لایحه جامع مسکن است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

انتخاب کارشناس توسط قضات است/ اگر انتخاب کارشناس صحیح و دقیق انجام شود، زمان کارشناسی کوتاه تر خواهد شود/میزان حق الزحمه ای که قضات برای کارشناسان درنظر می گیرند کمتر از تعرفه سال ۹۲ است

برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در ١٠ شهرستان استان کرمان

۱۰۰ واحد صنعتی نیمه فعال کرمان توسط مس سرچشمه شناسایی شد

زمان دیدار دو تیم شهر خودرو و گل گهر سیرجان تغییر کرد

اطعام ۱۰۰ هزار زائر پاکستانی در موکب های چهارگانه اوقاف کرمان

پایان مهر ماه آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم مالیاتی

۵ میلیون و ۶۶۵ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

ورود دادستانی به سردخانه های غیر بهداشتی جنوب استان

اگر موارد بهداشتی از سوی سردخانه‌داران جنوب استان رعایت نشود، دادستانی به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد

واحدهای تولیدی دانش‌بنیان در جنوب کرمان حمایت می‌شوند/ افزایش کیفیت صنعت، نتیجه ارتباط بیشتر علم و صنعت است

پربازدید ها

پیمانکاران راغب به تهاتر نیستند/ هدف این است که بانک و سازمان امور اقتصاد و دارایی بدهی هایشان را وصول کنند/ تنها پیمانکار ضرر می‌کند

اعلام بحران بیش از ۲ هزار بنگاه اقتصادی کرمان

سالانه ۲۰ تن آب سنگین تولید می‌شود/ مرکز درمان قطعی سرطان ها در دست ساخت است/صد درصد فعالیت های صنعت هسته ای ایران بومی است/ راه‌اندازی مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک تا ۲ هفته آینده

ارادۀ جدی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری وجود ندارد/ گردشگری می‌تواند محور اصلی توسعه‌ی صادرات استان باشد

انتخاب استان کرمان به عنوان یکی از پایلوت های کشت گندم دوروم

رشد 13 درصدی صادرات استان کرمان/ استان کرمان سهم مهمی در صادرات کشور دارد

احداث ۶ بند سنگی ملاتی در حوزه بیدخون بردسیر

پایان مهر ماه آخرین فرصت بهره‌مندی از بخشودگی جرایم مالیاتی

۱۰۰ واحد صنعتی نیمه فعال کرمان توسط مس سرچشمه شناسایی شد

تولید انار در کرمان افزایش یافت

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۳ نظر)