کد خبر: ۳۳۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
ارسال به دوستان
ذخیره
اختصاصی/ رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان مطرح کرد
حجت الاسلام علی توکلی امروز یازدهم آذرماه در دومین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرمان در محل فرمانداری با بیان این که برای صرف معرفی کردن خودتان هم ثبت نام نکنید، افزود: این قبیل ثبت نام کنندگان بیهوده هیئت اجرایی و هیئت نظارت را درگیر نکنند.

برای آزماش و محک خودتان ثبت نام نکنید/ناظرین باید حرکات و رفتار دست اندرکاران برگزاری انتخابات، رأی دهندگان و حتی نامزدها را کنترل کنند

گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار: رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند برای آزماش و محک خودتان ثبت نام نکنید که آیا تایید میشوید یا خیر؟

به گزارش گفتارنو، حجت الاسلام علی توکلی امروز یازدهم آذرماه در دومین روز از ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کرمان در محل فرمانداری با بیان این که برای صرف معرفی کردن خودتان هم ثبت نام نکنید، افزود: این قبیل ثبت نام کنندگان بیهوده هیئت اجرایی و هیئت نظارت را درگیر نکنند.

وی ادامه داد: ما به دنبال یک مجلسی هستیم که هم دارای برنامه و عملکرد شفاف باشد و هم همتراز انقلاب باشد.

حجت الاسلام توکلی همچنین اضافه کرد: مجلس باید خیلی بصیر باشد و نسبت به حوادثی که در دنیا و کشور رخ می‌دهد فوری موضع گیری کند تا بتواند انقلاب را از جایگاهی که هست ارتقا دهد.

رییس هیأت نظارت بر انتخابات استان در خصوص نظارت بر روند ثبت نام در انتخابات نیز گفت:  نظارت جزو لاینفک برگزاری هر انتخاباتی است و ناظرین باید چه در زمان ثبت نام و چه در زمان رأی گیری و شمارش آرا بر صفر تا صد روند آن نظارت کنند و این ها باید تماما منطبق با قانون باشد.

وی خاطرنشان کرد: در بحث نظارت با توجه به آموزش هایی که ناظرین دیدند باید تمام حرکات رفتار و اقدامات دست اندرکاران برگزاری انتخابات و رأی دهندگان و حتی نامزدها را زیر نظر داشته و کنترل کنند که خلاف قانون عمل نشود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می شود/ اگر رونق تولید می خواهیم باید مسیر صادرات باز شود

موسسه خیریه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است+ فیلم

از تحریم های خارجی هراسی نیست، شکایت ها از تحریم های داخلی است / در خصوص برگشت ارز باید تمهیداتی اندیشیده شود / وزارت خارجه باید بستر صادرات را مهیا کند

مجلس و مدیران عالی کشور تکلیف اف‌ای‌تی‌اف را مشخص کنند /شناخت بازارهای خارجی یکی از مشکلات صادرکنندگان است

امروز امورات کشور با ارزحاصل از صادرات غیرنفتی تامین می‌شود/ اگر رونق تولید می‌خواهیم باید مسیر صادرات باز شود/صادرکنندگان غیرنفتی را نمی‌دیدیم /مشکلات به دلیل کج سلیقگی‌ها و کج فهمی‌هایی برخی مسوولان دولتی است

غلظت ریزگردها در فهرج به ۴۶ برابر حد مجاز رسید / تنفس فهرجی‌ها با مشکل مواجه شده است

از تحریم‌های داخلی شکایت داریم نه خارجی! / هزینه تامین مالی در ایران چندین برابر کشورهای دیگر است / باید رایزنان بازرگانی و وزارت امور خارجه بستر صادرات را فراهم کنند  

احداث پیست موتورسواری در منطقه ویژه رفسنجان

ماجرای قرص های مشکوک در کیک های خوراکی چیست؟

پیش بینی بارش پراکنده در ارتفاعات جنوب کرمان

پربازدید ها

امیدواریم شورای نگهبان سیاست انقباضی خودش را کمتر کند/چهره‌ها می‌گویند ما اگر بیاییم رد صلاحیتمان می‌کنند پس چرا بیاییم؟/این دوره صرفا گزینه‌های که اصلاح طلب باشند مورد حمایت قرار می‌گیرند

تنها خواسته ما تاسیس یک تشکل دانشجوئی اسلامی است/ ما هم به گرانی بنزین انتقاد داریم اما صحیح است به رئیس جمهور و دولت توهین کنیم؟

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)

پرطرفدارترین ها

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۱ نظر)