کد خبر: ۳۲۷۷۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار کرمان با اشاره به طولانی شدن روند انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، گفت: یکی از دلایل آن این بود که گزینه های خوب زیادی در استان وجود داشت که این امر انتخاب را دشوار کرده بود.
"محمدجواد فدایی" امروز 25 شهریورماه در دیدار معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان افزود: با استفاده از ظرفیت های موجود در وزارت ورزش و جوانان و استان کرمان، می توان مشکلات موجود را برطرف کرده و به اهداف پیش بینی شده دست یافت.
 
وی با تاکید بر این مطلب که استان کرمان در حوزه سمن های جوانان وضعیت مناسبی دارد، گفت: این استان به عنوان گسترده ترین استان کشور از یک سو با امکانات و از سوی دیگر با مشکلات زیادی روبرو است که رفع این مشکلات نیاز دارد که از امکانات موجود استفاده کرده و برای حل مشکلات اقدام کنیم.
 
استاندار کرمان با اشاره به طولانی شدن روند انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، افزود: یکی از دلایل آن این بود که گزینه های خوب زیادی در استان وجود داشته و این امر انتخاب را دشوار کرده بود.
 
فدایی با تاکید بر این مطلب که  و وجود نیروهای توانمند یک ظرفیت برای این استان به شمار می رود، اظهار کرد: با وجود تلاش تمامی دست اندرکاران حوزه ورزش در استان کرمان، شبکه نسبتا قابل قبولی در ورزش این استان ایجاد شده است.
 
عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با بیان اینکه متوسط فضاهای ورزشی سرپوشیده و روباز در این استان از متوسط کشوری پائین تراست، گفت: این میزان در نقاط محروم از متوسط استان نیز پائین تر است که باید در یک فرصت قابل قبول، جبران شود.
 
وی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در زمینه ورزش استان زحمت کشیده اند، تاکید کرد: حوزه ورزش در استان کرمان ظرفیت های خوبی دارد و در مسابقات ورزشی تیمی و گروهی، انفرادی و ورزش همگانی برنامه های خوبی در این استان تدوین شده و دنبال می شود و امیدواریم با هماهنگی و تعامل در بدنه ورزش و جوانان و همکاری این اداره کل با سایر دستگاه های اجرایی شاهد پیشرفت های روز افزون در این حوزه باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

شرایط وام‌های ۴ و ۱۲ درصدی بسته حمایتی کرونا

سیروس مقدم: خط قرمزها نتیجه فشارهای بیرون از سازمان است/ دردسر کارهای پرطرفدار، مدیران را به سمت تولیدات هجو می‌برد

قربانیان روزانه کرونا ۳ برابر تلفات جاده‌ای است

سید احمد خاتمی: در ماجرای کرونا می خواستند قم را مقصر نشان دهند درحالیکه دروغ بود

۵۴سرباز به ویروس کرونا مبتلا شدند

روسیه و عربستان با کاهش ۱۵ درصدی عرضه نفت موافقت کردند

میانگین سنی مبتلایان به کووید ۱۹ در حال پایین آمدن است

صنوف فنی و تعمیراتی و غذای بیرون آغاز به کار کردند

افسون مهدوی:تراکم شهری در منطقه شرف آباد نزدیک به دو برابر سایر مناطق شهری است/ برخی از کارگاه‌های ضایعات، محل سکونت کودکان کار است

سعید نمکی: هنوز وارد مرحله مهار کرونا نشدیم

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۸ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۷ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۷ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۴ نظر)

مصرف CNG در استان کرمان ۱۳ درصد افزایش یافت/ ۲ جایگاه CNG در جنوب استان راه‌اندازی می شود   (۳ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۱ نظر)

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان: مظروف ما با ظرف ما هیچگونه تناسبی نداشت کاری هم نمی شد بکنیم/ شعاع منا اندازه خیابان شریعتی بود در آن سه هزار نفر کشته شد/ اگر زمان تدفین شهدا به تعویق نمی‌افتاد تلفات بیشتری داشتیم   (۱ نظر)

از خوفِ سردیِ مطالبه ی حق تا امید به گرمیِ سمفونی تغییر در فضای دلسردی   (۱ نظر)

کدام صنوف از ۲۳ فروردین ماه مجوز بازگشایی دارند؟   (۱ نظر)