کد خبر: ۳۴۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
ارسال به دوستان
ذخیره
جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان خواستار شد:
دفتر سیاسی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان جمعه شب تشکیل جلسه داد و خواستار پیگیری موضوع جان باختن جمعی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی شد.

پیگیری موضوع جانباختن جمعی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی/ رسیدگی به ابعاد فاجعه ازدحام جمعیت و برخورد با مقصران احتمالی

دفتر سیاسی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان جمعه شب تشکیل جلسه داد و خواستار پیگیری موضوع جان باختن جمعی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی شد.

به گزارش گفتارنو، در این جلسه اعضا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نقش موثر وی در دفاع مقدس و همچنین در مبارزه با تروریسم و سلفی گری در منطقه را ستودند و با مظلومانه توصیف کردن شهادت وی، بر لزوم شناخت ابعاد شخصیت این شهید والا مقام تاکید کردند.

در این نشست با اشاره به مراسم شکوهمند تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرهای مختلف کشور و همچنین شهر کرمان، این حضور میلیونی نشانه آگاهی، بلوغ سیاسی و قدرشناسی مردم و زمینه ایجاد همبستگی ملی عنوان شد.

اعضای دفتر سیاسی همچنین ضمن ابراز تاسف از جانباختن جمعی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهدا در کرمان، بر ضرورت رسیدگی به ابعاد این فاجعه و برخورد با مقصران احتمالی تاکید کردند.

در این نشست همچنین بر ضرورت مسئولیت پذیری و بررسی ابعاد این مسأله در فضایی آرام و بدور از جنجال و فرافکنی تاکید شد.

اعضا از شورای تامین استان درخواست کردند تا با همکاری با برگزار کنندگان این مراسم گزارش کاملی از این واقعه را در اختیار افکار عمومی قرار دهند.

اعضای دفتر سیاسی همچنین جانباختن جمعی دیگر از هموطنان و همچنین چند از نفر از هم استانی ها را در پرواز تهران کی یف را به خانواده های این عزیزان تسلیت گفتند.

بررسی اخبار مربوط به انتخابات از دیگر موارد مطرح شده در نشست دفتر سیاسی جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار

قائم مقام جمعیت توسعه و آزادی استان کرمان: کاش رهبری و تریبون های رسمی را خرج رای آوردن جوانان انقلابی نمی کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی: ملت ایران نشان داد از هر حزب و قوم طرفدار انقلاب و مقاومت است+تصاویر و فایل صوتی

مقصر مشخص نشده است/قصور، عمدی نبوده است

بازار طلا در رکود شدید و بی سابقه فرو رفت/ قیمت طلا بالاتر از این نمی رود/اخبار سیاسی تاثیری در قیمت طلا ندارد

کاش پنبه‌ها از برخی گوش‌ها بیرون بیفتد

آزادسازی معبر16 کیلومتری شهید سردار سلیمانی به عنوان کارنامه شورای پنجم مد نظر قرار گیرد/آسفالت معابر هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد/ قبرهای ده میلیونی در کرمان

در حادثه ازدحام جمعیت، شورا و شهرداری هیچ قصوری نداشتند/شورا تصمیم گیرنده و طرف مشورت نبود/حضور سه میلیون نفر در کرمان با جمعیت 700 هزار نفری غیرقابل پیش بینی بود

می توانیم بازار پرندگان را جمع کنیم اما درگیری ها و بقیه مسائل را چه کنیم؟/حکم قضایی بیاورند ما اقدام کنیم/ جمعشان کنیم کجا ببریمشان؟

بورس پسته را دیر شروع کردند/ باید انبارهای بورس را مجزا کنیم/ 80درصد دلالان پسته افغان هستند/ اگر انباردار خرده شیشه‌ نداشته باشد، دلالان به بورس پسته نمی آیند/ بورس نمی‌تواند پسته همه مردم را بخرد؛ لذا تاجر هم کار خودش را می‌کند

پس از اعلام نتایج صلاحیت ها، یحیی کمالی پور از ادامه شرکت در انتخابات انصراف داد

پر بحث

مرحله دوم یارانه معیشتی فردا واریز می‌شود / متقاضیانی که یارانه دریافت نمی‌کردند از 10 دی ماه ثبت‌نام کنند   (۸۳ نظر)

بخاطر آپاندیسیت 4 بار فرزندم به اتاق عمل رفت/فرزندم هم جسمی و هم روحی آسیب دیده است/ نهادهای نظارتی به دادم برسند+ عکس   (۱۳ نظر)

چهره‌ها، چهره به دنیا نمی‌آیند   (۸ نظر)

هیچ تعصبی روی هیچ پزشکی نداریم/ من تایید نمی‌کنم که از نظر تجهیزات پزشکی در مضیقه‌ایم/ تبحر پزشکان متفاوت است/ عارضه جزیی از پزشکی است   (۶ نظر)

چهارده سالگی سن افسردگی نوجوانان/ تصویری که نوجوانان از خودشان از نظر جسمی و روحی دارند در دوران بلوغ به هم می‌ریزد و همین باعث می‌شود از خودشان راضی نباشند   (۶ نظر)

حرفه خبرنگاری را به رسمیت بشناسیم   (۵ نظر)

نیاز نداریم برای موفقیت در انتخابات اسم تشکیلاتمان را تغییر دهیم   (۵ نظر)

ویدئو: گزارش گفتارنو از نحوه آماده سازی مراسم عزاداری حسینیه خواجه خضر کرمان   (۴ نظر)

موسسه مولی‌الموحدین غیرانتفاعی، غیردولتی و غیرسیاسی است/ نیروی انتظامی خواستار تغییر اساسنامه موسسه شد/ هیچ یک از اعضای هیات امنا سهمی در شرکت‌های موسسه ندارند و هیچ دریافتی‌ رسمی و غیررسمی به‌خاطر عضویتشان نداشته‌اند/ فعالیت‌های اجتماعی موسسه در ایران بی‌نظیر است/ یک ریال از کمک‌های دولتی وارد موسسه نشده است   (۳ نظر)

آقای فدائی! به زنان کرمان بی وفایی شد   (۳ نظر)