کد خبر: ۳۳۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم رفسنجان و انار:
نماینده مردم رفسنجان و انار از توزیع نامناسب امکانات دولتی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: سهم توزیع امکانات در رفسنجان کمتر از ۲۵ درصد نسبت به جنوب استان کرمان است.

احمد انارکی‌محمدی در شورای ورزش شهرستان رفسنجان با حضور معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: مشکلات ورزشی شهرستان زیاد است و با توجه به سرانه و امکانات ورزشی نیازمند کمک و مساعدت هستیم.

وی تصریح کرد: رفسنجان به عنوان شهرستان برخوردار تلقی شده که شاخصه‌های برخورداری آن جاده‌ها، دانشگاه‌ها و امکاناتی است که وجود دارد اما در خصوص توزیع امکانات نسبت به جنوب استان سهم دولتی ما کمتر از ۲۵ درصد است و اکثر زیرساخت‌های شهرستان توسط خیران ایجاد شده است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس افزود: قهرمانان و نام‌آورانی از رفسنجان از جمله فوتبالیست‌های ما در دنیا مانند سامره و علیزاده و قهرمانانی مانند منصور پورمیرزایی داریم که افتخارات شهرستان هستند.

انارکی‌محمدی ادامه داد: ظرفیت اسب این شهرستان خیلی بالاست وجود بیش از سه هزار اسب در رفسنجان این شهرستان را به قطب اسب کشور تبدیل کرده است و علاقمندان زیادی دارد و هر ساله مسابقات زیبایی در رفسنجان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هرجا شهردار پارک ایجاد کرده ما هم قول زمین چمن در کنار آن دادیم و نسبت به انجام آن اهتمام داریم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در بحث سالن‌های ورزشی نیازمند سالن جدید حداقل با پنج هزار نفر هستیم که اگر دولت آغازگر آن باشد خیران پای کار خواهند بود.

انارکی محمدی بیان داشت: ۴۰ زمین چمن مصنوعی در رفسنجان و انار در دست ساخت داریم که ۲۲ مورد به بهره برداری رسیده و ۱۸ مورد هم تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

سوختگی در ایران ۸ برابر میانگین جهانی است

به خاطر استخوان‌هایتان ۷ ماده غذایی را هرگز نخورید

تجمع سگ‌های ولگرد در محوطه دانشگاه علوم پزشکی کرمان / نبود دیوار دانشگاه خطری برای دانشجویان کرمان

ضربه به ۶ باند قاچاق مواد مخدر در شرق استان کرمان

دولتی‌ها اصل بی‌طرفی در سلامت انتخابات را مد نظر داشته باشند

۱۴ میلیون و ۹۴۷ هزار سهم در بورس کرمان معامله شد

کشف دلستر‌های تاریخ مصرف گذشته در سیرجان 

مردم به مراکز غیر مجاز تبدیل سوخت مراجعه نکنند / با مصوبه جدید دولت خودروها به طور رایگان گازسوز می‌شوند

مردم به مراکز غیر مجاز تبدیل سوخت مراجعه نکنند / با مصوبه جدید دولت خودروها به طور رایگان گازسوز می‌شوند

فعلا باید به پراید اصلاحات اکتفا کنیم/باید با مردم وارد یک گفت‌وگوی انتقادی بشویم/ اصلاح‌طلبان در مجلس دهم اکثریت نبودند/ برای حفظ ثبات کشور و خروج از شرایط موجود راهی جز مشارکت فعالانه در انتخابات نداریم/ همه کاسه و کوزه‌ها را می‌خواهند سر اصلاح‌طلبان بشکنند/ اصولگرایان وقتی نگران معیشت مردم می‌شوند که رقیب‌شان در قدرت است

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۲ نظر)