کد خبر: ۳۲۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
ارسال به دوستان
ذخیره
ائمه جمعه استان در خطبه های خود چه گفتند:
به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها، کودتای ۲۸ مرداد، دشمنی آمریکا و به دنبال آن تحریم وزیر امور خارجه محور‌های اصلی صحبت‌های این هفته ائمه جمعه را تشکیل می‌داد. آزادی شیخ زکزاکی و درمان او در هند و همچنین مقاومت در برابر دشمن و جنگ اقتصادی از دیگر مباحث مطرح شده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته استان بود.

چرا اروپا در برجام خفه شده؟/وزیر امور خارجه را تحریم کردند فقط به خاطر اینکه گفت ازآرمان هایمان کوتاه نمی آییم/آمریکا باید بداند توی این کشور یکی زدن و ده تا خوردن مُد شده است/با کاروان های عروسی مزاحم، برخورد قاطع شود

به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها، کودتای 28 مرداد، دشمنی آمریکا و به دنبال آن تحریم وزیر امور خارجه محورهای اصلی صحبت های این هفته ائمه جمعه را تشکیل می داد. آزادی شیخ زکزاکی و درمان او در هند و همچنین مقاومت در برابر دشمن و جنگ اقتصادی از دیگر مباحث مطرح شده در خطبه های نماز جمعه این هفته استان بود.

نام شهر نام خطیب  ائمه در خطبه های خود چه گفتند
کرمان  حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی

تمامی اختلافات سیاسی و جناحی چنانچه توسط افراد سنجیده شود رخ نخواهد داد و پرونده ای شکل نخواهد گرفت.

جایگاه امام خمینی(ره) و امام خامنه ای باید به خوبی معرفی شود.

آزاد شدن نفت کش ایرانی توسط انگلیسی ها نشان از قدرت ایران در سطح بین الملل است که برگرفته از مدل و الگوی ولایت فقیه است.

رفسنجان 

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا محی الدینی

اگر دولت ما در جنگ اقتصادی مقاومت از خود نشان دهد و همان اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب بارها تاکید داشتند به آن عمل شود کارها به سرانجام می رسد البته اگر نگاه به داخل باشد نه نگاه به بیرون.

کودتا 28 مرداد، حاوی تجربه و عبرت های مهمی است که جوانان و همه باید بدانیم اگر تجربه ای تلخ است تکرار نکنیم، و بدانیم آمریکا به آنهایی که چراغ سبز به آمریکا نشان دادند نارو خواهد زد ،امروز همان داستان قبلی در حال تکرار است فقط نقش ها عوض شده است.

روز کودتا 28 مرداد، دولت انگلیس، تهدید نظامی و اقتصادی می کرد و آمریکا در باغ سبز نشان می داد و وعده های دروغین می داد در حالیکه در کودتا انگلیس و آمریکا با هم بودند امروز هم چنین است اروپا همنیشن آمریکاست،آمریکا تحریم می کند اروپائیان پشت صحنه دخالت می کند، چرا اروپا در برجام خفه شده؟چرا در مقابل آمریکا نمی ایستند؟

وزیر امور خارجه مستقیما ساعتها سر میز مذاکرات نشست ولی او را تحریم کردند فقط به خاطر اینکه گفت ازآرمان هایمان کوتاه نمی آییم.

تا وقتی دشمنی آمریکا هست شعار ما مرگ برآمریکاست.

سیرجان  حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی

ضرورت دارد همه کشورهای منطقه با هم هماهنگ باشند تا امنیت خلیج فارس تامین شود

هر چه ارتش و سپاه ما مجهز می‌شود ترس و وحشت و احساس شکست هم در دل دشمنان بیشتر می‌شود

ریگان

حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی 

غدیر انقلاب اسلامی، که سال ۵۷ شروع شده است مرز جغرافیایی نمی شناسد و تا نیجریه،یمن،لبنان و سوریه پیامش ابلاغ شده است برگرفته از غدیر خم آن روز تاریخی و بیاد ماندنی است.

موافقت دولت نیجریه جهت اعزام شیخ زکزاکی به هند برای درمان، نتیجه عقب نشینی دولت نیجریه در مقابل اعتراضات شیعیان نیجریه است.

اگر دولت نیجریه سفر درمانی شیخ زکزاکی را به سفر درمانی مشابه آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین تلقی کند این سناریوی قتل و مرگ صحنه گردان حاکمیت سعودی و نیجریه است و قاتلان پشت صحنه بدانند حامیان و پیروان شیخ زکزاکی هر کجا که باشند ارتباط خود را که مرز جغرافیایی نمی شناسد با این عالم حفظ خواهند کرد.

حتی آنهایی که به آمریکایی ها اعتماد کردند ،به آمریکایی ها دل بستند و به سراغ آمریکایی ها رفتند آمریکا به آنها رحم نکرد.

نرماشیر حجت الاسلام حسن عباس آبادی

اعتماد دولت مصدق به امریکا برای ما یک درس است،دولت مصدق به آمریکا اعتماد کرد و تا نابودی رفت، پس به آمریکا نمیشود اعتماد کرد.

با هر شخص و یا کشور باید مثل خود آن شخص یا کشور رفتار کرد و ما باید درمقابل آمریکا و صهونیست با تکبر رفتار کنیم تا بدانند کشور ایران مانند کشور های دیگر نیست،آمریکا باید بداند توی این کشور یکی زدن و ده تا خوردن مُد شده است.

فاریاب حجت الاسلام و المسلمین رفیعی آمریکا دشمن غیر قابل اعتماد است که حتی به هم پیمانان خود هم رحم ندارد.
در موقعیتی قرار گرفتیم که با صنعت بومی خود مدرنترین پهپاد آمریکا را ساقط میکنیم و کشتی انگلیسی را توقیف میکنیم و آنان جرات نفس کشیدن را ندارند.
انار حجت‌الاسلام حسن منتظری

بعد از نیمه شب، بعضی کاروان‌های عروسی و صدای انفجارات مزاحم استراحت و آسایش مردم به‌ویژه بیماران و موحب وحشت کودکان هستند که نیاز به برخورد قاطع و مدبرانه است

ساعت ۵ بعد از ظهر روز عید سعید غدیر خم کاروان شادی با حضور مردم مومن و بزرگوار شهرستان انار از مقابل مرقد مطهر شهیدان گمنام تا حرم مطهر امامزاده محمد صالح همراه با مدیحه‌سرایی برگزار خواهد شد.

برچسب ها: ائمه جمعه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

کاهش آسیب‌های اجتماعی با کمک اردوهای جهادی

شهرداری، ناوگان اتوبوسرانی را تقویت کند/ خرید کارت اتوبوس الزامی است

بخش دولتی برای حضور خیرین، مانع ایجاد می‌کند /۱۳ شهرستان استان از نظر فضای آموزشی زیر نرم کشوری هستند/ سهم اعتبارات آموزش و پرورش در بودجه‌های استانی پایین است

شورای شهر به ساختمان مرکزی شهرداری منتقل می شود/ ساختمان جدید شورای شهر در میدان شورا احداث خواهد شد

فضاهای شهری برای معلولین مناسب سازی شود/ در اجرای پروژه های عمرانی تسریع شود/برای شهرداری منطقه پنج نیروی جدید استخدام نکردیم/ اصلاح هندسی سه راهی شرف آباد انجام شد و به زودی اجرا می شود

مرکز پژوهش های شورای اسلامی تشکیل شد/ چناریان، خدادادی و حسن زاده به عنوان اعضای هیأت امنا انتخاب شدند/افکار ما سیاسی است اما در امور مرتبط با مردم سیاسی عمل نمی‌کنیم

هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان استان کرمان انتخاب شدند

با شهرداری مشکل داریم

زائران اربعین برای ثبت نام فقط از سامانه سماح استفاده کنند

اختصاص ۳۵ میلیارد تومان برای مقابله با پدیده گرد وغبار کرمان

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

وعده سر خرمن می دهید/قیمت مرغ در کرمان بیشتر از سایر استان هاست/حتی مرغ در شهرهای سیل زده هم به قیمت 13 هزار تومان عرضه می شود   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

کاهش سن مبتلایان در موج سوم انتقال ایدز / تغییر الگوی مصرف از سنتی به صنعتی عامل بروز رفتارهای پرخطر/16 نوزاد از مادر HIV مثبت سالم به دنیا آمده است   (۳ نظر)