کد خبر: ۳۳۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در گفت و گو با گفتارنو مطرح کرد :
مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در خصوص برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان با همدان و قزوین به گفتارنو می‌گوید: من به عنوان یک متخصص صنعت نمایشگاهی، این کار را صد درصد رد می‌کنم.
گفتارنو/ مرضیه قاضی زاده:

با توجه به خبر‌های منتشر شده در رسانه‌ها و سایت‌های خبری، قرار است نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان به منظور معرفی استان کرمان و جذب سرمایه گذاردر ۴ تا ۸ آذر ماه در تبریز برگزار شود. اما نکته جالب برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی استان کرمان با استان‌های قزوین و همدان است که موجب انتقاد برخی از فعالین صنعت نمایشگاهی است.

مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در خصوص برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان با همدان و قزوین به گفتارنو می‌گوید: من به عنوان یک متخصص صنعت نمایشگاهی، این کار را صد درصد رد می‌کنم چرا که وقتی ما قرار است استان کرمان را به عنوان یک استان توانمند معرفی کنیم نیاز نیست استان‌های دیگر، کنار ما قرار بگیرند.

امید فدایی با بیان این جمله که ما از هدف اصلی کاملاً دور شدیم، می‌گوید:من نمی‌دانم که دوستان جدید با چه رویکردی این کار را انجام داده اند.

فدایی خاطر نشان می‌کند: من نسبت به این موضوع گلایه مندم چرا که ایده برگزاری نمایشگاه متعلق به کرمان است؛ ولی با همزمان شدن این نمایشگاه با دو استان دیگر، این استان‌ها یکدیگر را تحت الشعاع قرار می‌دهند و ممکن است ما به آن چیزی که مدنظرمان بوده است، نرسیم.

او در خصوص چرایی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان در تبریز می‌گوید: این ایده‌ای بود که من به انجمن نمایشگاه‌های ایران پیشنهاد دادم تا به جای اینکه نمایشگاه توانمندی‌ها را در استان‌ها برگزار کنیم در سایر استان‌ها اجرایی کنیم.

او با بیان این نکته که ما درکرمان، توانمندی‌های خود را می‌دانیم، اظهار می‌کند: بهتر است که این نمایشگاه‌ها در استان‌های دیگر برگزار شود تا هم مراودات استان‌ها با یکدیگر بیشتر شود و هم شرکت‌های نمایشگاهی باهم در ارتباط باشند.

بنابر اظهارات مدیر عامل سابق شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق، شروع کار برگزاری نمایشگاه‌های توانمندی‌ها از مشهد و از سال ۹۶ کلید خورده است که علت آن نیز قداست حرم امام رضا (ع) و اعلام آمادگی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد بوده است.

فدایی در خصوص علت انتخاب شهر تبریز برای برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان، می‌گوید:بعد ازتجربه مشهد ما به سایر استان‌ها نگاه کردیم تا ببینیم با کدام استان‌ها بیشترین مراودات را داریم.

او در ادامه می‌افزاید: شهر تبریز یک کلان شهر بزرگ است که بسیاری از محصولات استان در بحث صنایع تبدیلی به آن جا برده می‌شوند. همچنین جدا از بحث‌های صنایع دستی در بخش کشاورزی نیز ماشین آلات بسته بندی تبریز در کرمان استفاده می‌شوند.

براساس گفته‌های رئیس سابق شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق بعد از تبریز، تهران و یا اصفهان گزینه‌های بعدی برگزاری نمایشگاه هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

رهبر انقلاب: دولت باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهد/ توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است/نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود

ثبت80مبتلاکرونا و 12فوتی طی 24ساعت

توقیف ۹۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت درطرح پاکسازی تفرجگاه ها

رویکرد استان کرمان از کشاورزی در حال تبدیل شدن به صنعتی است

مجموع مبتلایان به کرونا حوزه سلامت سیرجان به 90نفر رسید

کاهش 25درصد پروانهای بهره برداری چاه آب در رفسنجان،بردسیر، ارزوییه، سیرجان، شهربابک و زرند

حقوق رسانه‌ها به رسمیت شناخته نمی‌شود/ دوره‌های آموزشی، دستور کار دائمی خانه مطبوعات است

رسانه های حرفه ای از رسانه های غیر حرفه ای وافراد غیر متخص تفکیک شوند

حداقل حقوق تامین اجتماعی به 2میلیون و 750هزار تومان رسید

کشف 26 تن آرد قاچاق در بم

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)