کد خبر: ۳۲۲۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل بهزیستی استان کرمان :
به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمان در گذشته همبستگی اجتماعی بیشتر از امروز در جامعه نقش داشت .بی تفاوتی های اجتماعی یک مولفه مهم است که این روزها دامن جامعه را فرا گرفته که نگران کننده است.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمان در گذشته همبستگی اجتماعی بیشتر از امروز در جامعه نقش داشت ،بی تفاوتی های اجتماعی یک مولفه مهم است که این روزها دامن جامعه را فرا گرفته که نگران کننده است.

عباس صادق زاده گفت: در حوزه مسائل اجتماعی انتقاد بیشتر است زیرا مسائل اجتماعی با نقص مدیریتی، دانش و آگاهی تصمیم گیران شکل می گیرد.

صادق زاده با بیان اینکه در رخدادهای اجتماعی بسیاری از عوامل دخیل هستند گفت: خود توسعه مسائل اجتماعی را تولید می کند که باید جامعه از مسائل اجتماعی در حوزه های مختلف آگاهی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی دانش و زیرساخت می خواهد بیان داشت: نبود دانش و آگاهی و فقدان ایجاد زیرساخت های فضای مجازی نیز توسعه مسائل اجتماعی را به دنبال دارد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه عدم دانش مدیریت تخصصی در برنامه ریزی اجتماعی یکی از شاخصه های حوزه مسائل اجتماعی است تصریح کرد: اصحاب رسانه به عنوان امین مردم می توانند با بیان واقعیت های موجود جامعه به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کنند.

صادق زاده با تأکید بر اینکه در رابطه با اطلاع رسانی برخی از آمارها در حوزه مسائل اجتماعی باید مصلحت اندیشی کنیم بیان داشت: فهمیدن و آگاهی مردم در این رابطه هیچ تاثیری ندارد.

صادق زاده با بیان اینکه رسانه ها کابل بین تصمیم بگیران و جامعه هستند تصریح کرد: مسائل اجتماعی مسائل مردم هستند که باید واقعیت ها به آن ها اطلاع رسانی شوند تا در مداخلات اجتماعی مشارکت داشته باشند.

مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به اینکه بیان صریح، واضح و عریان رخدادهای اجتماعی به مدیریت، کنترل و پیشگیری مسائل اجتماعی کمک می کند گفت: طی این ۴۰ سال از تولد انقلاب در سیاست مبارزه با اعتیاد اشتباهات استراتژیک کرده ایم علت آن این است که واقعی به مردم اطلاع رسانی نشد.

صادق زاده با بیان اینکه حدود ۵۰۰ بیمار روانی در مراکز تحت پوشش بهزیستی نگهداری می شود خاطرنشان کرد: مسئولیت اجتماعی در قبال فرزندان به حداقل رسیده و مسئولیت خانواده روی جامعه و بالعکس به حداقل رسیده است.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می شود/ اگر رونق تولید می خواهیم باید مسیر صادرات باز شود

موسسه خیریه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است+ فیلم

از تحریم های خارجی هراسی نیست، شکایت ها از تحریم های داخلی است / در خصوص برگشت ارز باید تمهیداتی اندیشیده شود / وزارت خارجه باید بستر صادرات را مهیا کند

مجلس و مدیران عالی کشور تکلیف اف‌ای‌تی‌اف را مشخص کنند /شناخت بازارهای خارجی یکی از مشکلات صادرکنندگان است

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می‌شود/ اگر رونق تولید می‌خواهیم باید مسیر صادرات باز شود/صادرکنندگان غیرنفتی را نمی‌دیدیم /مشکلات به دلیل کج سلیقگی‌ها و کج فهمی‌هایی برخی مسوولان دولتی است

غلظت ریزگردها در فهرج به ۴۶ برابر حد مجاز رسید / تنفس فهرجی‌ها با مشکل مواجه شده است

از تحریم‌های داخلی شکایت داریم نه خارجی! / هزینه تامین مالی در ایران چندین برابر کشورهای دیگر است / باید رایزنان بازرگانی و وزارت امور خارجه بستر صادرات را فراهم کنند  

احداث پیست موتورسواری در منطقه ویژه رفسنجان

ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی چیست؟

پیش بینی بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب کرمان

پربازدید ها

غلظت ریزگردها در فهرج به ۴۶ برابر حد مجاز رسید / تنفس فهرجی‌ها با مشکل مواجه شده است

یک کارگر بر اثر ریزش معدن در پابدانای کوهبنان جان باخت

موارد ابتلا به آنفلوآنزا از چهارشنبه گذشته کاهش یافته است / رعایت بهداشت فردی، شاه کلید کنترل آنفلوآنزا است / بروز موج دوم و سوم بیماری آنفلوآنزا دور از ذهن است / ۸۱ نفر به دلیل آنفلوآنزا جان باختند

پیش بینی بارش باران و وزش باد در جنوب و شرق استان

۴۰‌ درصد از متقاضیان آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند

پیش بینی بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب کرمان

موسسه خیریه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است+ فیلم

ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی چیست؟

فرصت‌های شغلی استان شناسایی شود

۶۰ بیمار تالاسمی به دلیل کمبود دارو و قصور نظام درمانی جان باختند/ کمبودهای دارویی جدی گرفته نشود، مرگ و میر افزایش می‌یابد / مسئولی که نمی‌تواند نیاز بیماران را به دولت گوشزد کند، چرا بر مسند نشسته‌؟!

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۱ نظر)