کد خبر: ۳۴۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
ارسال به دوستان
ذخیره
نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز (شنبه) در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان گشایش یافت.

نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز (شنبه) در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان گشایش یافت.

استاندار کرمان، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در آغاز گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی این استان حضور داشتند.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان در راستای گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: مسئولیت دانش و پژوهش فرماندهی پلیس در این دفتر انجام می شود و این مکان شاهد برپایی موزه پلیس کرمان و نخستین اندیشکده نظم و امنیت در کشور است.

سرگرد وحید عضدی هدف از برگزاری نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ناجا را انجام تکالیف دینی و سازمانی عنوان کرد و افزود: بر این اساس گفتمان سازی، باورپذیری مسئول سازی و مشارکت افزایی هدفمند نهادهای مختلف در بیانیه گام دوم در ناجا در نظر گرفته شده و بر اساس همین امر ناجا اراده کرد در این زمینه گام بردارد.

وی اظهار داشت: پلیس از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی، همگام با انقلاب، نظام و دولت های اسلامی و در راستای تحقق جامعه و تمدن اسلامی گام برداشته و اکنون نیز در راستای تحقق پلیس در تراز پلیس جمهوری اسلامی برنامه های خود را در چهله دوم انقلاب مشخص کرده است.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان، شعار "می شود و خواهیم توانست" را با گذری بر اقدامات و موفقیت های چهل سال گذشته ناجا عنوان و تصریح کرد: ما در سالهای گذشته نشان دادیم هر کاری را که خواستیم انجام دهیم، انجام شد لذا معتقدیم باز هم می توانیم لذا باید انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: ناجا برای نهادینه سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سازمان خود با ایجاد دبیرخانه، مدیریت مطالب، گفتمان سازی و نظارت را بر عهد گرفته و در همین راستا نیز محورهای عملکرد خود را مشخص کرده است.

سرگرد عضدی تاکید کرد: امروز ناجا جزو معدود سازمان هایی است که افق و برنامه های خود را در چهلم دوم انقلاب اسلامی مشخص کرده و بر اساس رسیدن به این افق و برنامه گام بر می دارد.

وی تصریح کرد: ناجا حول هفت توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم برنامه ریزی و حرکت می کند.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: ناجا تا سال ۱۴۰۸ برنامه های مشخص شده در راستای تحقق اهداف عالیه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را پیاده سازی و هر ۱۰ سال یک بار برنامه ها را اصلاح و تکمیل می کند.

وی نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان را دارای هشت بخش دانست و گفت: بخش نخست دبیرخانه نمایشگاه است و بر اساس هفت گام بیانیه، هفت غرفه مجزا در این نمایشگاه طراحی شده است.

سرگرد عضدی به غرفه پلیس در تراز نظام اسلامی در نمایشگاه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان اشاره کرد و گفت: در این راستا پلیس برای خود شاخص هایی را مشخص کرده و با نگاهی به سبقه پلیس در می یابیم پلیس اقتدار محور و بعد از آن جامعه محور بوده و امروز نگاه پلیس مبتنی بر آینده محوری است.

وی با بیان اینکه پلیس شاخص هایی را در این راستا برای خود در نظر گرفته است اظهارداشت: امیدواریم پلیسی امین، مقتدر و رئوف داشته باشیم هر چند که امروز پلیس جایگاه خوبی را در منظر مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی دارد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان به نقل معظم له افزود: امروز نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند و عملکرد این نیرو عملکرد و آبروی نظام است.

نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مدت یک ماه از امروز ۲۳ آذر ماه در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع در پل فرهنگیان در ساعات اداری دایر و آماده بازدید عموم مردم است.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

این فرمانده ارتش ایران همکلاس صدام بود

روحانی: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر، نگران کننده است

فرمانده سپاه: هر کسی را که در ماجرای ترور سردار سلیمانی نقش داشته، می‌زنیم؛ این یک پیام جدی است

واکسن‌های آنفلوآنزا موجود در بازار تقلبی هستند/واکسن آنفلوآنزا برای زنان باردار رایگان خواهد بود

میراث:هیچ اقدامی در بحث توریست درمانی در کرمان نشده است/ شهردار: به عنوان سد معبر همراهان بیمار را جمع‌آوری نمی‌کنیم

تأثیر 35 تا 40 درصدی تحریم‌ها عدد کمی نیست/ طبق قانون اساسی هیچ مقامی نمی‌تواند هیچ شهروندی را اجبار کند که از حزبی بیرون برود/ در تدوین سه طرح انتخاباتی مجلس با من مشورتی نشده/ بهتر است قوانین مجلس مبتنی بر لوایح باشد/هر یک روزی که وزیر صمت نداشته باشیم بهره‌وری‌های زیادی از دست می‌رود

تالار بزرگ کرمان باید حتما دهه فجر به بهره برداری رسد/در پرداخت صورت وضعیت های این پروژه مشکلی وجود ندارد

آمار اشتغال ایجاد شده با آمار ثبت شده در سامانه رصد همخوانی ندارند/ فقط ۹ هزار شغل طی ۶ ماه در شهرستان کرمان ایجاد شده که زیبنده نیست/مسئولین دستگاه‌های اجرایی با جدیت، عمل به تعهدات را پیگیری کنند/ در کار سرمایه گذاران سنگ اندازی نکنید

هیچ فشاری بر مودیان از سوی استان پذیرفته شده نیست/ در ۹۵ شاخص توسعه استان کرمان پایین تر از متوسط کشور است/تقاضای کرمان برای تامین ۷۵۰ میلیون دلار منابع جهت اجرای پروژه های پتروشیمی بافت و پلاسمای خون/۷۴۲ واحد تولیدی راکد و نیمه راکد در استان کرمان داریم/بخش عمده مشکل این واحدها تامین مالی است

بازرگان بین المللی و عازم کانادا کلاهبردار از آب درآمد/ اخاذی چند میلیاردی با وعده پوشالی ازدواج

پربازدید ها

بازرگان بین المللی و عازم کانادا کلاهبردار از آب درآمد/ اخاذی چند میلیاردی با وعده پوشالی ازدواج

میراث:هیچ اقدامی در بحث توریست درمانی در کرمان نشده است/ شهردار: به عنوان سد معبر همراهان بیمار را جمع‌آوری نمی‌کنیم

واکسن‌های آنفلوآنزا موجود در بازار تقلبی هستند/واکسن آنفلوآنزا برای زنان باردار رایگان خواهد بود

پر بحث

رزرو هتل ها و تالارها در خرداد ماه به معنای برگزاری حتمی مراسم نیست / بالغ بر 6میلیارد ریال خسارت دیدیم   (۱۲۱ نظر)

وام دو میلیون تومانی به چه افرادی تعلق خواهد گرفت؟   (۱۷ نظر)

پزشک بافتی بدلیل کرونا در سیستان و بلوچستان درگذشت   (۱۱ نظر)

70درصد آرایشگران، زنان سرپرست خانواراند/ تعداد مشتریان آرایشگر به انگشتان یک دست هم نمی رسد/اکثریت آرایشگران امکان استفاده از تسهیلات کرونا را ندارند   (۶ نظر)

شریعتمداری: دستفروشان و رانندگان موتور سیکلت تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند   (۵ نظر)

ماجرای تخلفات فروش منازل سازمانی آب منطقه ای کرمان چه بود؟   (۲ نظر)

نگاهی به سوابق و کارنامه منتخبان جدید استان کرمان در مجلس شورای اسلامی   (۲ نظر)

هیچ مدیر مدرسه ای حق دریافت وجه در زمان ثبت نام را ندارد/چند مدیر را به خاطر این تخلف عزل کردیم   (۲ نظر)

آیا اینستاگرام در آستانه فیلتر قرار گرفته است؟   (۲ نظر)

در کرمان کمبود کود شیمیایی داریم/هزار تن کرک در استان کرمان تولید می‌شود   (۲ نظر)