کد خبر: ۳۲۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
ارسال به دوستان
ذخیره
در شورای توسعه راهبری توسعه مدیریت استان کرمان مطرح شد:
رودری گفت: به موجب قانون هیچ دستگاهی نمی تواند شرکت نکند اما به هر دلیلی در سال گذشته ۶ دستگاه در این ارزیابی شرکت نکردند.

گفتارنو/ گروه اقتصاد: رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در شورای توسعه راهبری توسعه مدیریت استان کرمان   با بیان اینکه طبق بند ۶ حقوق شهروندی قرار است میزان رضایتمندی از عملکرد دستگاه های استان رصد شود، گفت: استان کرمان در این رضایت سنجشی رتبه ۲۲ را به خود اختصاص داده است .

جعفر رودری در ادامه افزود: در این سنجش نمره استان ۶۸.۱۸ و ماکسیمم کشوری ان ۷۸.۷۵ است .

به گزارش گفتارنو، بنا به اظهارات رودری در بحث نحوه رفتار با مراجعان استان رتبه ۱۸ را به خود اختصاص داده است ودر خصوص امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، رتبه ۹ را دارد .

او در ادامه خاطر نشان کرد: وضعیت امکانات دستگاه های استان به نحوی است که استان می تواند رتبه بالاتری را داشته باشد.

وحیدی، معاون توسعه، مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در این جلسه گفت: مدیریت سرمایه انسانی، توسعه دولت الکترونیکی ، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره وری، شفافیت و مدیریت مالی و .... از جمله محورهای سنجش عملکرد دستگاه های اجرایی بوده است.

بنا به گفته وحیدی در این سنجش از بین ۷۰ دستگاه استان، ۶۴ دستگاه شرکت کرده اند.
او درادامه پیشنهاد داد تا در سال ۹۸ بانک ها نیز وارد این ارزیابی شوند.
توضیحات وحیدی مبنی بر عدم مشارکت برخی از دستگاه های اجرایی با واکنش استاندار کرمان همراه شد.
رودری در این رابطه توضیح داد: به موجب قانون هیچ دستگاهی نمی تواند شرکت نکند اما به هر دلیلی در سال گذشته ۶ دستگاه در این ارزیابی شرکت نکردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می شود/ اگر رونق تولید می خواهیم باید مسیر صادرات باز شود

موسسه خیریه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است+ فیلم

از تحریم های خارجی هراسی نیست، شکایت ها از تحریم های داخلی است / در خصوص برگشت ارز باید تمهیداتی اندیشیده شود / وزارت خارجه باید بستر صادرات را مهیا کند

مجلس و مدیران عالی کشور تکلیف اف‌ای‌تی‌اف را مشخص کنند /شناخت بازارهای خارجی یکی از مشکلات صادرکنندگان است

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می‌شود/ اگر رونق تولید می‌خواهیم باید مسیر صادرات باز شود/صادرکنندگان غیرنفتی را نمی‌دیدیم /مشکلات به دلیل کج سلیقگی‌ها و کج فهمی‌هایی برخی مسوولان دولتی است

غلظت ریزگردها در فهرج به ۴۶ برابر حد مجاز رسید / تنفس فهرجی‌ها با مشکل مواجه شده است

از تحریم‌های داخلی شکایت داریم نه خارجی! / هزینه تامین مالی در ایران چندین برابر کشورهای دیگر است / باید رایزنان بازرگانی و وزارت امور خارجه بستر صادرات را فراهم کنند  

احداث پیست موتورسواری در منطقه ویژه رفسنجان

ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی چیست؟

پیش بینی بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب کرمان

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۱ نظر)