کد خبر: ۳۴۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
ارسال به دوستان
ذخیره
نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز (شنبه) در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان گشایش یافت.

نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امروز (شنبه) در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان گشایش یافت.

استاندار کرمان، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان استانی در آغاز گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی این استان حضور داشتند.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان در راستای گشایش نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: مسئولیت دانش و پژوهش فرماندهی پلیس در این دفتر انجام می شود و این مکان شاهد برپایی موزه پلیس کرمان و نخستین اندیشکده نظم و امنیت در کشور است.

سرگرد وحید عضدی هدف از برگزاری نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ناجا را انجام تکالیف دینی و سازمانی عنوان کرد و افزود: بر این اساس گفتمان سازی، باورپذیری مسئول سازی و مشارکت افزایی هدفمند نهادهای مختلف در بیانیه گام دوم در ناجا در نظر گرفته شده و بر اساس همین امر ناجا اراده کرد در این زمینه گام بردارد.

وی اظهار داشت: پلیس از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی، همگام با انقلاب، نظام و دولت های اسلامی و در راستای تحقق جامعه و تمدن اسلامی گام برداشته و اکنون نیز در راستای تحقق پلیس در تراز پلیس جمهوری اسلامی برنامه های خود را در چهله دوم انقلاب مشخص کرده است.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان، شعار "می شود و خواهیم توانست" را با گذری بر اقدامات و موفقیت های چهل سال گذشته ناجا عنوان و تصریح کرد: ما در سالهای گذشته نشان دادیم هر کاری را که خواستیم انجام دهیم، انجام شد لذا معتقدیم باز هم می توانیم لذا باید انقلابی بمانیم و انقلابی عمل کنیم.

وی تاکید کرد: ناجا برای نهادینه سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سازمان خود با ایجاد دبیرخانه، مدیریت مطالب، گفتمان سازی و نظارت را بر عهد گرفته و در همین راستا نیز محورهای عملکرد خود را مشخص کرده است.

سرگرد عضدی تاکید کرد: امروز ناجا جزو معدود سازمان هایی است که افق و برنامه های خود را در چهلم دوم انقلاب اسلامی مشخص کرده و بر اساس رسیدن به این افق و برنامه گام بر می دارد.

وی تصریح کرد: ناجا حول هفت توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم برنامه ریزی و حرکت می کند.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: ناجا تا سال ۱۴۰۸ برنامه های مشخص شده در راستای تحقق اهداف عالیه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را پیاده سازی و هر ۱۰ سال یک بار برنامه ها را اصلاح و تکمیل می کند.

وی نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان را دارای هشت بخش دانست و گفت: بخش نخست دبیرخانه نمایشگاه است و بر اساس هفت گام بیانیه، هفت غرفه مجزا در این نمایشگاه طراحی شده است.

سرگرد عضدی به غرفه پلیس در تراز نظام اسلامی در نمایشگاه گام دوم انقلاب اسلامی فرماندهی انتظامی استان کرمان اشاره کرد و گفت: در این راستا پلیس برای خود شاخص هایی را مشخص کرده و با نگاهی به سبقه پلیس در می یابیم پلیس اقتدار محور و بعد از آن جامعه محور بوده و امروز نگاه پلیس مبتنی بر آینده محوری است.

وی با بیان اینکه پلیس شاخص هایی را در این راستا برای خود در نظر گرفته است اظهارداشت: امیدواریم پلیسی امین، مقتدر و رئوف داشته باشیم هر چند که امروز پلیس جایگاه خوبی را در منظر مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی دارد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان به نقل معظم له افزود: امروز نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند و عملکرد این نیرو عملکرد و آبروی نظام است.

نمایشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مدت یک ماه از امروز ۲۳ آذر ماه در محل دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان واقع در پل فرهنگیان در ساعات اداری دایر و آماده بازدید عموم مردم است.

منبع: ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

فیلم/دیدار سید حسن نصرالله با دختر شهید سلیمانی

فیلم/ آیت الله مایک؛ طراح ترور سردارشهید حاج قاسم سلیمانی به هلاکت رسید

احتمال مکاتبه روحانی و رهبری درباره ردصلاحیت‌شدگان

هرشورایی استمرار یک شورای گذشته است، یک باره به وجود نمی آید/سیستم شورایی تا رسیدن به بلوغ کامل فاصله دارد/ باید جایگاه و قانون شوراها اصلاح شود/ در زمان بحث کارشناسی خویشتن داری بکنیم/مردم ما را قضاوت می کنند

امیدبخشی به جامعه، مشارکت و حضور مردم در صحنه انتخابات را افزایش می‌دهد / در جامعه کنونی هنوز جو انتخاباتی به صورت مطلوب شکل نگرفته است/ بهترین راه اطلاع‌رسانی از بینش شهید سلیمانی و دیگر شهدا فضای مجازی است

خسارت محصول پسته استان کرمان در سال گذشته بی‌سابقه بود / استان کرمان در پوشش بیمه باغات رتبه اول کشور را دارد

سه چهارم حوزه‌ها در بحث رقابتی نیاز به تجدیدنظر دارد

تخلفات انتخاباتی بدون اغماض رسیدگی می‌شود / داوطلبان باید تمام ابعاد فعالیت‌های انتخاباتی خود را مدیریت کنند / رقابت‌های انتخاباتی باید آمیخته به رفاقت باشد

شما‌ها که در جلسات خصوصی خود می‌گویید مجلس بعدی ۱۰۰درصد مال ماست؛ اگر مال شماست چرا غصه می‌خورید؟ / بزرگترین خطر برای دموکراسی و حاکمیت ملی آن روزی است که انتخابات بشود تشریفات / نمی‌شود لایحه دولت و مصوبه مجلس بین زمین و آسمان بماند و روابط بانکی ما با دنیا دچار مشکل شود / چه کسی در این کشور تصمیم‌گیر است؟ دولت و مجلس که تصویب کرده اند؛ رهبری هم به صراحت گفته‌اند که با لوایح دولت مشکلی ندارند

فیلم/ خروج هواپیمای مسافربری تهران - ماهشهر از باند

پربازدید ها

فیلم/ خروج هواپیمای مسافربری تهران - ماهشهر از باند

هر 45 روز یکبار نشست‌های تخصصی استان با رویکرد کیفیت آموزشی برگزار می‌شود / بزرگترین چالش امروز، سیاست‌های حوزه نیروی انسانی است / هنرستان‌های سیرجان با مشکل نیروی انسانی متخصص روبه‌رو هستند / به هنرستان‌های سیرجان سرانه تعلق نمی‌گیرد / قلعه‌گنج مرکز تخصص آموزش ضمن خدمت فرهنگیان به‌صورت تخصصی ندارد

هیچ تصمیمی برای مسقف کردن گلزار شهدای کرمان گرفته نشده است / زیرساخت‌های راهیان نور به کرمان باید آماده شوند

تلفات جاده‌ای در ۹ ماهه امسال 5 درصد کاهش داشت / عدم ایمنی وسیله نقلیه تأثیرگذارترین عوامل تلفات جاده‌ای است

افزایش 1/5 درصدی جابجایی مسافر در خطوط ریلی استان کرمان / حمل بیش از پنج هزار دستگاه ماشین با قطار مسافری

دعوایی مطرح نبود،اختلاف نظر در خصوص لوایح درآمدی بین شهردار و برخی از اعضای شورا بود/سوء تفاهم ها برطرف و لوایح به تصویب شورای شهر رسید

اتاق بازرگانی کرمان ۱۰۰ مدرسه راه‌اندازی می‌کند / مدارسی می‌سازیم که ضمن آموزش علم و دانش، کانون‌های کارآفرینی باشند

هرشورایی استمرار یک شورای گذشته است، یک باره به وجود نمی آید/سیستم شورایی تا رسیدن به بلوغ کامل فاصله دارد/ باید جایگاه و قانون شوراها اصلاح شود/ در زمان بحث کارشناسی خویشتن داری بکنیم/مردم ما را قضاوت می کنند

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۱۰۲ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

ردصلاحیت گسترده نامزدهای اصلاح‌طلب در سیرجان، زرند و جیرفت/ صلاحیت محسن‌بیگی در کرمان احراز نشد/ یکی از نمایندگان استان در فهرست رد صلاحیت‌ شده‌ها   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)

جوابیه ماه‌بانو معصوم‌زاده به گفتارنو+ توضیحات گفتارنو: خانم معصوم‌زاده! بابت آن اشتباه عذرخواهی می‌کنیم؛ ولی ظاهرا اشتباه گرفته‌اید   (۳ نظر)