کد خبر: ۳۳۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در کرمان مطرح کرد:
مدیرکل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه ما شرایط رقابتی تری در بازار روسیه در همه کالاها(کشاورزی) پیدا کرده ایم، گفت: اگر می خواهیم بازرگانان ما وارد بازار روسیه بشوند (که ششمین اقتصاد جهانی در قدرت برابری خرید است)، باید نهادسازی در ایران شکل بگیرد و به زنجیره های اصلی خرده فروشی روسیه وصل بشویم.

ولی ا... فریادرس امروز 13 آذرماه در همایش آشنایی با فرصت های تجاری کرمان و اتحادیه اقتصادی اوراسیا در اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: مشکلات ساختاری در بخش صادرات کشورمان داریم و باید آنها را حل کنیم تا بتوانیم در صادرات به ویژه در رابطه ای که شکل گرفته (موافقت‌نامه تجاری اوراسیا)، جلو برویم.

وی افزود: نظام تعرفه کشور ما قابل مذاکره نیست که این نظام از مشکلات ساختاری ماست و تعرفه کالاهای وارداتی ما حداقل است.

فریادرس با اشاره به میزان واردات پسته توسط روسیه، تصریح کرد: ایران باید روی این موضوع تمرکز کند و اجازه ورود رقبای دیگر را ندهد.

مدیرکل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه ما شرایط رقابتی تری در بازار روسیه در همه کالاها (کشاورزی) پیدا کرده ایم، گفت: اگر می خواهیم بازرگانان ما وارد بازار روسیه بشوند (که ششمین اقتصاد جهانی در قدرت برابری خرید است)، باید نهادسازی در ایران شکل بگیرد و به زنجیره های اصلی خرده فروشی روسیه وصل بشویم.

وی با بیان اینکه باید به صورت بلندمدت برای حضور در بازار روسیه برنامه ریزی کرد، افزود: باید از ظرفیت بازاریابی روسیه استفاده و به شرایط محیطی بازار این کشور به ویژه در قیمت و کیفیت کالا توجه کنیم.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

3برابر سال گذشته ملخ داریم/ جهاد کشاورزی خودرو ندارد/از پارسال حق الزحمه و اضافه کار نیروهایمان را پرداخت نکردیم

فقط ۱۳ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم زن هستند/ فقط امیری خامکانی ثبت نام نکرد

با طرح‌های نخ نما مشکلات کشور حل نمی شود/ تنها راهکار عبور از مشکلات، استفاده از نخبگان و نیروی انسانی جوان است

آمار جهاد کشاورزی با بانک ها هم خوانی ندارد/ حتی یک درصد پرداختی های کل کشور را نداشتیم

انتخابات آزاد و سالم از مولفه‌های مهم قدرت نرم سیاسی هر کشور است / وظیفه قوه قضائیه در انتخابات، پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی است

قهرمانی تیرانداز توان‌یاب کرمانی در مسابقات تیراندازی رنکینگ کشوری

آغاز فرایند تایید صلاحیت‌ها از فردا

جوان‌گرایی باید جدی گرفته شود/ نقش رسانه‌ها در برگزاری این انتخابات پرشور، قطعا موثر خواهد بود

جز انتخابات پیش رو فرصت دیگری نداریم/ نیروهای ارزشی می‌خواهند اصلاح‌طلبان و اصولگرایان را کنار بزنند/ حتما هستیم و از انتخابات عقب نمی کشیم/ منتقد تصمیمات غلط دولت در مورد بنزین هستیم/ از روز اول گفتم ما بین منتخبان مردم و مردم، مردم را انتخاب می‌کنیم

بلیت سینماها در ۱۶ آذر نیم بها می شود

پر بحث

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۲ نظر)

همه موافق سیستم اعلام بار مجازی هستند به جز من و 80 درصد رانندگان/ رانندگان در این سیستم حق انتخاب بار ندارند/ سیستم مجازی اعلام بار بوشهر رضایت بخش نبود/ نظارت ما بر سیستم اعلام بار کم رنگ می شود   (۸ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۵ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)