کد خبر: ۳۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها را بخش روابط عمومی دانست و گفت: باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه ویژه کنیم.

علیرضا دادگر، رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان در نشست روابط عمومی هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های کرمان گفت: یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها بخش روابط عمومی و امور رسانه است که باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه خاص و ویژه کنیم.

او به گله مندی رئیس هیئت فوتبال استان در رابطه با روابط عمومی هیئت‌های شهرستان‌ها اشاره کرد و بیان داشت: مراتب این گله مندی کاملاً بجاست که ما می‌شنویم و حتماً این موارد را با دوستانمان در شهرستان‌ها در میان خواهیم گذاشت.

دادگر یکی از محیط‌هایی که مورد توجه همه مردم است را محیط ورزش دانست و افزود: در میان ورزش‌ها یکی از مهمترین و شاخص‌ترین بخش‌ها و رشته ها، فوتبال است که سرآمد تمام ورزش‌ها شده و تمام رشته‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده است.

او تصریح کرد: امیدواریم دوستان روابط عمومی نیز این موضوع را درک کنند و علیرغم مشکلاتی که وجود دارد و ما به آن‌ها واقف هستیم، نسبت به اهمیت دادن به این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

دادگر با بیان اینکه در مرکز استان، آمادگی هر گونه همکاری در زمینه آموزش را داریم، بیان داشت: در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی در این حوزه از سال قبل برنامه ریزی داشته ایم و در حقیقت بحث آموزش در تمامی بخش‌ها را (به ویژه در بخشی که می‌تواند عملکرد یک گروه عظیمی را به شکلی مناسب و قابل توجهی را به جامعه عرضه کند) یکی از واجبات می‌دانیم.

او از برگزاری جلسه با روسای هیئت‌های شهرستانی خبر داد و افزود: در بحث آموزش نیز تلاش کنیم با تمام وجود و به هر شکل ممکن در خدمت دوستان باشیم و کلاس‌هایی برگزار کنیم تا عزیزان با آگاهی، اشراف و تسلط به بحث روابط عمومی و امور رسانه، در حوزه‌ای که به آن‌ها واگذار شده به شکل مفید و موثری مثمرالثمر باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

واکسن تنها سلاح ریشه کنی کرونا، است

دستگیری سارق با ۴۸ فقره سرقت در کرمان

موافقت وزارت بهداشت با تخصیص واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال در شهرستانهای شرقی و جنوبی استان کرمان

واکسن مشترک ایران و کوبا می‌تواند یکی از موفق ترین واکسن‌های دنیا باشد/متاسفانه رعایت پروتکل‌ها به حداقل رسیده است/از مردمی که برای تزریق واکسن، معطل شدند عذرخواهی می‌کنیم

حریرچی: تعطیلی ۶ روزه فایده‌ای نداشته / در همین تعطیلات، رعایت دستورالعمل‌ها در تهران، البرز، قم، مازندران و گیلان به کمتر از ۴۰ درصد رسیده / در تهران رستوران‌های معروف، پُرِ پُر است؛ هیچ کس هم ماسک ندارد / ۲۰ تا ۲۸ درصد افراد گفته اند واکسن نمی‌زنند؛ در اغلب شهرستان‌ها، مراکز واکسیناسیون در نیمی از ساعات کاری خود مراجعه کننده ندارند

برجام امضا نشود، قیمت‌ها قابل کنترل نخواهد بود/ وضعیت بارش‌ها در جنوب کرمان فاجعه است

مصوبه مجلس دست و پای ما را در مذاکرات بست/ در FATF دولت کار خود را انجام داد و اکنون یک جای دیگر گیر کرده

جشن‌های دهه ولایت در ۲۲ شهرک و ۶ مکان عمومی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

از سلطان شکر و سکه به سلطان سیمان رسیدیم!؟

ملاقات الکترونیک زندانیان در کرمان/ دستگاه قضا به دنبال الکترونیکی کردن پرونده هاست

پر بحث

فوری/علی زینی وند استاندار کرمان شد+ سوابق   (۱۰ نظر)

دوازده‌گانه‌ای برای سومین استاندار دولت دوازدهم؛ تا ریشه در آب است، امید ثمری هست   (۹ نظر)

آتشی که دانشمند روشن کرد/ فرماندار: موضوع را پیگیری می‌کنیم   (۵ نظر)

دکتر حمیده واعظی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان شد   (۴ نظر)

ظریف رسم رفاقت را به جا آورد   (۳ نظر)

حذف علی لاریجانی از انتخابات ریاست‌جمهوری   (۳ نظر)

پس از کرونا بازآموزی دروس پایه در مقطع ابتدایی ضروری است/ نظام آموزشی کشور تئوری محور است   (۲ نظر)

جلسات ما سیاهی‌لشکر ندارد/ با کسی در زمینه‌ی داستان شوخی و تعارف ندارم/آبرو و اعتبار برآمده از سبک زندگی و زیست آدم‌هاست /موفقیت نویسنده‌ها برآمده از رنج و دردها و سخت‌هایی است که کشیده‌اند   (۲ نظر)

شرق: شلیک یک یا چند موشک به اسرائیل زمین بازی را عوض می‌کند و ایران در معرض محکومیت بین‌المللی قرار می‌گیرد/ جوان: اگر اقدام مشخصی در زمینه ترور شهید فخری زاده صورت نگیرد، دشمن برای تهدیدات ایران ارزش چندانی قائل نمی‌شود/ایران: پیوند دادن ترور شهید فخری زاده با برجام بی‌پایه است؛ مگر در سال 88 که شهید مسعود علی‌محمدی ترور شد، اساساً برجامی وجود داشت؟   (۲ نظر)

در انتخابات 1400 شرکت کنیم حتی اگر شکست بخوریم/ تحریم‌های اقتصادی آمریکا، به رای آوردن جریان اصولگرایی کمک می‌کند/نواصولگرایان دارند از تاکتیک های اصلاح طلبان استفاده می‌کنند/ حذف رقیب برای آینده انقلاب اسلامی، آفت بد و خطرناکی است   (۲ نظر)