کد خبر: ۳۲۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان:
به گفته سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با رایزنی های انجام گرفته قرار است شرکت ملی مس برای تکمیل ورزشگاه شهدای مس در رفسنجان، کرمان و شهربابک ۱۰۰ میلیارد تومان اختصاص دهد.

به گفته سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با رایزنی های انجام گرفته قرار است شرکت ملی مس برای تکمیل ورزشگاه شهدای مس در رفسنجان، کرمان و شهربابک ۱۰۰ میلیارد تومان اختصاص دهد.

مجید زیندینی افزود: امسال با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران رایزنی کردیم و مصوبه ای تحت عنوان تکمیل باشگاه های ورزشی مس در رفسنجان، کرمان و شهربابک انجام شد و قرار است این باشگاه های ورزشی با اعتبار و بودجه ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی این شرکت تکمیل شوند.

وی با اشاره به اینکه باشگاه ورزشی شهدای مس رفسنجان تا کنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تصریح کرد: این باشگاه بودجه تکمیل آن مصوب شده و ۴ ماه عملیات تکمیل آن آغاز شده وتا دوسال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

زیندینی خاطرنشان کرد: ورزشگاه ها ساخته می شوند و به سازمان ورزش و جوانان واگذار می شود با توجه به اینکه هزینه های تکمیل زیاد بود اما نگاه متفاوت و ویژه مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به امر ورزش که ورزش را به عنوان دارایی شرکت مس می داند بودجه ای برای تکمیل این سه ورزشگاه گرفته شد.

وی با بیان اینکه امسال باشگاه مس رفسنجان سرمایه گذاری بر روی بازیکنانی از سطوح پایین تر دارد افزود: باشگاه مس رفسنجان پاسخگو به تمام هیات های ورزشی رفسنجان است و ماهانه نیز از بودجه شرکت مس مبلغی برای حمایت از هیات های ورزشی رفسنجان از جمله بسکتبال، فوتسال، ژیمناستیک و کاراته عطا می کند.

زیندینی بیان کرد: تیم فوتبال رفسنجان روبه رشد است و در بحث تیم های پایه در مدارس فوتبال امسال سنگ تمام گذاشتیم که در این موضوع امسال ۳۰۰ نفر از رفسنجان در باشگاه اصلی فعالیت دارند و در دیگر بخش های نوق و همه شهرستان پویایی به وجود آوردیم.

زیندینی ادامه داد: در راستای حمایت از هیات ها ورزشی قرار شده بخشی از هزینه های هیات ها را پرداخت کنیم و تصمیم داریم برای هر رشته ای از هیات های ورزشی رفسنجان یک تیم در لیگ کشوری داشته باشیم.

شرکت ملی مس ایران به عنوان یکی از معین های (یاور) فعال اقتصادی استان کرمان در قالب مسئولیت های اجتماعی خود سالانه بخش از درآمدهای خود را صرف امور عمرانی و فرهنگی و اجتماعی این استان بخصوص در رفسنجان و شهر بابک می کند.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

افتتاح خطوط ریلی جلال آباد تا کارخانه فولاد زرند ایرانیان تا خرداد ۹۹

بیش از ۵۰۰ میلیون ریال جریمه برای اصناف متخلف کرمانی در نظر گرفته شد / متخلفان از هیچ ارفاق قانونی بهره‌مند نمی‌شوند

در ترمز قطار به خود کفایی رسیده ایم / حمل و نقل ریلی به اقتصاد کشور کمک شایانی می کند / ۴۳۲ واگن به شبکه ریلی کشور اضافه شده است

دستگیری سارق سابقه دار طلاجات از طریق سامانه مها

گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کرمان

موافقت بانک مرکزی با افزایش سقف وام مسکن

تکلیف کشور با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مشخص شد

مورد تازه‌ای از آلودگی کیک و بیسکوییت در استان مشاهده نشده است

تیم فوتبال بانوان سیرجان با 7 گل آویسا خوزستان را مغلوب کرد

آماده باش ۵۰۰ نجاتگر کرمانی در رزمایش طرح ترافیکی زمستان ۹۸

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۱ نظر)