کد خبر: ۳۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها را بخش روابط عمومی دانست و گفت: باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه ویژه کنیم.

علیرضا دادگر، رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان در نشست روابط عمومی هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های کرمان گفت: یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها بخش روابط عمومی و امور رسانه است که باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه خاص و ویژه کنیم.

او به گله مندی رئیس هیئت فوتبال استان در رابطه با روابط عمومی هیئت‌های شهرستان‌ها اشاره کرد و بیان داشت: مراتب این گله مندی کاملاً بجاست که ما می‌شنویم و حتماً این موارد را با دوستانمان در شهرستان‌ها در میان خواهیم گذاشت.

دادگر یکی از محیط‌هایی که مورد توجه همه مردم است را محیط ورزش دانست و افزود: در میان ورزش‌ها یکی از مهمترین و شاخص‌ترین بخش‌ها و رشته ها، فوتبال است که سرآمد تمام ورزش‌ها شده و تمام رشته‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده است.

او تصریح کرد: امیدواریم دوستان روابط عمومی نیز این موضوع را درک کنند و علیرغم مشکلاتی که وجود دارد و ما به آن‌ها واقف هستیم، نسبت به اهمیت دادن به این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

دادگر با بیان اینکه در مرکز استان، آمادگی هر گونه همکاری در زمینه آموزش را داریم، بیان داشت: در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی در این حوزه از سال قبل برنامه ریزی داشته ایم و در حقیقت بحث آموزش در تمامی بخش‌ها را (به ویژه در بخشی که می‌تواند عملکرد یک گروه عظیمی را به شکلی مناسب و قابل توجهی را به جامعه عرضه کند) یکی از واجبات می‌دانیم.

او از برگزاری جلسه با روسای هیئت‌های شهرستانی خبر داد و افزود: در بحث آموزش نیز تلاش کنیم با تمام وجود و به هر شکل ممکن در خدمت دوستان باشیم و کلاس‌هایی برگزار کنیم تا عزیزان با آگاهی، اشراف و تسلط به بحث روابط عمومی و امور رسانه، در حوزه‌ای که به آن‌ها واگذار شده به شکل مفید و موثری مثمرالثمر باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

سوختگی در ایران ۸ برابر میانگین جهانی است

به خاطر استخوان‌هایتان ۷ ماده غذایی را هرگز نخورید

تجمع سگ‌های ولگرد در محوطه دانشگاه علوم پزشکی کرمان / نبود دیوار دانشگاه خطری برای دانشجویان کرمان

ضربه به ۶ باند قاچاق مواد مخدر در شرق استان کرمان

دولتی‌ها اصل بی‌طرفی در سلامت انتخابات را مد نظر داشته باشند

۱۴ میلیون و ۹۴۷ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

کشف دلستر‌های تاریخ مصرف گذشته در سیرجان 

مردم به مراکز غیر مجاز تبدیل سوخت مراجعه نکنند / با مصوبه جدید دولت خودروها به طور رایگان گازسوز می‌شوند

مردم به مراکز غیر مجاز تبدیل سوخت مراجعه نکنند / با مصوبه جدید دولت خودروها به طور رایگان گازسوز می‌شوند

فعلا باید به پراید اصلاحات اکتفا کنیم/باید با مردم وارد یک گفت‌وگوی انتقادی بشویم/ اصلاح‌طلبان در مجلس دهم اکثریت نبودند/ برای حفظ ثبات کشور و خروج از شرایط موجود راهی جز مشارکت فعالانه در انتخابات نداریم/ همه کاسه و کوزه‌ها را می‌خواهند سر اصلاح‌طلبان بشکنند/ اصولگرایان وقتی نگران معیشت مردم می‌شوند که رقیب‌شان در قدرت است

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۲ نظر)