کد خبر: ۳۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
ارسال به دوستان
ذخیره
اختصاصی/ در جلسه شورای شهر مطرح شد:
عالم زاده در خصوص محوطه فضای سبز جلوی شهرداری گفت: محوطه شهرداری در اختیار شهرداری نیست و در اختیار سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری است.

اگر سرمایه گذار فاضلاب به نظم نرسد کارشان را تعطیل می کنیم/محوطه شهرداری در اختیار شهرداری نیست! /مصوبه اصلاح عوارض صنفی به شورای حل اختلاف ارجاع شده استعکس تزیینی است

گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار: منصور ایرانمنش عضو شورای شهر در جلسه عصر دیروز شورا خطاب به شهرداری از حفاری های آب و فاضلاب سطح شهر، محوطه فضای سبز جلوی شهرداری و همین طور پارکینگ های طبقاتی انتقاد کرد و از شهردار خواست تا توضیحاتی در این خصوص ارائه دهد.

به گزارش گفتارنو، شهردار در پاسخ، شرکت بوتیا را به عنوان سرمایه گذار بحث فاضلاب ها معرفی کرد و گفت: قرار است این شرکت ظرف پنج سال ۱۵۰ کیلومتر خط فاضلاب را احداث کند و استاندار هم تاکید داشتند در انجام این پروژه ها وقفه ایجاد نشود اما علی رغم تاکید ایشان ما مجبور شدیم کار آنها را چندین بار تعطیل کنیم تا به تعهداتشان عمل کنند و تذکر دادیم اگر به نظم لازم نرسند ما کاملا کارشان را تعطیل می کنیم.

علی خدادادی، رییس خدمات شهری شورای شهر نیز بر اتمام هرچه سریعتر حفاری ها تاکید کرد و گفت: حفاری های طولی اشکال ندارد اما حفاری های عرضی را در اولویت کاری بگذارید چرا که مردم را اذیت می کند.

محوطه شهرداری در اختیار شهرداری نیست! 

عالم زاده در خصوص محوطه فضای سبز جلوی شهرداری نیز گفت: محوطه شهرداری در اختیار شهرداری نیست و در اختیار سازمان پارک ها و فضای سبز است.

او ادامه داد: محوطه فضای سبز شهرداری به عنوان بخشی از اجرای میدان شورا است که قبلا مصوب شد که به پیاده راه تبدیل شود و اکنون کارها در حال انجام است تا محوطه شهرداری به میدان متصل شود .

شهردار در ادامه تغییرات اجرای طرح پیاده‌راه کردن میدان شورا گفت: مجموعه پارک شورا و مشاهیر با یک پل که پل پیاده و دوچرخه است به هم وصل خواهند شد و همه این ها به مجموعه موزه هم متصل می شوند.
ساختمان شورا هم کارکرد فرهنگی هنری پیدا خواهد کرد و سینما شهرتماشا یا دوباره ساخته می شود یا ساختار آن اصلاح خواهد شد.

عالم زاده در ارتباط با پارکینگ ها نیز گفت: من قبلا هم اعلام کردم ما به دنبال پارکینگ های طبقاتی نیستیم چرا که برای کرمان هزینه‌بر است و مردم از پارکینگ های مسطح بیشتر استقبال می کنند.

او کندی پروژه های ساخت پارکینگ را به دلیل بحث تامین مالی دانست و گفت: اعتبارات استانی تمام شده است و ما از محل اعتبارات شهرداری منابعی را در اختیار شرکت پیمانکار قرار دادیم.

در ادامه جلسه شورا رییس کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص عوارض صنفی گفت: در مصوبه ای که در شورا داشتیم در خصوص اصلاح عوارض صنفی و کسب و پیشه پس از جلساتی که با اصناف و کسبه داشتیم عوارض کسبه اصلاح شد و عوارض صنفی از ۵۰ به ۲۰ کاهش یافت.

حسین چناریان افزود: در نهایت مقرر شد میزان عوارض در بودجه سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا نکند. اما ما این مصوبه را به کمیسیون تطبیق فرستادیم و این کمیسیون آن را به شورای حل اختلاف ارجاع داده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

3برابر سال گذشته ملخ داریم/ جهاد کشاورزی خودرو ندارد/از پارسال حق الزحمه و اضافه کار نیروهایمان را پرداخت نکردیم

فقط ۱۳ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم زن هستند/ فقط امیری خامکانی ثبت نام نکرد

با طرح‌های نخ نما مشکلات کشور حل نمی شود/ تنها راهکار عبور از مشکلات، استفاده از نخبگان و نیروی انسانی جوان است

آمار جهاد کشاورزی با بانک ها هم خوانی ندارد/ حتی یک درصد پرداختی های کل کشور را نداشتیم

انتخابات آزاد و سالم از مولفه‌های مهم قدرت نرم سیاسی هر کشور است / وظیفه قوه قضائیه در انتخابات، پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی است

قهرمانی تیرانداز توان‌یاب کرمانی در مسابقات تیراندازی رنکینگ کشوری

آغاز فرایند تایید صلاحیت‌ها از فردا

جوان‌گرایی باید جدی گرفته شود/ نقش رسانه‌ها در برگزاری این انتخابات پرشور، قطعا موثر خواهد بود

جز انتخابات پیش رو فرصت دیگری نداریم/ نیروهای ارزشی می‌خواهند اصلاح‌طلبان و اصولگرایان را کنار بزنند/ حتما هستیم و از انتخابات عقب نمی کشیم/ منتقد تصمیمات غلط دولت در مورد بنزین هستیم/ از روز اول گفتم ما بین منتخبان مردم و مردم، مردم را انتخاب می‌کنیم

بلیت سینماها در ۱۶ آذر نیم بها می شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)