کد خبر: ۳۲۴۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
ارسال به دوستان
ذخیره
در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده مطرح شد:
بعد از ادغام سه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده، اولین کارگروه در ۳۰ مرداد ماه تشکیل شد و در خصوص رئیس و دبیر گروه‌های کاری ذیل این کارگروه، تصمیم گیری شد.
گفتارنو/ گروه جامعه:
 
فدایی:چرا باید تمرکز صرفا در یک نهاد باشد؟/ صادق زاده: وقتی که دبیر از یک سازمان دیگر انتخاب می‌شود، فراخوان و به تصویب رساندن مصوبات کار سختی است

بعد از ادغام سه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده، اولین کارگروه در ۳۰ مرداد ماه تشکیل شد و در خصوص رئیس و دبیر گروه‌های کاری ذیل این کارگروه تصمیم گیری شد.

در این جلسه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری به عنوان رییس کارگروه کاری سلامت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز به عنوان دبیر این کارگروه تعیین شدند.

برای گروه کاری اجتماعی و فرهنگی نیز مقرر شد تا محمد صادق بصیری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار به عنوان رئیس این کارگروه و دبیر ان نیز سازمان بهزیستی باشد.

شایان ذکر است که در این جلسه بین انتخاب سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سازمان بهزیستی به عنوان دبیر کارگروه اجتماعی و فرهنگی اختلاف نظر بود که در نهایت سازمان بهزیستی به عنوان دبیر این کارگروه تعیین شد.
همچنین برای کارگروه زنان و خانواده نیز سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی به عنوان رییس این کارگروه و دبیر ان نیز مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری استان تعیین شد.

انتخاب مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به سمت دبیر گروه کاری زنان و خانواده در حالی انجام شد که بر روی انتخاب دو نفر از یک ارگان اختلاف نظر وجود داشت.

استاندار کرمان در این جلسه با اشاره به مصوبه قبلی مبنی بر اینکه دبیر و رئیس کارگروه از یک ارگان نباشند، خطاب به اعضای جلسه گفت: چرا باید تمرکز صرفا در یک نهاد باشد.

مدیر کل بهزیستی در پاسخ به استاندار کرمان گفت: وقتی که دبیر از یک سازمان دیگر انتخاب می‌شود، فراخوان و به تصویب رساندن مصوبات کار بسیار سختی است.

این پاسخ صادق زاده با واکنش شدید استاندار کرمان مواجه شد. فدایی خطاب به مدیر کل بهزیستی و سایر اعضای جلسه گفت: چرا اگر دبیر کس دیگری باشد، برداشت جلسه کمتر خواهد بود؟ این امر نشان می‌دهد که بخشی از امکانات به درستی استفاده نمی‌شود.

او خاطر نشان کرد: اصلاح سیستم اداری یک تکلیف است و این تلقی‌ها نادرست است.

استاندار کرمان در ادامه به قرائت اسامی اعضای حاضر در جلسه پرداخت.

به گزارش گفتار نو، بیش از ۵۰ درصد از دستگاه‌های موظف به شرکت در این جلسه به جای مدیر کل، معاون و یا نمایندگان خود را در این جلسه فرستاده بودند که با واکنش استاندار کرمان مواجه شد.

استاندار کرمان خطاب به نمایندگان حاضر در جلسه گفت: آیین نامه گفته است که مدیران باید در این جلسات شرکت کنند و در صورتی که تعداد مدیران از نیم کمتر باشد جلسه نباید تشکیل شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

یک روز پس از ورود به لیست سیاه: یورو در استانه کانال ۱۶ هزار تومان/ دلار ۱۴ هزار و ۴۳۰ تومان

ثبت‌نام اعتکاف در کرمان از پنجم اسفند ماه آغاز می‌شود

حضور همایون شجریان در جمع دوستداران استاد در مقابل بیمارستان جم+ویدئو

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد تنها کرسی اصلاح طلبان استان کرمان در مجلس یازدهم

دقایق آخر رای ندهید تا نتایج را زودتر اعلام کنیم

  آخرین آمار مشارکت مردم شهرستان کرمان از زبان فرماندار کرمان

انگشت زدن هنگام رای دادن اختیاری شد

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از همایش ابری های مقیم کرمان( ارزوئیه ای ها، بافتی ها، رابری ها)

ببینید| گزارش تصویری گفتارنو از همایش حامیان دکتر زهره سالاری در راین

از انتقادات صریح مجید انصاری به رسانه ملی تا امیدواری به تشکیل فراكسيون اقليت قدرتمند اصلاح طلب در مجلس

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۲ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

گزارش تصویری گفتارنو از نشست خبری استاندار کرمان   (۳ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مردم از رای گذشته خود عبرت می‌گیرند و به فضل الهی یک مجلس و دولت انقلابی، مدیریت جامعه را به دست می گیرد/ مسئولان با اظهار نظر درباره دختر آبی می خواستند مردم به شفاف‌سازی آرای نمایندگان نپردازند/فرانسه، با لباس دوستی اما با اهداف آمریکا جلو می آید/جامعه آگاه باشد تا برخی با شعار خدامحوری در بین صفوف مسلمانان تفرقه‌افکنی نکنند/مسئولان بدون اذن امامشان مذاکره نکنند   (۳ نظر)

شایسته سالاری ذبح نشود   (۲ نظر)