کد خبر: ۳۳۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در گفت و گو با گفتارنو مطرح کرد :
مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در خصوص برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان با همدان و قزوین به گفتارنو می‌گوید: من به عنوان یک متخصص صنعت نمایشگاهی، این کار را صد درصد رد می‌کنم.
گفتارنو/ مرضیه قاضی زاده:

با توجه به خبر‌های منتشر شده در رسانه‌ها و سایت‌های خبری، قرار است نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان به منظور معرفی استان کرمان و جذب سرمایه گذاردر ۴ تا ۸ آذر ماه در تبریز برگزار شود. اما نکته جالب برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی استان کرمان با استان‌های قزوین و همدان است که موجب انتقاد برخی از فعالین صنعت نمایشگاهی است.

مدیرعامل سابق شرکت نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق در خصوص برگزاری همزمان نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان با همدان و قزوین به گفتارنو می‌گوید: من به عنوان یک متخصص صنعت نمایشگاهی، این کار را صد درصد رد می‌کنم چرا که وقتی ما قرار است استان کرمان را به عنوان یک استان توانمند معرفی کنیم نیاز نیست استان‌های دیگر، کنار ما قرار بگیرند.

امید فدایی با بیان این جمله که ما از هدف اصلی کاملاً دور شدیم، می‌گوید:من نمی‌دانم که دوستان جدید با چه رویکردی این کار را انجام داده اند.

فدایی خاطر نشان می‌کند: من نسبت به این موضوع گلایه مندم چرا که ایده برگزاری نمایشگاه متعلق به کرمان است؛ ولی با همزمان شدن این نمایشگاه با دو استان دیگر، این استان‌ها یکدیگر را تحت الشعاع قرار می‌دهند و ممکن است ما به آن چیزی که مدنظرمان بوده است، نرسیم.

او در خصوص چرایی برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان در تبریز می‌گوید: این ایده‌ای بود که من به انجمن نمایشگاه‌های ایران پیشنهاد دادم تا به جای اینکه نمایشگاه توانمندی‌ها را در استان‌ها برگزار کنیم در سایر استان‌ها اجرایی کنیم.

او با بیان این نکته که ما درکرمان، توانمندی‌های خود را می‌دانیم، اظهار می‌کند: بهتر است که این نمایشگاه‌ها در استان‌های دیگر برگزار شود تا هم مراودات استان‌ها با یکدیگر بیشتر شود و هم شرکت‌های نمایشگاهی باهم در ارتباط باشند.

بنابر اظهارات مدیر عامل سابق شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق، شروع کار برگزاری نمایشگاه‌های توانمندی‌ها از مشهد و از سال ۹۶ کلید خورده است که علت آن نیز قداست حرم امام رضا (ع) و اعلام آمادگی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد بوده است.

فدایی در خصوص علت انتخاب شهر تبریز برای برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمان، می‌گوید:بعد ازتجربه مشهد ما به سایر استان‌ها نگاه کردیم تا ببینیم با کدام استان‌ها بیشترین مراودات را داریم.

او در ادامه می‌افزاید: شهر تبریز یک کلان شهر بزرگ است که بسیاری از محصولات استان در بحث صنایع تبدیلی به آن جا برده می‌شوند. همچنین جدا از بحث‌های صنایع دستی در بخش کشاورزی نیز ماشین آلات بسته بندی تبریز در کرمان استفاده می‌شوند.

براساس گفته‌های رئیس سابق شرکت نمایشگاه‌های جنوب شرق بعد از تبریز، تهران و یا اصفهان گزینه‌های بعدی برگزاری نمایشگاه هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دستگیری جاعل فراری در کرمان

عناصر اصلی ناآرامی‌های اخیر در استان کرمان دستگیر شدند/ هیچ ناآرامی در استان کرمان گزارش نشده است

دانش فنی تکواندو به استان‌ها منتقل شده است / زمینه شکوفایی استعدادهای سراسر کشور را فراهم می‌کنیم

عناصر اصلی ناامنی‌های منطقه چاه‌دادخدا استان کرمان دستگیر شدند

در کشت گلخانه‌ای از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم / استان کرمان در تولید انرژی خورشیدی و بادی، بهترین موقعیت را در کشور دارد / علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران چینی برای کار در استان کرمان

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

کوههای اطراف شهر کرمان سپید پوش شدند

تیم فوتبال جوانان زیر ۱۷ سال مس کرمان، فاتح رقابت‌های قهرمانی استان شد

جریمه شدن برخی از جایگاه داران سوخت در کرمان / کاهش 16 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

استاندار: در شهرستان‌های جنوبی تصمیمات جلسات قبلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرا نشده و باعث رونق قاچاق سوخت شده بود/معاون سیاسی، امنیتی استاندار کرمان:جدا شدن صف مردم از شورشگران اتفاقات را در نطفه خفه کرد/سردار ناظری:یکی از دلایل افزایش قیمت بنزین قاچاق سوخت بود

پربازدید ها

استاندار: در شهرستان‌های جنوبی تصمیمات جلسات قبلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرا نشده و باعث رونق قاچاق سوخت شده بود/معاون سیاسی، امنیتی استاندار کرمان:جدا شدن صف مردم از شورشگران اتفاقات را در نطفه خفه کرد/سردار ناظری:یکی از دلایل افزایش قیمت بنزین قاچاق سوخت بود

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در سراسر استان آماده بازگشایی رمز کارت سوخت متقاضیان/ متقاضیان وضعیت کارت سوخت خود را رهگیری کنند

گازوئیل به دلیل هزینه حمل و نقل روستائیان گران نشد

حمایت مس سرچشمه از ۱۰۰ واحد صنعتی در استان کرمان/ تاثیر کارخانه اسید سولفوریک سرچشمه در کاهش آلودگی و تولید کودشیمیایی

جشنواره پسته ممتاز زرندی سوم آذر ماه برگزار می‌شود

سهم استان کرمان از تولید ناخالص داخلی کشور ۳.۴ درصد است / ۸ هزار میلیارد تومان پروژه صنعتی در استان کرمان آماده بهره‌برداری است

در کشت گلخانه‌ای از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم / استان کرمان در تولید انرژی خورشیدی و بادی، بهترین موقعیت را در کشور دارد / علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران چینی برای کار در استان کرمان

جریمه شدن برخی از جایگاه داران سوخت در کرمان / کاهش 16 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)