کد خبر: ۳۳۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
ارسال به دوستان
ذخیره
ائمه جمعه در خطبه های خود چه گفتند:
به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها شهادت طهرانی و موضوع غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای از محورهای مهم سخنان این هفته ائمه جمعه استان بود. همچنین مسئله برجام و مذاکره دیگر محورهای مهم خطبه های ائمه را تشکیل می داد.ائمه جمعه همچنین به ایجاد وحدت و پرهیز تفرقه افکنی تاکید داشتند.

به گزارش گفتارنو و به نقل از خبرگزاری ها شهادت طهرانی و موضوع غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای از محورهای مهم سخنان این هفته ائمه جمعه استان بود. همچنین مسئله برجام و مذاکره دیگر محورهای مهم خطبه های ائمه را تشکیل می داد.ائمه جمعه همچنین به ایجاد وحدت و پرهیز تفرقه افکنی تاکید داشتند.

نام خطیب نام شهر  در خطبه های خود چه گفتند

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی
کرمان 

هر دو دیدگاه که مذاکره باید انجام شود یا انجام نشود الان اعتقاد دارد که با آمریکایی ها هیچ وقت نمی توان مذاکره کرد.

آنجا که که مقام ها انتصابی است سعی می کنیم افرادی را در صحنه بفرستیم که بستر را برای کسب منصب خود مهیا کنیم.

در احراز مقام های انتخابی وعده های زیادی می دهیم، اصلا ابایی نداریم از اینکه چه حرفی می زنیم از طرف دیگر فرض مثال به منصب هم رسیدید بعد از آن قرار هست چه اتفاقی بیفتد و به چه چیز ارزشمندی برسید.

پرده های تعصب ها، ملی گرایی ها موجب غفلت از عالم آخرت می شود، لجاجت اجازه نمی دهد به حق پاسخ مثبت بدهد اما خداوند در قیامت همه پرده ها را کنار می زند، آن روز همه می فهمیم همه مقام های دنیوی مثمر ثمر نبوده است.

شنیده می شود صداهای که به دنبال به هم زدن وحدت هستند که امری اشتباه است.

آمریکا تنها پای میز مذاکره با آن کشورهایی که خواهان مذاکره اند می نشیند و جز تعدادی عکس که در تاریخ ماندگار باشد چیزی از برگزاری مذاکره دریافت نمی شود و به هیچکدام از تعهدات خود عمل نمی کنند.

وقتی شعار گفت و گوی تمدن ها داده شده آن ها ایران را مرکز شرارت نامیدند و وقتی دولت یک مقدار گرایش پیدا کرد که مذاکره کند تحریم های لایه لایه را علیه ایران شروع کردند و اتفاق برجامی که نفس گیر و وقت گیر که ماه ها و روزها روی آن ها کار شد اما با کمال وقاحت از برجام بیرون امدند .

 حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر جیرفت

آمریکا توان پرداخت هزینه جنگ با ایران را ندارد لذا از طریق جنگ روانی به میدان آمده است.

نسبت دادن لقب‌هایی همچون کدخدا و ابرقدرت به آمریکا موجب ترس و سبب می‌شود تا در مقابل چنین کشوری که رو به نابودی است سر تعظیم فرو بیاوریم.

برخی می گویند باید سند ۲۰۳۰ و قراردادهای اف ای تی اف را بپذیریم لذا این نوع تفکر، غیرانقلابی و ناشی از جنگ روانی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند نباید همچنان که مدتی بیهوده منتظر برجام ماندیم معطل مسائل اروپا باشیم لذا نباید پیشرفت مملکت مختل شود.

نباید در انتخابات احساسی تصمیم بگیریم لذا انسان انقلابی باید از کاندیداها سئوال کند که هزینه‌های زیاد تبلیغات از کجا آمده است.

اگر افراد معامله‌گر در مجلس وارد شوند آنجا هم دنبال تامین نیازهای اطرافیان خود هستند

حجت الاسلام سید محمود حسینی

سیرجان

اعتماد و مذاکره با آمریکا اشتباه است و هیچ نتیجه ای ندارد و آنها هیچ امتیازی نخواهند داد و کلید حل مشکلات اقتصادی مردم از جمله گرانی و تورم و کم شدن ارزش پول ملی رونق تولید است و ما نیز نباید در انتظار اقدامات اروپایی ها باشیم و معطل بمانیم و ضرورت دارد همه توان خود را برای رونق تولید بکار گیریم.

غنی سازی اورانیوم ۲۰ در صد و دستیابی مجدد به انرژی هسته ای موجب خوشحالی و رضایت ملت ایران و پاسخی به بد عهدی اروپایی ها در نقض برجام است. همه مراجع ما استفاده منفی از این علم روز و یا ساخت بمب اتم حرام دانسته و نهی می کنند اما ما نمی دانیم مشکل اروپا و آمریکا چیست که نگران پیشرفت ملت ایران و استفاده از علم و فناوری هسته ای هستند.

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور رفسنجان

باید حرمت نماد اهل سنت رعایت شود و این موضوع واجب است و اگر کسی توهین و جسارت کند کار حرامی مرتکب شده و قابل پیگرد قانونی است.

بعضی هزینه سازش را کمتر از مقابله عنوان می‌کنند اما ایستادگی و مقاومت هزینه‌اش کمتر از سازش و مذاکره‌های پوچ و بی‌ارزش است.


حجت‌الاسلام علی رفیعی
فاریاب

امروز وحدت به عنوان یک گفتمان در آمده است و دشمن به جای جنگ‌های مرزی و تجاوز مستقیم به جنگ هویتی دست زده است.

کسانی که حرف‌های تفرقه‌افکن می‌زنند و سبب چند قطبی‌شدن مردم می‌شوند پرهیز کنند.

 

حجت‌الاسلام رضا سالاری

عنبرآباد وظیفه همه مسئولان و ملت ایران است اگر صلاح مملکت را خواستارند، تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب کنند در عنبرآباد شنیده می‌شود، عده قلیلی از مسئولان از جایگاه خود سوءاستفاده می‌کنند که اگر روزی وظیفه خود بدانم اسم آن‌ها از تریبون مقدس نماز جمعه اعلام می کنم.

حجت‌الاسلام منتظری

انار

باشوخی‌ها و مطالب سخیف و رکیک و بعضی از موسیقی‌های مسئله‌دار نمی‌توان مردم را شاد کرد شهرستان انار دارای مشکلات زیادی است که این برنامه‌های به اصطلاح شادکننده گرهی از مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باز نمی‌کند.

آخرین اخبار

رهبر انقلاب: دولت باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهد/ توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است/نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود

ثبت80مبتلاکرونا و 12فوتی طی 24ساعت

توقیف ۹۴ دستگاه خودرو و موتورسیکلت درطرح پاکسازی تفرجگاه ها

رویکرد استان کرمان از کشاورزی در حال تبدیل شدن به صنعتی است

مجموع مبتلایان به کرونا حوزه سلامت سیرجان به 90نفر رسید

کاهش 25درصد پروانهای بهره برداری چاه آب در رفسنجان،بردسیر، ارزوییه، سیرجان، شهربابک و زرند

حقوق رسانه‌ها به رسمیت شناخته نمی‌شود/ دوره‌های آموزشی، دستور کار دائمی خانه مطبوعات است

رسانه های حرفه ای از رسانه های غیر حرفه ای وافراد غیر متخص تفکیک شوند

حداقل حقوق تامین اجتماعی به 2میلیون و 750هزار تومان رسید

کشف 26 تن آرد قاچاق در بم

پربازدید ها

انتقاد نماینده مجلس از هزینه های 700هزار تومانی تست تشخیص کرونا

آقای احمدی نژاد، فشارهای اقتصادی حافظه مردم را مختل نکرده است

سیاست اسلام در تقابل با جبهه کفر تبعیت از کلام ولی فقیه است/میز مذاکره تضمین کننده امنیت نیست/تورم، فساد و گرانی اولویت های اصلی مجلس جدید باشند/ وجود نیروهای نفوذی در بدنه دستگاه ها شرایط اقتصادی را وخیم کرده است/ بی تدبیری مدیران دولت تدبیر و امید گرانی مسکن را به ارمغان آورد/بد حجابی در خانواده های مذهبی هم ورود پیدا کرده است

رسانه های حرفه ای از رسانه های غیر حرفه ای وافراد غیر متخص تفکیک شوند

رهبر انقلاب: دولت باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهد/ توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است/نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)