کد خبر: ۳۳۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
ارسال به دوستان
ذخیره
ائمه جمعه در خطبه های خود چه گفتند:
به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها شهادت طهرانی و موضوع غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای از محورهای مهم سخنان این هفته ائمه جمعه استان بود. همچنین مسئله برجام و مذاکره دیگر محورهای مهم خطبه های ائمه را تشکیل می داد.ائمه جمعه همچنین به ایجاد وحدت و پرهیز تفرقه افکنی تاکید داشتند.

به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها شهادت طهرانی و موضوع غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای از محورهای مهم سخنان این هفته ائمه جمعه استان بود. همچنین مسئله برجام و مذاکره دیگر محورهای مهم خطبه های ائمه را تشکیل می داد.ائمه جمعه همچنین به ایجاد وحدت و پرهیز تفرقه افکنی تاکید داشتند.

نام خطیب نام شهر  در خطبه های خود چه گفتند

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی
کرمان 

هر دو دیدگاه که مذاکره باید انجام شود یا انجام نشود الان اعتقاد دارد که با آمریکایی ها هیچ وقت نمی توان مذاکره کرد.

آنجا که که مقام ها انتصابی است سعی می کنیم افرادی را در صحنه بفرستیم که بستر را برای کسب منصب خود مهیا کنیم.

در احراز مقام های انتخابی وعده های زیادی می دهیم، اصلا ابایی نداریم از اینکه چه حرفی می زنیم از طرف دیگر فرض مثال به منصب هم رسیدید بعد از آن قرار هست چه اتفاقی بیفتد و به چه چیز ارزشمندی برسید.

پرده های تعصب ها، ملی گرایی ها موجب غفلت از عالم آخرت می شود، لجاجت اجازه نمی دهد به حق پاسخ مثبت بدهد اما خداوند در قیامت همه پرده ها را کنار می زند، آن روز همه می فهمیم همه مقام های دنیوی مثمر ثمر نبوده است.

شنیده می شود صداهای که به دنبال به هم زدن وحدت هستند که امری اشتباه است.

آمریکا تنها پای میز مذاکره با آن کشورهایی که خواهان مذاکره اند می نشیند و جز تعدادی عکس که در تاریخ ماندگار باشد چیزی از برگزاری مذاکره دریافت نمی شود و به هیچکدام از تعهدات خود عمل نمی کنند.

وقتی شعار گفت و گوی تمدن ها داده شده آن ها ایران را مرکز شرارت نامیدند و وقتی دولت یک مقدار گرایش پیدا کرد که مذاکره کند تحریم های لایه لایه را علیه ایران شروع کردند و اتفاق برجامی که نفس گیر و وقت گیر که ماه ها و روزها روی آن ها کار شد اما با کمال وقاحت از برجام بیرون امدند .

 حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر جیرفت

آمریکا توان پرداخت هزینه جنگ با ایران را ندارد لذا از طریق جنگ روانی به میدان آمده است.

نسبت دادن لقب‌هایی همچون کدخدا و ابرقدرت به آمریکا موجب ترس و سبب می‌شود تا در مقابل چنین کشوری که رو به نابودی است سر تعظیم فرو بیاوریم.

برخی می گویند باید سند ۲۰۳۰ و قراردادهای اف ای تی اف را بپذیریم لذا این نوع تفکر، غیرانقلابی و ناشی از جنگ روانی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند نباید همچنان که مدتی بیهوده منتظر برجام ماندیم معطل مسائل اروپا باشیم لذا نباید پیشرفت مملکت مختل شود.

نباید در انتخابات احساسی تصمیم بگیریم لذا انسان انقلابی باید از کاندیداها سئوال کند که هزینه‌های زیاد تبلیغات از کجا آمده است.

اگر افراد معامله‌گر در مجلس وارد شوند آنجا هم دنبال تامین نیازهای اطرافیان خود هستند

حجت الاسلام سید محمود حسینی

سیرجان

اعتماد و مذاکره با آمریکا اشتباه است و هیچ نتیجه ای ندارد و آنها هیچ امتیازی نخواهند داد و کلید حل مشکلات اقتصادی مردم از جمله گرانی و تورم و کم شدن ارزش پول ملی رونق تولید است و ما نیز نباید در انتظار اقدامات اروپایی ها باشیم و معطل بمانیم و ضرورت دارد همه توان خود را برای رونق تولید بکار گیریم.

غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای موجب خوشحالی و رضایت ملت ایران و پاسخی به بد عهدی اروپایی ها در نقض برجام است. همه مراجع ما استفاده منفی از این علم روز و یا ساخت بمب اتم حرام دانسته و نهی می کنند اما ما نمی دانیم مشکل اروپا و آمریکا چیست که نگران پیشرفت ملت ایران و استفاده از علم و فناوری هسته ای هستند.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور رفسنجان

باید حرمت نماد اهل سنت رعایت شود و این موضوع واجب است و اگر کسی توهین و جسارت کند کار حرامی مرتکب شده و قابل پیگرد قانونی است.

بعضی هزینه سازش را کمتر از مقابله عنوان می‌کنند اما ایستادگی و مقاومت هزینه‌اش کمتر از سازش و مذاکره‌های پوچ و بی‌ارزش است.


حجت‌الاسلام علی رفیعی
فاریاب

امروز وحدت به عنوان یک گفتمان در آمده است و دشمن به جای جنگ‌های مرزی و تجاوز مستقیم به جنگ هویتی دست زده است.

کسانی که حرف‌های تفرقه‌افکن می‌زنند و سبب چند قطبی‌شدن مردم می‌شوند پرهیز کنند.

 

حجت‌الاسلام رضا سالاری

عنبرآباد وظیفه همه مسئولان و ملت ایران است اگر صلاح مملکت را خواستارند، تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب کنند در عنبرآباد شنیده می‌شود، عده قلیلی از مسئولان از جایگاه خود سوءاستفاده می‌کنند که اگر روزی وظیفه خود بدانم اسم آن‌ها از تریبون مقدس نماز جمعه اعلام می کنم.

حجت‌الاسلام منتظری

انار

باشوخی‌ها و مطالب سخیف و رکیک و بعضی از موسیقی‌های مسئله‌دار نمی‌توان مردم را شاد کرد شهرستان انار دارای مشکلات زیادی است که این برنامه‌های به اصطلاح شادکننده گرهی از مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باز نمی‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

دستگیری جاعل فراری در کرمان

عناصر اصلی ناآرامی‌های اخیر در استان کرمان دستگیر شدند/ هیچ ناآرامی در استان کرمان گزارش نشده است

دانش فنی تکواندو به استان‌ها منتقل شده است / زمینه شکوفایی استعدادهای سراسر کشور را فراهم می‌کنیم

عناصر اصلی ناامنی‌های منطقه چاه‌دادخدا استان کرمان دستگیر شدند

در کشت گلخانه‌ای از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم / استان کرمان در تولید انرژی خورشیدی و بادی، بهترین موقعیت را در کشور دارد / علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران چینی برای کار در استان کرمان

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

کوههای اطراف شهر کرمان سپید پوش شدند

تیم فوتبال جوانان زیر ۱۷ سال مس کرمان، فاتح رقابت‌های قهرمانی استان شد

جریمه شدن برخی از جایگاه داران سوخت در کرمان / کاهش 16 درصدی مصرف بنزین در استان کرمان

استاندار: در شهرستان‌های جنوبی تصمیمات جلسات قبلی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجرا نشده و باعث رونق قاچاق سوخت شده بود/معاون سیاسی، امنیتی استاندار کرمان:جدا شدن صف مردم از شورشگران اتفاقات را در نطفه خفه کرد/سردار ناظری:یکی از دلایل افزایش قیمت بنزین قاچاق سوخت بود

پربازدید ها

«عبدالرضا داوری» به اتهام همکاری با آمدنیوز بازداشت شد

اداره اطلاعات استان، ورود پول‌های کثیف و آلوده به انتخابات را شناسایی و اعلام کند/ تدابیر لازم جهت جلوگیری از جرائم انتخاباتی اندیشیده شود/ دادستان‌ها، خارج از نوبت به جرائم انتخاباتی رسیدگی کنند/استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزد‌های انتخاباتی جرم محسوب می‌شود/دادستان مرکز استان به جرائم انتخاباتی در فضای مجازی ورود کند

زمان آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

زمان آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد

اعتراضات مسالمت‌آمیز حق مردم است/در اعتراضات اخیر تخریب، شورش و درگیری‌ها هدایت شده بود/ تمام بحث گرانی بنزین متوجه دولت نمی‌شود/هزار تومان قیمت عرفی برای بنزین نبود/در نظام‌های دموکراتیک و مردمی راهکار‌ها و روش‌های قانونی و امن برای اعتراضات مسالمت‌آمیز پیش بینی شده/جراحی اقتصادی در زمینه حامل‌های انرژی لازم بود

ملت ایران اجازه نداد آب به آسیاب دشمن ریخته شود

دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم / تحریم‌های فعلی حالا حالاها خواهد بود؛ اینکه امید داشته باشیم یک یا دو سال دیگر تمام می‌شود، باطل است

هیچ حزب و تشکلی درخواست مجوز راهپیمایی نداده‌ است

هیچ حزب و تشکلی درخواست مجوز راهپیمایی نداده‌ است

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)