کد خبر: ۳۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها را بخش روابط عمومی دانست و گفت: باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه ویژه کنیم.

علیرضا دادگر، رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان کرمان در نشست روابط عمومی هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های کرمان گفت: یکی از مهمترین ارکان سازمان‌ها بخش روابط عمومی و امور رسانه است که باید به اهمیت آن در عصری که به شدت در معرض بمباران اطلاعاتی هستیم، توجه خاص و ویژه کنیم.

او به گله مندی رئیس هیئت فوتبال استان در رابطه با روابط عمومی هیئت‌های شهرستان‌ها اشاره کرد و بیان داشت: مراتب این گله مندی کاملاً بجاست که ما می‌شنویم و حتماً این موارد را با دوستانمان در شهرستان‌ها در میان خواهیم گذاشت.

دادگر یکی از محیط‌هایی که مورد توجه همه مردم است را محیط ورزش دانست و افزود: در میان ورزش‌ها یکی از مهمترین و شاخص‌ترین بخش‌ها و رشته ها، فوتبال است که سرآمد تمام ورزش‌ها شده و تمام رشته‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده است.

او تصریح کرد: امیدواریم دوستان روابط عمومی نیز این موضوع را درک کنند و علیرغم مشکلاتی که وجود دارد و ما به آن‌ها واقف هستیم، نسبت به اهمیت دادن به این بخش اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

دادگر با بیان اینکه در مرکز استان، آمادگی هر گونه همکاری در زمینه آموزش را داریم، بیان داشت: در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی در این حوزه از سال قبل برنامه ریزی داشته ایم و در حقیقت بحث آموزش در تمامی بخش‌ها را (به ویژه در بخشی که می‌تواند عملکرد یک گروه عظیمی را به شکلی مناسب و قابل توجهی را به جامعه عرضه کند) یکی از واجبات می‌دانیم.

او از برگزاری جلسه با روسای هیئت‌های شهرستانی خبر داد و افزود: در بحث آموزش نیز تلاش کنیم با تمام وجود و به هر شکل ممکن در خدمت دوستان باشیم و کلاس‌هایی برگزار کنیم تا عزیزان با آگاهی، اشراف و تسلط به بحث روابط عمومی و امور رسانه، در حوزه‌ای که به آن‌ها واگذار شده به شکل مفید و موثری مثمرالثمر باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

آیت‌الله مکارم شیرازی:مجلسیان جز انتقاد، هیچ راهکار عملی برای گرانی ارائه نداده اند

کرمان در وضعیت هشدار قرار گرفت

در شبانه روز گذشته 13نفر در اثر ابتلا به کرونا جان باختند/شمار بستری شدگان به 334نفر رسید

سارق قطعات خودرو در کرمان دستگیر شد / اعتراف به ۱۸ فقره سرقت

کاهش مواجه چهره به چهره افراد در محیط‌های کاری/عدم استفاده از لوازم التحریر مشترک

دستگیری تعدادی از عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان

تنها 10هزار تن از70هزار تن شکر مورد نیاز استان با ارز یارانه ای تامین می شود/ اختلاف قیمت کالاها در بازار، بدبینی در جامعه را گسترش می‌دهد

تایید انتقال ویروس کرونا از طریق هوا/10تا 15درصد جمعیت استان کرونا دارند

سیدجلال طباطبایی بازیگر شب‌های برره درگذشت

اعتراض ارگان قالیباف به رفتار نمایندگان: حتما باید رهبرانقلاب تذکر دهند؟

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۶ نظر)

کلیه آموزشگاه های آرایشگری تعطیل است/ اصلاح صورت در هیچ یک از آرایشگاه ها انجام نمی شود/ هیچ ماسکی در اختیار اتحادیه گذاشته نشده است/ حاشیه شهر اطلاعات چندانی ندارند و مسئله را جدی نگرفتند   (۱۳ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

مصرف آب شرب از غیر شرب باید جدا شود / استان کرمان با بحران شدید‌ آب روبه‌رو است   (۲ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)